ستایش ها از کروس:”مثل یک ساعت دقیق است”
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ستایش ها از کروس:”مثل یک ساعت دقیق است”

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

مرجع خبری رئال مادرید :به گزارش لرد رضا تونی کروس خیلی زود رئالی ها را شیفته خود کرده است و مربیان اسپانیایی هم این را قبول دارند.

ویکتور فرناندز:”ّازیکن بی نظیری است. ذهنش فوتبال خالص ررا در خود جای داده است. مل یک ساعت دقیق است. ساعت ها ،دقایق و ثانیه ها را به درستی علامت زده است. او فوق العاده دقیق است و به همین خاطر بیش از نود درصد پاس صحیح را دارد. همه چیز دارد. پاس کوتاه ، میانه و بلند می دهد. از نظر من پاس و استپ اوج هنر فوتبالی است و کروس هم یک افبک کامل است. توانایی دفاعی او بی نظیر است. به نظرم در پست خودش بی نظیر است و همتا ندارد.”
    پاکو خمز:” شاید من هم بدشانس بودم چرا که می گفتند بهترین بازیش مقابل رایو بوده است اما روند رو به رشد دائمی را داشته است. با تیم بهتر و بهتر شده است. توان کاری او و عملکردش را تحسین می کنم. در خط حمله هم می تواند به حریف لطمه بزند چرا که تواناش را دارد. رئال یک خرید مهم برای آینده انجام داد.”
    ریکاردو گایگو:”با یکی از مهمتری پستهای تیمش به خوبی هماهنگ شده است. پس از دیدن عملکردش در بایرن و تیم ملی آلمان این کارش مرا شگفت زده نمی کند. دید بسیار بالایی دارد، خوب پاس می دهد و می داند که کجا ریسک کند و کجا نه. به همین خاطر این قدر کم پاس خراب می کند. یک هافبک وسط خالص نیست. او و مودریچ طراحان تیم هستند. هماهنگی با کار دفاعی کمی زمان می برد اما او بازی را خوب می خواند و همیشه خوب جایگیری می کند.”
    میا:” مهم است که با پستی که با آن آشنایی نداشت هماهنگ شده است. پاسهای میلی متری می دهد. متخصص حضور در خط هافبک نبوده است .در بایرن نقشی هجومی تر داشت و بیشتر در حملات شرکت می کرد.تردیدی ندارم که آنچلوتی در عقب کشیده شدن پستش نقش داشته است. هافبک مدرسه بارسا نیست اما به نظرم می توانست به خوبی در بارسا کار کند و مثل بوسکتس باشد. کرویف هم این را گفت. کیفیت بالایی برای بازیخوانی دارد. با مودریچ یک زوج عالی ساخته اند آن هم در حالی که هیچ کدامشان پست اصلیشان هافبک دفاعی نبوده است.”

2. 3 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (10th November 2014), mansoor66 (11th November 2014), محمد سرخ (10th November 2014)