نامزد سابق ده بروین، رابطه عاشقانه مخفی اش با کورتوئیس را فاش کرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نامزد سابق ده بروین، رابطه عاشقانه مخفی اش با کورتوئیس را فاش کرد

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

نامزد سابق ده بروین، رابطه عاشقانه مخفی اش با کورتوئیس را فاش کرد

به گزارش ورزش 11، در سال 2013، نشریات بلژیکی شایعات رابطه نامشروع کارولین لینن با تیبات کورتوئیس را منتشر کردند. کارولین هم همانند اتفاقی که در رابطه با جریان جان تری و وین بریج رخ داده بود، بدون اطلاع کوین، هافبک فعلی وولفسبورگ آلمان و سابق چلسی، شروع با رابطه با دروازه بان جوان کرده بود.

تا این زمان به دلیل سکوت طرفین، اطلاعات چندانی در مورد مساله در دست نبود، ولی اکنون زن 21 ساله دلیل خیانتش به ده بروین با دروازه بان شماره یک فعلی چلسی و سابق اتلتیکو مادرید را برملا کرده است:

"کوین به من وفادار نبود. چندین ماه به وی حرفی نزدم و واقعا نمی توانستم، چون والدین اش تهدیدم کردند در صورت فاش کردن قضیه، برعلیه ام اقدام قانونی می کنند. تحت فشار زیادی بودم و هیچ ارتباطی هم با کوین نداشتم.

"سعی کردم به آنها احترام بگذارم، ولی کوین ده بروین در کتابش به نام ساده نگه اش دار، در مورد رابطه من با تیبو متنی نوشت و من هم ترجیح دادم دیگر ساکت نمانم. در تابستان 2012، کوین به من گفت با بهترین دوستم رابطه داشته است. خواستم از بین من و او انتخاب کند. می خواستم شانس دوباره ای به او بدهم، ولی بعد از آن رابطه مان مثل قبل نبود.

"مدتی بعد به مادرید رفتم و حتی کوین هم تصور می کرد این سفر فکر خوبی است. در این مورد از او پرسیده بودم، ولی سپس اتفاقی افتاد که نباید! در آن مدت تیبو چیزی به من داد که در 3 سال نامزدی ام با کوین، آن را حس نکرده بودم. حس خیلی بهتری در کنار تیبو داشتم. او حتی برایم غذا هم درست کرد که کوین هیچ گاه نکرده بود. او به من وفادار نبود، من هم با خودم گفتم چرا من باید مثل او نباشم؟"

2. 3 کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (23rd November 2014), oscar (23rd November 2014), محمد سرخ (23rd November 2014)