تصمیم جالب مایلی کهن در زندان / کنایه های وی تمامی ندارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: تصمیم جالب مایلی کهن در زندان / کنایه های وی تمامی ندارد

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

تصمیم جالب مایلی کهن در زندان / کنایه های وی تمامی ندارد

محمد مایلی کهن مربی نام آشنای فوتبال ایران می گوید به حکم حبس 4 ماهه اش شکایتی ندارد و لحظه شماری می کند تا به زندان برود. او که از یکسال قبل با شکایت علی دایی مدام به دادگاه می رفت از سوی دادگاه انقلاب اسلامی تهران به حبسی 4 ماهه محکوم شده است. دادگاه مایلی کهن را به دلیل ایراد اتهام و توهین به علی دایی درباره قراردادش با پرسپولیس متهم کرده اما مایلی کهن همچنان اعتقاد دارد حرف هایی که زده همگی سخنان حق بوده اند و اگر مجازات این حرف ها زندان است ، ابایی از کشیدن حبس ندارد .

او در گفت و گو با خبرآنلاین در این باره می گوید:«قبل از تعطیلات عزاداری سالار شهیدان و وقتی که خبر تائید حکم 4 ماه زندانم اعلام شد به جاهای مختلفی رفتم. از دادسرای فرهنگ و رسانه تا واحد ابلاغیات. رفتم خودم را معرفی کردم تا به زندان بروم اما هر جا می روم می گویند حکم هنوز برای اجرا ابلاغ نشده است.»

مایلی کهن البته هنوز این شانس را دارد که برای شکستن حکم به دیوان عالی کشور شکایت کند اما اصرارش بر این است که حکم اجرا شود؛«قسم خوردم که حبسم را بکشم. من اعتراضی ندارم. این تشخیص قاضی محترم است. وقتی به چیزی که گفته ام باور دارم پس حبسش را هم قبول دارم. این بار کوتاه نمی آیم. دوست دارم تا زودتر به زندان بروم . شاید این طوری برای 22 بهمن و روزهای جشن پیروزی انقلاب توانستم با رفتارم شامل عفو بشوم و برای عید در خانه ام باشم!»

این روزها بسیاری از بزرگان فوتبال ایران پا پیش گذاشته اند تا شاید باری دیگر بتوانند میانجی باشند و این دعوا را هر طور هست به مصالحه بکشانند اما مایلی کهن انسان خاصی است. او تصمیمی را که می گیرد زیرپایش نمی گذارد. حالا هم مصمم است به اجرای این حکم؛« خودش می داند که قسمش دادم به جان عزیزش که این بار کوتاه نمی آیم. از همه تشکر می کنم. آن طرف دعوا قسم خورده بود به جان عزیزی ، من هم به جان کسی که برایش عزیز است قسم خورده ام که پای حرف هایم می مانم و عقب نمی کشم. حکمی صادرشده و من به این حکم پایبندم. می خواهم بروم زندان ، برای زندانم برنامه ها دارم.»

او تصمیم دارد در زندان کارهای عام المنفعه کند. مایلی کهن در مرز 60 سالگی در جالی که به مرز بازنشستگی نزدیک می شود و می گوید زندگی اش رو به راه است ، آماده شده تجربه جدیدی در زندگی اش داشته باشد، روزهای زندان:« کلی کار دارم برای این 4 ماه . باید کلی برنامه ورزشی برای زندانیان اجرا کنم. من آنجا کلی کار می توانم بکنم و برای زندانی ها مفید باشم. چه ایرادی دارد مدتی هم کنار آن بنده های خدا باشم. »

این البته تمام برنامه های حاجی مایلی برای زندان نیست و حتی می خواهد از درون زندان کارهای عام المنفعه انجام بدهد. او می گوید:« از همان لحظه اول خاطراتم را می نویسم. این 4 ماه همه اش خاطره می شود ، خاطراتی خواندنی . خیلی ها دوست دارند بدانند این4 ماه برایم چطور می گذرد و من می خواهم لحظه به لحظه اش را برای شان بنویسم. این کتاب را می نویسم و منتشر می کنم . به نظرم پر فروش می شود همه عواید فروشش را به خانه سالمندان رشت یا محک می دهم. اصلا بعد از انتشارش خودشان این کتاب ها را بفروشند. مثل خیلی از آنهایی نیستم که 3 میلیارد پول ناحق بگیرند و بعد وقتی یک تراول 50 هزار تومانی اش را صدقه می دهند این کار را جلوی صد دوربین بگیرند. همان طور که گفتم از همه بزرگوارانی که در این مدت لطف داشتند ممنونم اما می خواهم پای حکمی که صادر شده بایستم و اجرایش کنم. البته فعلا که هنوز خبری نشده اما هر زمانی که دستگاه قضایی اعلام کند وقتش است با کمال میل آماده ام.»

علی دایی پیشتر هم یکبار از مایلی کهن شکایت کرده و برایش حکم جلب گرفته بود . بار قبل اما درنهایت با پادرمیانی اهالی فوتبال این پرونده بسته شد. این بار اما این دو مصمم هستند تا اتفاقی که شروع شده تا پایان پیش برود. دایی و مایلی کهن از پایان جام جهانی 2006 و از شبی که مایلی کهن از رفتار تمامیت خواهانه دایی در زمین بازی انتقاد کرد ، مدام در دادگاه بوده اند . یعنی بیش از 8 سال است که این دو در مراجع قضایی پرونده دارند و مسیر قانونی رسیدگی به این پرونده ها را سپری می کنند. البته در این مدت دو طرف بارها مصاحبه های تندی علیه یکدیگر داشته اند.

2. 7 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (7th November 2014), Love2013 (7th November 2014), oscar (7th November 2014), RaMiN (7th November 2014), SoRooSH (7th November 2014), Vampires (7th November 2014), yalda88 (8th November 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    با لباس زورو برو بعد سوت بزن اسبت بیاد فرار کنی

یا با برادران دالتون برو بتونی فرار کنی خخخخخخخخخخخخ

4. 5 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (7th November 2014), Love2013 (7th November 2014), s A r A (7th November 2014), SoRooSH (7th November 2014), Vampires (7th November 2014)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    فقط میگم خدا عقلت بده
    خیلی پر رو تشریف داری
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

6. کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ADEL.GH.K (7th November 2014)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    واقعا متاسفم!
    یارو بهترین نسل ایران را ساخته،الآن باش اینجوری برخورد میکنن!
    علی کریمی،علی دایی،فرنازمجیدی،مهدی مهدوی کیا،کریم باقری،.....و خیلیای دیگه توسط مایلی کهن واسه اولین باربه تیم ملی دعوت شدن!
    ولی الآن....!

خداحافظ 24 ابدی

8. 2 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (7th November 2014), Vampires (7th November 2014)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط oscar نمایش پست ها
    واقعا متاسفم!
    یارو بهترین نسل ایران را ساخته،الآن باش اینجوری برخورد میکنن!
    علی کریمی،علی دایی،فرنازمجیدی،مهدی مهدوی کیا،کریم باقری،.....و خیلیای دیگه توسط مایلی کهن واسه اولین باربه تیم ملی دعوت شدن!
    ولی الآن....!
    باش چه جوری برخورد می کنن؟
    خو طبق قانون و دادگاه جرمش ثابت شده
    دیگه اونا که ادمای علی دایی نیستن
    من با این قضیه مشکل دارم
    اگه کسی یه کار خوب کرده نه اصلا هزار تا کار خوب کرده نمیشه چون یه زمانی 30 سال پیش یه کاری کرده الان هر طور دلش میخواد حرف بزنه و مصاحبه کنه
    مصاحبه های قبلی خوردبین پروین و بخونید
    میگن احترامشون واجبه پیشکسوته
    احترام مایلی و نگه دارید پیشکسوته
    الان وحید قلیچ و باقری مربی دروازه بانای فعلی به جون هم افتادن و بر علیه هم مصاحبه میکنن
    اینام که احترامشون واجبه لابد
    و هزار تا مثال دیگه
    یکی از دلایل مهم حاشیه های و ناارومی چند سال اخیر همین پیشکسوتان
    اصنم احترامشون واجب نیس
    اینا اگه شعور داشتن احترام پرسپولیس و نگه می داشتن
    مایلی باید بره زندان
    خوب کاری کرد علی دایی که کوتاه نیومد
    چند بار دیگه
    اخه ادم اینقد پر رو

10. کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mohammad25 (7th November 2014)