علی دایی از شکایتش از محمد مایلی کهن گذشت!!!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: علی دایی از شکایتش از محمد مایلی کهن گذشت!!!

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

علی دایی از شکایتش از محمد مایلی کهن گذشت!!!

پادرمياني بزرگان فوتبال سرانجام علي دايي را به انصراف از شکايتش از مايلي کهن مجاب کرد.

یکی از ستاره های تیم ملی فوتبال 98 ایران در گفتوگویی اعلام کرد اصرارها به علی دایی نتیجه داده و سرمربی سابق پرسپولیس شنبه برای اعلام رضایت از محمد مایلیکهن به دادگاه خواهد رفت.

این ستاره فوتبال ایران که تاکید می کند نامی از وی برده نشود، می گوید: چندین بار با علی دایی صحبت کرده است و دایی سرانجام پذیرفت. در صورت رضایت دایی محکومیت او خود به خود تعلیق می شود.
    ویرایش توسط V a H i D : 12th November 2014 در ساعت 18:16

2. 8 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (12th November 2014), amir17 (12th November 2014), στρατιώτης-313 (12th November 2014), Love2013 (12th November 2014), mansoor66 (12th November 2014), Mohammadreza (12th November 2014), s A r A (12th November 2014), V a H i D (12th November 2014)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    دایی بزرگه و با این کارش بزرگیشو بیشتر نشون میده
    چیزی که خیلیا چشم دیدنشو ندارن
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

4. 5 کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (12th November 2014), amir17 (12th November 2014), mahshad72 (12th November 2014), V a H i D (12th November 2014), Zayed FC (12th November 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

دايي:پس از مشورت با خانوادهام از حقم گذشتم

با انتشار نامه اي
    دايي:پس از مشورت با خانواده ام از حقم گذشتم

علي دايي با انتشار نامه اي اعلام کرد از حق خودش گذشته و مايلي کهن را مي بخشد.

علی دایی با انتشار متنی اعلام کرد که از محمد مایلی کهن گذشت کرده است.

متن این نامه را در زیر بخوانید:

به نام آن که اگر حکم کند همه محکومیم

خداوند نبخشد بنده ای را که از سختی و گرفتاری دیگران خشنود باشد.

آنچه در روزهای اخیر رقم خورد محصول اتفاقات و رفتار و گفتارهایی بود که مدتها تکرار می شد و من را در جایگاه مجرم می نشاندند و هر آنچه بر زبانشان می آمد نثار من و خانواده ام می کردند بی آنکه دلیل خصومت شان را بدانم. مرا مغرور می خواندند بی آنکه کسی از آنها بپرسد ولو اگر علی دایی مغرور باشد چه ارتباطی به شما دارد؟

در روزهایی که بدترین نسبت ها را به من و خانواده ام می دادند و همه سکوت کرده بودند چه می شد کرد جز اینکه دست به دامان قانون شوم؟قانونی که قبلا هم رای خود را در این باره صادر کرده و من از حقم گذشته بودم.

این بار روند پرونده به سمتی منتهی شد که مجازات فرد مقصر فقط مجازات خود او نبود.رفتن به حبس یک نفر، خیلی ها و به خصوص خانواده اش را مکدر می کند و قسم می خورم بارها و بارها به این مسائل فکر کردم اما وقتی متولی امامزاده حرمت امامزاده نگه ندارد و کسی که قانون او را محکوم کرده از کرده اش پشیمان نیست تکلیف طرف مقابل چه باید باشد؟

طی روزهای اخیر بزرگان بسیاری با من تماس گرفتند و البته همه دوستان به تنها سئوال من پاسخ قانع کننده ندادند.پرسیدم به خانواده شما توهین شود چه می کنید و هیچکدام نتواستند خودشان را جای من قرار دهند.

امروز اما نه به اصرار کسی که پس از مشورت با خانواده ام تصمیم گرفتم از آنچه قانون حق من دانسته بگذرم زیرا راضی نیستم حتی لحظه ای غصه نوه ای را ببینم که چشم انتظار پدربزرگش است .منی که در دفاع از حیثیت خانواده ام پا به دادگاه گذاشته ام امروز برای رفع تکدر خانواده ای که در ماجرای ما هیچ قصوری نداشته اما عضوی از خود را گرفتار می بیند از حقم گذشتم و امیدوارم خداوند از گناهان همه ما بگذرد.

نظر آنهایی که طی روزهای اخیر چه در تماس مستقیم با من و چه در جراید در این باره اظهاراتی داشتند قطعا محترم است هر چند به نظر می رسد فضایی برای برخی موج سواران همیشگی فراهم شده بود تا موج سواری کنند.کسانی که جهل به موضوع دارند یا خود را به جهالت زده اند و خداوند متعال در سوره فرقان فرموده اند إِذَا خَـاطَـبَـهُـمُ الْـجـَاهِـلُـونَ قَـالُـوا سَـلَـامًـا بندگان خداى رحمان کسانى ‏اند که هنگامی که جاهلان آنها را مخاطب سازند به آنها سلام می‏گویند.

قاعده شاگرد استادی را من بهتر از خیلی از آنها بلدم و کاش قاعده استاد شاگردی هم در جامعه ما رعایت شود تا هیچگاه ماجراهایی اینگونه رقم نخورد.

به امید آن که روزی برسد که مرور خاطره هایمان گل لبخند را بر لبان بنشاند نه اینکه در فضایی پر از کینه و عداوت ، سعی کنیم برای رسیدن به منافع خود ، روزهای خوبمان را هم فراموش کنیم. وَ لا تَـستَـوِى الحَْـسـنَـةُ وَ لا السـیِّئـَـةُ ادْفَـعْ بِـالَّتـى هِـىَ أَحْـسنُ. هرگز نیکى و بدى یکسان نیست ، بدى را با نیکى دفع کن.(سوره فصلت آیه 14)
    ویرایش توسط s A r A : 12th November 2014 در ساعت 18:08

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

6. 4 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (12th November 2014), Mohammadreza (12th November 2014), s A r A (12th November 2014), V a H i D (12th November 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    زمان آزادي مايلي کهن از زندان مشخص شد

براساس قانون مجازات اسلامي محکومين بعد از اعلام رضايت شاکي خصوصي تنها زماني آزاد ميشوند که از سوي دادگاه براي آنها حکم تخفيف مجازات صادر شود.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، یک منبع آگاه با اعلام این خبر گفت: اینکه علی دایی از حق خود گذشته و به عنوان شاکی خصوصی نسبت به محمد مایلی کهن اعلام رضایت کرده اتفاق خوبی است اما این به معنای آزادی این فرد نیست.

وی تصریح کرد: براساس یکی از مواد قانون مجازات اسلامی پس از آنکه یک شاکی از شکایت خود اعلام رضایت میکند درخواست محکوم مبنی بر استفاده از تخفیف مجازات به دادگاه بدوی ارائه میشود.

این منبع آگاه گفت: قاضی صادر کننده رأی اولیه با توجه به اعلام رضایت شاکی خصوصی و همچنین درخواست محکوم مبنی بر استفاده از تخفیف مجازات مجددا رأی بر بهرهمندی محکوم از تخفیف مجازات را صادر میکند.

وی افزود: در آن زمان است که حکم صادر شده به زندان و واحد اجرای احکام ابلاغ شده و محکوم میتواند از زندان آزاد شود.

8. 5 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (12th November 2014), Mohammadreza (12th November 2014), s A r A (12th November 2014), V a H i D (12th November 2014), Zayed FC (12th November 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    فریادشیران:
    نیازی نیست دایی نگران نوه مایلی کهن باشد/ باز هم علیه او مصاحبه می کنیم!

بانک ورزش – نادر فریادشیران، دوست و دستیار همیشگی مایلی کهن در واکنش به رضایت دادن علی دایی و بیانیه ای که او صادر کرد، به خبرنگار بانک ورزش گفت: من از طرف خودم و خانواده مایلی کهن می گویم دایی برای خودش شکایتش را پس گرفته است. لازم نیست او نگران نوه مایلی کهن باشد. دیروز روز مرگ فوتبال بود و همین جا می گویم مایلی کهن آزاد شود باز هم علیه دایی مصاحبه می کنیم.

فریادشیران در خصوص صحبت های دادکان که گفته بود مایلی کهن باید از دایی عذرخواهی کند هم گفت: مگر موقعی که مایلی کهن علیه دایی مصاحبه می کرد از دادکان اجازه گرفت که حالا دادکان می گوید بیاید عذرخواهی کند؟!

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    لباس بعديات كدام است حاجي؟

بانک ورزش- رسول بهروش

غائله زنداني شدن محمد مايليكهن، زودتر از آنچه تصور ميشد به پايان رسيد تا تنها 24 ساعت بعد از انتقال به اوين، سرمربي اسبق تيمملي كشورمان به واسطه اعلام رضايت علي دايي منعي براي آزادي نداشته باشد.
    محمد مايليكهن با عادت موكدش براي واكاوي رسانهها، احتمالا بلافاصله بعد از خروج از زندان روي مبل راحتي خانهاش خواهد نشست تا با لذت تمام، تصويرش با دستبند را روي جلد مطبوعات ورزشي و سياسي تماشا كند. اين همان قابي است كه حاجي هميشه انتظارش را ميكشيد؛ از همان چند سال پيش كه در جريان دعوا با شفيعزاده به قاضي دادگاه گفت حاضر به عذرخواهي نيست و از تحمل حبس استقبال ميكند.

حالا مايليكهن به يكي از آرزوهايش رسيده است، اما در گرماگرم اين لذت، شايد لازم باشد حاجي به يك سوال اساسي جواب بدهد؛ اينكه دفعه بعدي براي در بورس ماندن و حاشيه ساختن چه لباسي را به تن خواهد كرد؟

دو، سه سال پيش وقتي يك معلم روستايي در اقدامي ارزنده براي همدردي با دانشآموز بيمار كلاس موهايش را كوتاه كرد، سر تراشيدن به يك موج کمعمق و سطحی دیگر بين بخشي از ملت هميشه در صحنه ايران تبديل شد؛ همانها كه يك روز عكسشان با شلوار جين را پروفايل فيسبوكشان ميكنند و يك روز ديگر نیز همه با هم كلاه كاسكت سرشان ميگذارند.
    در اين كشاكش، محمد مايليكهن هم خودش را قاطي بازي «تينايجرها» كرد و موهايش را از ته زد تا به تيتر خبرگزاريها تبديل شود؛ آنچه هميشه در پياش بوده است. كمي بعدتر در غائله سوءبرداشت از سخنان علي دايي در مورد كارگران شهرداري، باز هم حاجي مايلي به صحنه آمد و با لباس رفتگري روي سكوهاي استاديوم نشست تا «توجه» بخرد. داستان اين آخري و شتاب او به سمت محبس اما واقعا نوبر بود. مايليكهن كه ميدانست كسي نميتواند داخل زندان از او عكس بگيرد، همه زورش را زد تا در همان خيابان دستبند به دستش بزنند و سهگانه شگفتانگيزش را تكميل كند.

حالا او هتتريك كرده و البته هر بار با همدلي كمتري در ميان افكار عمومي مواجه شده است؛ تا جايي كه در اين مورد اخير، سماجت وی در زمینه حضور در زندان با اعتراض هزاران هوادار فوتبال در فضاي مجازي مواجه شد.
    امروز مايليكهن 60 ساله بايد در خلوت خودش به فكر فرو برود و ببيند تا چه زماني ميتواند به اين بازي ادامه بدهد؟ او در مسير خلق اين حوادث چه چيزي به دست آورده و چقدر هزينه داده است؟ و آيا واقعا اين معامله به سود وي بوده يا نه؟

علي دايي در برنامه نود و در خلال جدالش با وزارت ورزش گفت: «طرف حساب من وزير است، نميدانم چرا فيل و اسب و سرباز را جلو ميفرستند.» آنچه دايي نميداند اما شايد اين است كه خيلي اوقات همين سربازها بازي بزرگان را بهم ميريزند؛ يكي مثل مازيار ناظمي كه روزي با انتشار فايل خصوصي سخنان او عليه مايليكهن سهمي بسزا در به گند كشيده شدن اين رابطه ايفا كرد يا يكي مثل نادر فريادشيران كه پي در پي هيزم در آتش اختلاف ميافكند و در ستيز با دايي، از پاپ كاتوليكتر شده است. اين قانون غيرقابل تغيير طبيعت است كه هر كجا بزرگترها اختيارشان را دست آدمهاي كوچك بدهند، فرجامي غير از خسران و تباهي باقي نميماند. كاش درس بگيريم...

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    ببینم دفه ی چهارم هم کسی میاد و میگه : ببخششون یا میگن بخشش لازم نیست. اعدامش کنید

12. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Zayed FC (13th November 2014)

کلمات کلیدی این موضوع