بازیکنان پرسپولیس را تحریک می کنند که برای درخشان بازی نکنند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بازیکنان پرسپولیس را تحریک می کنند که برای درخشان بازی نکنند

 1. #1

  قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville
  محل سکونت
  پیروزی
  نام واقعی
  وحید
  استاتوس
  فقط پرسپولیس
  شغل و حرفه
  کارمند و درحال تحصیل
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Germany
  نوشته ها
  5,171
  تشکر
  6,608
  تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک

  Perspolis بازیکنان پرسپولیس را تحریک می کنند که برای درخشان بازی نکنند

  کعبی؛
  بازیکنان پرسپولیس را تحریک می کنند که برای درخشان بازی نکنند / به من گفتند برای دنیزلی بازی نکن تا مربی ایرانی بیاید!
  ملی پوش سابق فوتبال ایران گفت: «دلم برای هواداران پرسپولیس میسوزد چون آنها تیمشان را دوست دارند ولی خبر ندارند اتفاقات عجیب و غریب در فوتبال همیشه رخ میدهد.»
  هر گاه لیست تیمملی اعلام میشود نظرات مخالف و موافق زیاد است و خیلیها از آن انتقاد میکنند. گذشته نشان داده که هیچگاه نشده اسامی تیمملی اعلام شود و از آن ایراد گرفته نشود.
  در این خصوص و البته در مورد مشکلات اخیر پرسپولیس با حسین کعبی مدافع سابق تیمملی و پرسپولیس گفتگویی انجام دادیم که جالب است.


  * آقای کعبی مسابقات لیگ را پیگیری میکنی؟

  - زیاد پیگیری نمیکنم و از طریق یکی از دوستانم نتایج را مطلع میشوم. وقتی یک بازی پخش میشود و یک بازی پخش نمیشود چرا وقتم را بگذارم تا فوتبال ببینم؟!


  * انگار کلا از فوتبال زده شدی؟
  - باور کنید دارم والیبال را پیگیری میکنم و علاقهای که به این رشته پیدا کردهام باعث شده اصلا دنبال فوتبال نباشم. الان هم به کارهای شخصیام میرسم و نیازی نیست خودم را درگیر فوتبال کنم که دلالها آن را میچرخانند.


  * تو در پرسپولیس بازی کردی. چرا این تیم به این روز افتاده است؟

  - تابلو است که نمیخواهند پرسپولیس نتیجه بگیرد! به نظرم عدهای از بیرون زنگ میزنند تا بازیکنان بازی خودشان را انجام ندهند چون نمیخواهند پرسپولیس با درخشان نتیجه بگیرد. من فقط چون صادقیان را دوست دارم و الان هم میگویم حقش بود به تیمملی دعوت شود. گول حرفهای یک سریها را نخورد و به فکر فوتبالش باشد. صادقیان فوتبالست بسیار خوبی است اما نمیدانم چرا میخواهند با یک سری کارها خرابش کنند.


  * یعنی تو اعتقاد داری برخی بازیکنان برای درخشان بازی نمیکنند؟

  - شک نکنید از بیرون یک سری افراد فضول دارند بازیکنان را تحریک میکنند که برای حمید درخشان بازی نکنند. خط دادن در فوتبال عادی شده و پرسپولیس با این شرایط اصلا درست نمیشود.


  * آخر تا کی؟

  - تا موقعی که مدیران سیاسی و غیرفوتبالی در فوتبال هستند. الان مدیران از سر میزهای "خاویار و سرشیر" بلند میشوند و میآیند باشگاه کار کنند. مگر میتوانند کاری کنند؟ مدیری که تا حالا 10 قدم ندویده و هر روز با خاویار و سر شیر خودش را سیر میکند میتواند در فوتبال کار کند و باشگاه اداره کند؟ فوتبال ما فقط سه مدیر داشت؛ ساکت، آذری و رضاییان نباید بقیه را مدیر فوتبالی دانست.

  * فتحاللهزاده چطور؟

  - من چون این سه نفر را دوست دارم فقط در مورد آنها حرف میزنم.

  * حالا که اعتقاد داری عدهای نمیگذارند عدهای از بازیکنان برای درخشان بازی کنند آیا سابقه داشته که کسی از تو بخواهد این کار را بکنی؟

  - زمان دنیزلی در بازی با استقلال انصاریان مرا زد که دستم شکست. رفته بودم فیزیوتراپی یکی از نزدیکان یک مربی گفت برای چه میخواهی مقابل مس کرمان بازی کنی؟ بازی نکن تا دنیزلی را اخراج کنند و یک مربی ایرانی بیاورند. من این موضوع را تا حالا نگفته بودم ولی الان میگویم تا هواداران بدانند از این کارها در فوتبال انجام میشود و حرفهای من هم الکی نیست. من دلم برای هواداران پرسپولیس میسوزد چون آنها تیمشان را دوست دارند و میخواهند پرسپولیس نتیجه بگیرد ولی خبر ندارند اتفاقات عجیب و غریب در فوتبال همیشه رخ میدهد.


  * پس با این اوصاف امیدی نیست به این زودیها پرسپولیس سر و سامان بگیرد؟

  - شک نکنید این اتفاق نمیافتد و تا یک آدم بزرگ نیاید و مدیریت باشگاه را بر عهده نگیرد اوضاع همین است.


  * بگذریم. لیست تیمملی را دیدی؟

  - ندیدم اما خبر رسید که چه کسانی دعوت شدند.


  * چرا رحمتی، عقیلی، خلعتبری و چند نفر دیگر دعوت نشدهاند. فکر میکنی کیروش با آنها لج بازی میکند یا از نظر فنی ضعیف هستند؟

  - قطعا لجبازی میکند وگرنه مگر میشود خلعتبری با این بازیهایش دعوت نشود؟ رحمتی و عقیلی هم مثل خلعتبری! به نظرم حتی عبدالله کرمی، بنگر و چند نفر دیگر نیز شایسته دعوت شدن بودند که نشدند.  * خیلیها اعتقاد دارند کیروش بازیها را نمیبیند و نسبت به شناخت گذشتهاش دعوت میکند.

  - او که بازیها را نمیبیند ولی دستیارانش که میبینند چرا اطلاع نمیدهند؟ شاید هم اصلا از دستیارانش کمک نمیگیرد و همهکار را خودش انجام میدهد.


  * حالا چرا کیروش لجبازی میکند؟

  - کیروش که ضرر نمیکند. اگر لجبازی باشد فوتبال ما ضرر میکند و بازیهایش نیز همین میشود که شاهدش هستیم. الان الهلال میرود فینال آسیا ولی تیمهای ایرانی از مرحله گروهی حذف میشوند. چرا؟ چون همه برای خودشان کار میکنند.

  * تو هم با برانکو کار کردی و هم با کیروش. فرق دو مربی در چیست؟

  - هر دو از نظر فنی خوب هستند. درست است که من با برانکو زیاد کار کردم و با کیروش کوتاه کار کردم ولی عقدهای نیستم و میگویم هر دو در سطح بالایی قرار دارند.

  * فکر میکنی بعد از حسین کعبی مدافعی آمده که در سطح تو باشد؟

  - این را از آقای چراغپور بپرسید که آیا در سطح کعبی کسی آمده است یا نه! او پس از بازی ایران و عربستان در هر برنامهای رفت از من انتقاد کرد و حتی در شبکه قرآن نیز در مورد اشتباه من حرف میزد! در فوتبال هم اشتباه میکنند و حتی جامجهانی نیز بهترین بازیکن توپ خراب میکند اما این همه انتقاد نمیشود. البته این انتقادات دلیل داشت چون میخواستند یک مدافع را جای من بیاورند که او را به جامجهانی ببرند. جالب اینجاست که این اتفاق افتاد و آن مدافع به جامجهانی رفت اما یک دقیقه هم بازی نکرد! البته منظورم این نیست که این آقا مدافع معرفی کرد منظورم با کسانی بود که میخواستند کعبی نباشد.


  * به خود چراغپور نگفتی چرا این همه از من انتقاد کردی؟

  - دلیلی نداشت بگویم. او زمان استیلآذین دستیار استیلی شد و حتی آمد با من دست بدهد که دستش را پس زدم. آقای استیلی گفت این کار را نکن من هم گفتم آدم عقده ای نیستم ولی نمیخواهم این آقا را ببینم.  * الان کدام مدافع راست را در سطح خودت میدانی؟
  - اگر مدافعی توانست در دفاع راست جای من را پر کند به او جایزه خواهم داد! هنوز هیچ مدافعی را در سطح خودم نمیدانم و فکر نمیکنم بازیکنی بتواند جای من را پر کند. حال خواهید دید.


  * الان جعفرپور پس از چند سال که حتی تیم هم نداشت مدافع راست پرسپولیس شده است.
  - وقتی مهدی مناجاتی با این همه تجربه میگوید دلالان فوتبال را بیچاره کردهاند حساب کار دستتان بیاید!
 2. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  محمد سرخ (12th November 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا