سخنگوي باشگاه پرسپوليس گفت: ساختمان باشگاه به نام پرسپوليس نيست اما تا جايي که من ميدانم اين ساختمان را دادکان به باشگاه داده است.

مهدی خواجهوند درباره اظهارات منصور قنبرزاده عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال که گفته بود ساختمان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال متعلق به فدراسیون فوتبال است و این دو باشگاه برای سکونت در این ساختمانها باید به هیأت فوتبال استان تهران کرایه پرداخت کند، گفت: طبق اسناد ساختمان باشگاه پرسپولیس به نام باشگاه نیست اما گویا سالها پیش این ساختمان خریداری شده و به باشگاه پرسپولیس اهداء شده اما نمیدانم قنبرزاده بر اساس چه مستنداتی این حرف را مطرح کرده است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، وی ادامه داد: من نمیدانم سند ساختمان به نام کیست اما میدانم که سند به نام باشگاه پرسپولیس نخورده و از زمان محمد دادکان که رئیس فدراسیون فوتبال این ساختمان به باشگاه پرسپولیس اهداء شده است.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پایان درباره اینکه آنها چقدر باید اجاره بهای ساختمان باشگاه را بدهند، اظهار داشت: این مسائل بحثهای بعدی است و باید اجازه دهید که در ابتدا این مسئله به صورت رسمی به باشگاه اعلام شود و سپس درباره این موارد صحبت میکنیم.