شکایت باشگاه سپاهان از محسن بنگر
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: شکایت باشگاه سپاهان از محسن بنگر

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

Perspolis شکایت باشگاه سپاهان از محسن بنگر

به گزارش ورزش 11، باشگاه سپاهان اصفهان از محسن بنگر به خاطر مصاحبههای تندی که او در ماههای اخیر علیه این باشگاه انجام داده است به فدراسیون فوتبال شکایت کرد. نامه مربوط به این شکایت عصر امروز (یکشنبه) به دست بنگر رسید و این مدافع ساعت 14 فردا باید در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حضور یابد تا از خود در مقابل شکایت باشگاه سپاهان دفاع کند.

2. 5 کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (9th November 2014), A_MI_N (9th November 2014), Love2013 (9th November 2014), RaMiN (9th November 2014), محمد سرخ (9th November 2014)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک
    محسن بنگر: پاسخ زحمات ۸ سالهام را با شکایت دادند

به گزارش ورزش 11، محسن بنگر در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شکایت باشگاه سپاهان از او گفت: در سه سال و نیم گذشته که از سپاهان جدا شدم از سوی برخی از هواداران این تیم انواع و اقسام بیاحترامی به من شده است اما من چیزی نگفتهام. البته حساب این هواداران با هواداران اصیل سپاهان جداست.

وی ادامه داد: هواداران اصیل سپاهان میدانند که من از این باشگاه 160 میلیون طلب دارم اما هیچگاه حرف از شکایت نزدهام. متأسفانه پس از هشت سال زحمت کشیدن برای سپاهان جواب زحماتم را با شکایت دادند.

بنگر با تأکید بر اینکه میداند این اتفاقات از کجا نشات میگیرد، گفت: مسلماً هواداران سپاهان میدانند که چه کسی برای آنها و تیمشان زحمت کشیده است. من در روزهای طلایی سپاهان در این تیم بودهام اما اینطور با من برخورد کردند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: حالا که آقایان از من شکایت کردند من هم برای زنده شدن طلبم از باشگاه سپاهان شکایت میکنم. واقعاً هیچ کجای دنیا چنین اتفاقاتی رخ نمیدهد. من قهرمانیهای متعددی با سپاهان داشتم و هیچ وقت فکر نمیکردم با من چنین رفتاری کنند. با این رفتار فهمیدم که ما فوتبالیستها باید به فکر خودمان باشیم نه چیز دیگری.

وی تصریح کرد: دوستانی که قبلاً همبازی من در سپاهان بودند و الان در این تیم هستند بدانند که با من چه رفتاری شد. من زمانی «محسن با تعصب» سپاهان بودم ولی حالا از من شکایت کردهاند.

4. 6 کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (9th November 2014), A_MI_N (9th November 2014), Love2013 (9th November 2014), RaMiN (9th November 2014), s A r A (9th November 2014), محمد سرخ (9th November 2014)