شب رمزگشایی 90 از اتفاقات خبرساز پرسپولیس؛ تلفنی که دایی را نجات داد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: شب رمزگشایی 90 از اتفاقات خبرساز پرسپولیس؛ تلفنی که دایی را نجات داد

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

نماینده مجلس با آمدن روی خط برنامه 90 اظهارات جالبی را درباره نقش وزیر در برکناری سرمربی سابق پرسپولیس انجام داد.
    شبی که علیرضا رحیمی میهمان برنامه 90 بود، مصرانه از عادل فردوسیپور خواست با یک نماینده مجلس تماس بگیرد تا بسیاری از مسایل پشت پرده پرسپولیس روشن شود، اما مجری 90 آن شب این کار را انجام نداد.
    در برنامه این هفته اما، وقتی علی دایی برای ادای توضیحاتی در مورد احضارش به دادگاه در پی شکایت وزیر ورزش روی خط 90 آمد و از عادل خواست با دکتر زارع تماس بگیرد، فردوسیپور تسلیم شد و این نماینده را روی خط آورد تا او توضیح بدهد محمود گودرزی در پی برکناری دایی بوده است یا نه؟

این نماینده مجلس نیز به صراحت مطالبی را مطرح کرد که مضمون آن این بود: «نمایندگان مجلس به کتاب خداوند سوگند میخورند که صداقت داشته باشند. من هم وقتی بحث شکایت وزیر ورزش از علی دایی مطرح شد، دیدم حق یک قهرمان ملی در حال ضایع شدن است و بنابراین وارد عمل شدم. اوایل فصل که چک اسپانسر پرسپولیس برگشت خورد، رحیمی از من خواست سه میلیارد تومان از وزیر قرض بگیرم تا بعد از پاس شدن چک، پرسپولیسیها آن را به وزارتخانه برگردانند. من این موضوع را به وزیر گفتم، اما او مدعی شد تا علی دایی برکنار نشود خبری از پول نخواهد بود...»

علی دایی مدعی شده زارع این مطالب را در دادسرا هم مطرح کرده؛ آنچه میتواند عرصه را بر وزیر پرحاشیه ورزش به شدت تنگ کند.

2. 5 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (11th November 2014), Love2013 (11th November 2014), mansoor66 (11th November 2014), SALAMI-FC (11th November 2014), yalda88 (12th November 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

زارع؛
    گودرزی به من گفت به رحیمی گفتم که دایی را بردار
    نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی گفت: «وزیر ورزش باید بداند اینجا دانشگاه مدیریت نیست.»

رحیم زارع در گفتگوی تلفنی با برنامه 90، درباره اینکه علی دایی مدعی شده است که وزیر ورزش به او گفته که از رحیمی خواسته وی را از سمت سرمربیگری پرسپولیس برکنار کند، اظهار داشت: «متاسفانه ورزش ما دچار حاشیه شده است. مگر ما چند دایی، عزیزی و قلعه نویی داریم؟»
    وی ادامه داد: «روزی رحیمی با من تماس گرفت و خواست به عنوان نایب رییس کمیته فوتبال فراکسیون ورزش مجلس پیگیر شوم که از وزارت ورزش کمک بگیرم. او گفت که 3 میلیارد کسری داریم که با وزیر رایزنی کنید وقتی پول آمد آن را برمی گردانیم. من به وزیر چند بار پیامک زدم او پاسخ نداد. البته چند ماه پیش هم به وزیر پیامک زده بودم که با کارهایی که داری می کنی ممکن است استیضاح شوی.»

نایب رییس کمیته فوتبال فراکسیون ورزش مجلس تصریح کرد: «وزیر ورزش باید بداند اینجا دانشگاه مدیریت نیست. گفتم چرا به پرسپولیس کمک نمی کنی؟ گفت رحیمی راه رویانیان را می رود. یک آدم بازنشسته را گذاشته اند. گودرزی به من گفت به رحیمی گفتم که دایی را بردار اما او را برنداشته است. بعدش هم گفت که با بردار دایی 500 میلیون قرارداد بسته است. اگر او را برمی داشت علی دایی قهر می کرد و می رفت و کار به فیفا نمی کشید.»

وی افزود: «من گفتم به رحیمی چه حرفی بزنم گفت دقیقا همین حرف ها را بزن و هیچ مشکلی نیست. به همین دلیل من این موضوعات را بیان کردم.»

همچنین حمیدرضا سیاسی که برای توضیحات بیشتر روی خط برنامه 90 آمده بود در این خصوص گفت: «وزیر هیچگاه به این موضوع ورود نکرد و حتی مشورت هم نداد و برکناری دایی یک تصمیم داخلی بود. با این حال پس از اجرای حکم برکناری وزیر از نحوه عمل آن ناراحت بود که نزد وی رفتم و توضیح دادم و آقای وزیر باز هم قانع نشد و اعتقاد داشت که باید شأن دایی حفظ می شد.»

4. 4 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (11th November 2014), RaMiN (11th November 2014), محمد سرخ (11th November 2014), yalda88 (12th November 2014)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سیاسی مزخرف میگه....
    فکر میکنه مردم چهارپان...
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    من این موضوع را به وزیر گفتم، اما او مدعی شد تا علی دایی برکنار نشود خبری از پول نخواهد بود...»

دقیقا همون اتفاقی ک افتاد . ب صورت کاملا کاملا اتفاقی روز برکناری دایی ب حساب بازیکنا پول ریختن . البته این اتفاقی بوده ها یه بار فکر نکنین خدای نکرده
    دوستان و دوستاشون پشت پرده ای داشتنا

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

7. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

redman-54 (12th November 2014)

نام واقعی
    سیداکبر حسینی
    استاتوس
    پرسپولیس زلزله
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 537 بار در 310 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دایی ما خالی بند نی ........................

همه شهـــــــــر میدونــــــــــــن

پرســــــــــــــــپولیــ ـــــــــــس

عشــــــــــــــــــق منـــــــــه

وبلاگ مــــــــــــــــــــــــ ـــــن

http://redman-54.blogfa.com/