جعل امضا در پرسپولیس؛ دو بازیکن بیشتر پول گرفته اند!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: جعل امضا در پرسپولیس؛ دو بازیکن بیشتر پول گرفته اند!

 1. #1

  قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville
  محل سکونت
  پیروزی
  نام واقعی
  وحید
  استاتوس
  فقط پرسپولیس
  شغل و حرفه
  کارمند و درحال تحصیل
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Germany
  نوشته ها
  5,171
  تشکر
  6,608
  تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک

  جعل امضا در پرسپولیس؛ دو بازیکن بیشتر پول گرفته اند!

  جعل امضا در پرسپولیس؛ دو بازیکن بیشتر پول گرفتهاند!
  داستان جعل امضای حمید استیلی و کلاهبرداری 90 میلیونی بار دیگر بحث شرکت کهن پیشکسوتان پرسپولیس که در دوره مدیریت رویانیان تاسیس شد را به زبان انداخت.
  مطلعترین فرد در خصوص این شرکت کسی نیست جز بهروز سلطانی عضو هیات مدیره کهن پیشکسوتان که در خصوص موارد مربوط به این شرکت توضیح میدهد اما هنوز بسیاری از ماجراها بر او پوشیده است. به نظر میرسد حلقه مفقوده تمام این ماجراها سعید شیرینی مدیرعامل شرکت پیشکسوتان باشد که بعد از آزادی هنوز حاضر به پاسخگویی به رسانهها نیست.

  آقای سلطانی حمید استیلی دو روز در باشگاه پرسپولیس حاضر شده و موضوع جعل امضای او مطرح است. مهدی خواجهوند هم گفته استیلی از برخی قراردادهای این شرکت خبر نداشته. داستان چیست؟

  آقای خواجهوند کاملا درست گفته. واقعیت این است که وقتی این شرکت تاسیس شد آقای استیلی مدیرعامل شدند و من قائم مقام. بعد از آن هیات مدیره تشکیل شد و من هم شدم رییس هیات مدیره. اما آقای استیلی یک اشتباه مرتکب شد و شرکت را در اختیار دفتر گذاشت که بعدترها ما با این مساله برخورد کردیم. اما باید بگویم آقای استیلی اصلا در جریان این اتفاقات نیست. قبل از من آقای شیرینی رییس هیات مدیره بوده و کادر شرکت و حسابدار را خودش آورده به همین خاطر از کارهایشان اطلاع نداریم.


  وقتی دادستانی آمد و گاوصندوق شرکت را مهر و موم کرد آقای عاشوری از مدارک کپی گرفت. بعد از اینکه آقای شیرینی رفت، همه مدارک را هم بردند. من با حمید استیلی روز شنبه صحبت کردم و او اصلا در جریان اتفاقات نیست. در یکی از کاغذها امضای دو نفر از اعضای هیات مدیره یعنی حمید استیلی و ضیا عربشاهی جعل شده اما اینکه چه کسی جعل کرده را نه خودش خبر دارد نه ما. اتفاقا شنبه من آقای استیلی را دیدم و با هم صحبت کردیم. قرار است مدارک مطالعه شود و اگر چیزی مشخص شد خدمت شما عرض میکنم.


  ماجرای کلاهبرداری 90 میلیونی چیست؟
  صحبت 90 میلیون نیست، من فکر میکنم دفتری که درست شده بدهی خیلی بالایی در مالیات دارد که حدود 90 تا 100 میلیون تومان میشود اما هر کاری انجام شده بدون حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بوده و همین دردسر درست خواهد کرد، البته هنوز تازه دارند پروندهها را میخوانند.

  پروندهها دست کیست؟
  آقای آشوری حسابدار باشگاه یک به یک پروندهها را بررسی میکند. تمام قراردادها از جمله قرارداد ماشینها در اختیار ایشان است. البته کپی قراردادها در اختیار ایشان است و اصل مدارک دست آقای شیرینی است.  آقای شیرینی در دوره مدیریت آقای رحیمی چند بار به باشگاه مراجعه کردند. آیا در خصوص شرکت پیشکسوتان مدارک بررسی و تحویل نشد؟
  آقای شیرینی در آن مقاطع برای بررسی قرارداد بازیکنان آمده بودند چون یکی از بازیکنان 200 میلیون بیشتر گرفته بود و...


  منظورتان سیدجلال حسینی است؟
  بله. آقای شیرینی خدمتی که به باشگاه کرد اینها را مشخص کرد چون یکسری از بازیکنان در قراردادهایشان شیطنت کرده و میگفتند کم گرفتهاند، آقای شیرینی از تمام این قراردادها مطلع است. البته یک بازیکن دیگر هم بوده که 200 میلیون بیشتر گرفته و من نمیخواهم اسمش را بگویم. اما آقای شیرینی چون از قراردادها اطلاع دارد باعث شد یکی از این بازیکنان نتواند از باشگاه شکایت کند و چندین میلیون به نفع باشگاه کار کرد.

  خب وقتی آقای شیرینی در این موارد کمک میکند چرا درباره مسائل شرکت پیشکسوتان شفافسازی نمیکند؟
  آقای شیرینی وسط مانده است و باشگاه به او بهایی نمیدهد. اگر آقایان سیاسی و منتقمی از او کمک بخواهند چون شیرینی مطلع است میتواند خیلی کمک کند منتهی باشگاه به او بدبین است و زیاد او را به بازی نمیگیرد. من معتقدم اگر باشگاه با او صحبت کند خیلی از مسائل حل میشود. شیرینی در جریان تمام مسائل مالی باشگاه از جمله خرید و فروشها و قراردادها کاملا مطلع است اما باشگاه با او همکاری نمیکند.


  آیا شیرینی بعد از تغییرات مدیریتی باز هم برای بررسی مدارک به باشگاه میآید؟
  خیلی کم میآید. اتفاقا من به آقای خواجهوند گفتم از او کمک بگیرند.


  حالا با این ماجراها شرکت پیشکسوتان به فعالیتش ادامه میدهد؟
  ما دقیقا کارمان را انجام میدهیم و چند وقت دیگر مجمعمان برگزار خواهد شد. از آنجا که آقای استیلی در راهآهن بودند و بقیه بچهها هر کدام درگیر کار خودشان هستند قرار است در نیم فصل مجمع را برگزار کنیم.


  این مجمع، هیات مدیره و مدیرعامل جدید را انتخاب میکند؟
  هیات مدیره ما 4 نفر کسری دارد. قرار است اعضای هیات مدیره و مدیرعامل در مجمع انتخاب شوند.  الان اعضای هیات مدیره چه کسانی هستند؟
  من، حمید استیلی و ضیا عربشاهی. آقای شیرینی هم بعد از مشکلی که برایش به وجود آمد فعلا گفتند نباشد اما در مجمع حضور پیدا میکنند. اجازه بدهید من درباره آقای شیرینی یک چیز را بگویم.


  بفرمایید.
  واقعا نمیشود پشت سر او بد گفت. اگر بخواهیم عدالت را رعایت کنیم نباید بگوییم او خیلی بد بوده. شیرینی درباره بیمه بچهها و کربلا رفتنشان خیلی کمک کرد. به خانم سبزی و 4، 5 تا از بچهها که مشکل مالی داشتند کمک کرد. مثلا در مورد بیماری وحید قلیچ و هزینه عمل جراحی او که حدود 15-10 میلیون تومان شد خیلی کمک کرد.


  البته از پول خودش که نمیداد، از پول شرکت بود.
  بله، منظورم این بود که خیلی پیگیر بود و دنبال این کارها را گرفت و واقعا کمک کرد. شیرینی فرد مومن و معتقدی است. من با اعضای خانوادهاش هم برخورد داشتهام. نمیدانم چرا این مشکلات برایش به وجود آمد. او فرد زرنگ و کاردانی است اما هیچ وقت برای ما رندبازی درنیاورد و به ما خوبی کرد. غیر از این اگر بخواهم بگویم عدالت را رعایت نکردهام. او دست خیر داشت و به 4، 5 تا از بچهها کمک کرد. همه از خدمات او خبر دارند.
 2. 2 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  s A r A (11th November 2014), SoRooSH (10th November 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا