شکست تلخ و میلیمتری ایران برابر روسیه در نیمه نهایی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: شکست تلخ و میلیمتری ایران برابر روسیه در نیمه نهایی

نام واقعی
    reza
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 9,302 بار در 2,101 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک

شکست تلخ و میلیمتری ایران برابر روسیه در نیمه نهایی

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با باخت مقابل روسیه از رسیدن به فینال باز بماند.به گزارش وبسایت نود ، در دیدار نیمه نهایی جام بین قاره ای فوتسال ساحلی، تیم ملی کشورمان با باخت مقابل روسیه از صعود به فینال مسابقات باز ماند. تیم ملی کشورمان در این دیدار با نتیجه ۴ -۳بازی را واگذار کرد.این در حالی است که تیم ملی ساحلی ابتدا با ۴ گل از حریف خود عقب افتاد اما در ادامه موفق شد سه گل را جبران کند و در ثانیه های پایانی فرصت به تساوی کشیدن بازی را هم داشت که از دست رفت.
    تیم ملی فوتبال ساحلی روسیه که قهرمانی دو دوره جام جهانی را در کارنامه دارد، امسال با تیمی متفاوت و هماهنگ تر برابر ایران صف آرایی کرده بود و ملی پوشان در دو وقت ۱۲ دقیقه نخست تحت تاثیر بازی هماهنگ روس ها قرار گرفتند و نتوانستند کاری از پیش ببرند.

اما ملی پوشان ایران در ۱۲ دقیقه سوم کمی به خود آمدند و با گل های حسن عبداللهی، علی نادری و محمد احمدزاده سه گل از چهار گل خورده را جبران کردند.

ملی پوشان ایران در دقایق پایانی این دیدار حملات مستمری را بر روی دروازه روسیه ایجاد کردند که حملات ایران با واکنش خوب دروازه بان روسیه دفع شد تا در کمال شایستگی از راهیابی به فینال باز بماند.

تیم ملی فوتبال ساحلی روسیه برای چهارمین سال پیاپی است که به فینال جام کنفدراسیون ها راه می یابد.

ایران در دوره گذشته رقابت ها در مرحله مقدماتی و دیدار نهایی، دو بار روسیه را شکست داد و به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دیدار رده بندی باید با بازنده تیم های پرتغال و برزیل روبرو شود.

دیدارهای فینال و رده بندی فردا(شنبه) برگزار خواهد شد.

شاگردان ماریو اوکتاویو در مرحله مقدماتی این رقابت ها با پیروزی برابر تیم های مراکش و امارات متحده عربی و شکست مقابل پرتغال با شش امتیاز راهی مرحله نیمه نهایی شده بود.
    همیشه ترسیدم از دوست داشتنت
    یه بارم نگفتم ولی دوست داشتمت
    به خریت زدنو قبول دروغا
    یه وفتایی معنای دوست داشتنه
    خنده ها برا تو
    غصه ها برا من
    با اینکه نداشتی حوصله برا من
    میگفتم دعوتیم امشب دوتایی باهم
    میگفتی امشب نه من حوصله ندارم
    من همونم که بودم اسیرت
    شکوندی منو حالا چی شد نصیبت
    دارم سر میذارم رو بطری ها هرشب
    ولی تو آروم تو تخت کثیفت

2. 5 کاربر مقابل از RUDMEHR K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (7th November 2014), mansoor66 (8th November 2014), oscar (7th November 2014), SoRooSH (8th November 2014), V a H i D (7th November 2014)