خوب است بازیكنان پرسپولیس بر و رویی هم ندارند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خوب است بازیكنان پرسپولیس بر و رویی هم ندارند

 1. #1

  قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville
  محل سکونت
  پیروزی
  نام واقعی
  وحید
  استاتوس
  فقط پرسپولیس
  شغل و حرفه
  کارمند و درحال تحصیل
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Germany
  نوشته ها
  5,171
  تشکر
  6,608
  تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک

  Perspolis خوب است بازیكنان پرسپولیس بر و رویی هم ندارند

  عابدینی؛
  خوب است بازیكنان پرسپولیس بر و رویی هم ندارند / مایلی كهن زمانی که در عافیت بود حرف منطقی نداشت
  مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: «اینجا پرسپولیس است، خانه خاله که نیست. پرسپولیس یک نظام عاطفی پشتش است و یک تاریخ بزرگ دارد. من ماندهام که واقعا پرسپولیس اینگونه شده است!»
  امیر عابدینی در مورد اینکه محمد مایلی کهن پیش از اعزام به زندان گفته است که به موقع جواب اتهامات عابدینی را میدهم، گفت: «تا جایی که من میدانم او در برنامه تلویزیونی به من اتهام زد اما به هر حال او مایلی کهن است. ضمن اینکه او گفته من یک میلیارد تومان درآمد داشتهام باید بگویم من از فوتبال 20 میلیارد درآمد داشتهام. خودم بارها بابت انتقال بازیکنان گفتهام درآمد داشتهایم و ابایی هم از این مسئله ندارم. بازیکن را انتقال دادهام و پول گرفتهام و بدهیهای باشگاه را دادهام. آیا باید مجانی بازیکن را انتقال میدادم. او اصلاً حسنزاده را میشناسد که صحبت از حسنزاده میکند من خودم این بازیکن را پرورش دادهام.»
  وی گفت: «مایلی کهن زمانی که در عافیت بود حرف منطقی نداشت که بزند و بیشتر تهمت و افترا به این و آن میزد حالا که در حال رفتن به زندان بوده خوب مشخص است این صحبتها را میکند اما سؤال من این است این صحبتهایی که کرده چه ربطی به ایشان دارد؟! آقای مایلی کهن اگر من پول شما را خوردهام بیایید تا جواب پس بدهم. اگر هم که پول باشگاه بوده است که من میدانم و باشگاه این مسائل چه ارتباطی به شما پیدا میکند.»

  مدیرعامل سابق پرسپولیس در مورد اینکه برخی میگویند به زندان افتادن یک سرمربی برای فوتبال خوب نیست، گفت: «مایلی کهن که نه هر فرد دیگری که در این کشور خلاف کند به زندان میرود. ما معاون وزیر و نماینده مجلس را هم به زندان انداختهایم. هر فردی که خلاف میکند باید مقابل قانون پاسخگو باشد.»

  عابدینی در مورد شرایط پرسپولیس گفت: «واقعاً نمیدانم شرایط باشگاه چه خواهد شد! برخوردهایی که از بازیکنان میبینم برای من چیزهای عجیب و غریبی است در عالم پهلوانی میگویند نوباوه و نوچه و پهلوان. این بازیکنان کنونی در مقابل بازیکنان سابق و اساتید پرسپولیس نوچه هم نیستند اما حرکاتی از خودشان درمیآوردند که آدم شاخ در میآورد. بازیکنی که سال اولش در پرسپولیس بازی کرده و 10 موقعیت گل هم خراب کرده است رفتار عجیب و غریب میکند. اگر این بازیکنان 35 درصد درخشان میتوانستند بازی کنند خوب بود. آیا آنها میدانند فرشاد پیوس با 17 گل زده آقای گل شد؟ آیا آنها دایی، کریم باقری، شاهرودی، مجتبی محرمی و مهدی مهدویکیا را میشناسند؟ آیا آنها میدانند پیراهن این بزرگان و امثال جواد منافیها را پوشیدهاند؟»

  مدیر فوتبالی كشورمان در ادامه خاطره ای بیان كرد: «روزی حمید درخشان مربی- بازیکن تیم پرسپولیس بود. ما به بوشهر رفتیم و در یک بازی دوستانه با شاهین 5 گل دریافت کردیم. درخشان در آن بازی می خواست تیمش را محک بزند و بیشتر جوانان را بازی داد. آن زمان کاپیتان تیم زمانی که خود حمید بیرون بود، حسین عبدی بود. وقتی حمید و حسین در آن بازی با هم در ترکیب حضور داشتند به من گفت یا من یا حسین را بیرون بکش چون هم پست بودن ما دو نفر پرسپولیس را خراب می کند. می خواهم بگویم درخشان حاضر بود فدا شود تا پرسپولیس خراب نشود.»

  وی با اشاره به زمان مدیریت خودش در پرسپولیس گفت: «در زمان ما هم باشگاه بیپول بود بعد از ما هم بیپولی در پرسپولیس بود اما کدام بازیکن اعتراض میکرد. آیا کریم باقری، علی دایی، مهدویکیا، علی کریمی حرفی میزدند. بازیکنان امروز بروند و روزنامههای آن روزها را ببینند. اینجا پرسپولیس است، خانه خاله که نیست. پرسپولیس یک نظام عاطفی پشتش است و یک تاریخ بزرگ دارد. من ماندهام که واقعا پرسپولیس اینگونه شده است! جالب است که شنیدهام درخشان با بازیکن خاطی برخورد میکند اما برخی از مدیران وساطت میکنند.»

  عابدینی در ادامه گفت: «شما ها چون 4 قران تان شما یک میلیارد و حالا دست در جیب کرده و هزینه می کنید، فکر می کنید چه خبر است؟ بازی هم که بلد نیستید بکنید. عجیب است که بعضی از شما را به تیم ملی هم دعوت می کنند. به چه چیز خود می نازید. به مدل موهای آنچنانی خود؟ به ریخت و قیافه ای که خودتان هم نمی دانید چطور درستش می کنید؟ بروید به ژاوی نگاه کنید، مسی را ببینید. آن ها اسطوره اند اما قیافه شان را ببینید. وسط کله شان را آنطوری می کنند. خوب است بر و رویی هم ندارید که این قدر ادا دارید. شما اگر جای درخشان، شاهرودی، میناوند و عابدزاده بودید چه می کردید؟»

  مدیرعامل اسبق پرسپولیس در ادامه تاکید کرد: «اینها می بینند حمید درخشان چون دو تا نتیجه بد گرفته، حجب و حیا دارد و چیزی نمیگوید هر کاری دلشان می خواهد می کنند. سیاسی هم که اصلا فوتبال را نمی داند. من از سیاسی سوال دارم، تو چه کسی هستی که هفته ای دو تا مصاحبه درباره درخشان انجام می دهی؟ چه کسی هستی که بر سر علی دایی آن بلا را بیاوری؟ متاسفانه آب دارد سربالا می رود. هیچ کس سر جای خودش قرار نمی گیرد.»

  وی درباره مشکلات مدیریتی این باشگاه تصریح کرد: «پرسپولیس در شرایط بسیار بد و بیمار گونه ای است. این تیم مشکل دارد. مدیرعامل که ندارد و مدیریتش معلق است. بهروز منتقمی به عنوان یک آدم فرهیخته را هم از بین می بریم. شاید می خواهند پرسپولیس و استقلال را نابود کنند. شاید دسیسه ای چیده اند برای از بین بردن این دو تیم. یک بار با طرح سوپر جام قصد چنین کاری داشتند و حالا هم با طرح هایی که می بینیم. تیشه به ریشه این دو تیم می زنند.»

  عابدینی در مورد اینکه پرسپولیس با شرایط کنونی آیا میتواند در دربی موفق شود، گفت: «پرسپولیس در چند سال گذشته و در هفت هشت دربی قبلی با وجود آنکه شرایط خوبی هم داشت در دربی موفق نبود دربیها یا مساوی میشد یا استقلال میبرد و اکنون میبینیم که استقلالیها با دستشان عدد 4 را نشان میدهند و کری میخوانند که تعداد بردهایشان است. وقتی وضعیت ما مطلوب بود پرسپولیس در دربی خوب نتیجه نگرفته است اما اینها یک دلیل مهم دارند اینکه استقلال همواره در فصل یارگیری بهتر عمل کرده است و از ثبات مدیریت بیشتری برخوردار بوده است. فتحاللهزاده در 20 سال گذشته 14 سال مدیرعامل بوده است و برنامهریزی کرده است بعد از او هم افشارزاده آمده که مدیر خوب و کارآمدی است.»

  وی ادامه داد: «استقلال در زمینه مربیان هم ثبات بیشتری داشته است با این حال در دربی همیشه تیمی که تصور میشود برنده نخواهد شد. بنابراین اگر بازیکنان پرسپولیس به خودشان بیایند میتوانند موفق شوند و برد در دربی دور از دسترس نیست به شرط آنکه به امثال محمد نوری و هادی نوروزی نگاه کنند.» 2. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  محمد سرخ (12th November 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا