بارسلونا در حالي که تا 20 دقيقه پاياني بازي از حريف عقب بود، در نهايت توانست با نتيجه 2-1 آلمريا را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، آبی و اناری ها که در دو هفته گذشته مقابل رئال و سلتاویگو شکست خورده بودند، در دیدار امشب هم در آستانه شکست قرار گرفتند اما در نهایت با کسب سه امتیاز، به صدر جدول برگشتند.

بازی با برتری بارسا آغاز شد اما این تیم میزبان بود که در دقیقه 37، به گل اول بازی رسید. مسی در یک سوم دفاعی حریف توپ را از دست داد و این به یک ضد حمله برای آلمریا منجر شد. سوریانو توپ را به زمین بارسا برد و با یک پاس خوب، تیه وی بیفوم را صاحب توپ کرد. او هم بعد از پشت سر گذاشتن مدافعان بارسا، دروازه براوو را باز کرد.

نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. در ابتدا نیمه دوم، انریکه، نیمار و لوئیس سوارز را به میدان فرستاد. حضور این دو ستاره، جان تازه ای به خط حمله بارسا داد. ابتدا سوارز در دقیقه 61 توپ را به تیر دروازه آلمریا کوبید و سرانجام در دقیقه 73، نیمار گل تساوی را به ثمر رساند. ارسال سوارز، در مقابل دروازه به ستاره برزیلی رسید و او هم دروازه حریف را باز کرد.
فشار بارسا ادامه پیدا کرد و در دقیقه 82، یوردی آلبا گل دوم را به ثمر رساند. باز هم سوارز در نقش گلساز ظاهر شد و با یک ارسال، آلبا را در تیر دوم صاحب توپ کرد. او نیز به راحتی دروازه آلمریا را باز کرد.

در دقایق باقی مانده، توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا بارسا با این پیروزی 25 امتیازی شده و بالاتر از رئال، در صدر جدول لالیگا قرار بگیرد. البته رئال امشب می تواند با پیروزی مقابل رایو وایکانو می تواند رتبه اول را پس بگیرد.