دغاغله: درخشان پيچش مو را ميبيند

مهدي دغاغله بازيکن پرسپوليس که براي دومين هفته پس از حضورش در تمرينات گروهي هنوز جواز حضور در جمع 18نفره را پيدا نکرده، معتقد است اگر تا پايان فصل بازي نکند هم اعتراض نمي کند.

دغاغله در گفتوگو با خبرنگار "ورزش سه"، از شرایط این روزهایش و سوءتفاهم به وجود آمده با حمید درخشان میگوید:

سوءتفاهم

من تعجب کردم مصاحبه ام با ... را خواندم، اصلا با هیچ کجا با هیچ کجا صحبت نکرده ام. بعداز آنکه آقای درخشان در کنفرانس مطبوعاتی خطاب به من گفت هر وقت مربی صلاح بداند به من بازی بدهد. برای همین می خواهم به ایشان بگویم سوءتفاهم شده، من اصلا نه مصاحبه کرده ام، نه در مورد اینکه باید کی به زمین بیایم حرفی زده ام. نظر، نظر سرمربی است و هر وقت که آقای درخشان صلاح بدانند من برای پرسپولیس به میدان می روم.

منتظر فرصت هستم

در این فصل خیلی مصدوم شدم، اتفاق است دیگر در فوتبال پیش می آید، ولی الان دو هفته است که خدا را شکر دارم در کنار تیم تمرین می کنم و با صددرصد آمادگی در تمرینات حاضر می شوم و منتظر یک فرصت هستم تا بتوانم خودم را به آقای درخشان ثابت کنم.

پیچش مو

اگر بازیکنی بگوید که از اینکه بازی نمی کند ناراحت نیست دروغ است. من هم به هر حال مصدوم بودم و تازه شرایط حضور در تیم را پیدا کرده ام و فکر می کنم اگر من مو را می بینم آقای درخشان پیچش مو را می بیند و قطعا ایشان بهتر می داند که چه زمان از من استفاده کند.

مهاجم خارجی

در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس به جای خرید مهاجم خارجی از مهاجمین خودش استفاده نمی کند، پاسخ داد که؛ من منتظر همان میدان هستم. اعتراضی نمی کنم حتی اگر تا پایان فصل یک بازی هم برای پرسپولیس انجام ندهم. تمرین خودم را میکنم و آماده هستم اما در نهایت فکر می کنم نظر مربی مهمتر است و من در هر صورت با پرسپولیس تا آخر فصل قرارداد دارم و در این تیم خواهم ماند.

کدام پیشنهاد؟

دغاغله در پاسخ به این سوال که محجوب مدیرعامل ملوان عنوان کرد او به پیشنهاد مالی خوب ملوان به خاطر پرسپولیس جواب منفی داد، پاسخ داد؛ اصلا اینطور نیست؟ کدام پیشنهاد خوب؟ خودشان می دانند که چه پیشنهادی به من دادند که من مجبور شدم از ملوان جدا شوم. من اصلا بحث پرسپولیس را جلوی آنها پیش نکشیدم چطورآنها می گویند به خاطر صحبتی که با این تیم داشتم، از ملوان رفته ام.