آرسنال ۱-۲ یونایتد/ اولین برد خارج از خانه در لندن
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آرسنال ۱-۲ یونایتد/ اولین برد خارج از خانه در لندن

نام واقعی
    reza
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 9,302 بار در 2,101 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک

آرسنال ۱-۲ یونایتد/ اولین برد خارج از خانه در لندن

سه امتياز شياطين از اميريتس

پيروزي دلچسب منچستريونايتد در خانه آرسنال

منچستريونايتد در ديداري جذاب و تماشايي، توانست در خانه آرسنال به پيروزي 2-1 برسد.

به گزارش وبسایت نود، در آخرین بازی از روز اول از هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس، من یونایتد در خانه آرسنال به برتری ۲-۱ رسید.

در این دیدار کیرون گیبز در دقیقه ۵۶ به اشتباه دروازه خوبی را باز کرد، سپس یونایتد در دقیقه ۸۵ توسط کاپیتان رونی توانست اختلاف را دو برابر کند و در نهایت ژیرو در دقیقه ۹۴، تنها توانست یکی از گل ها را جبران کند.

من یونایتد و آرسنال دو رقیب دهه ی گذشته لیگ برتر، این بار در شرایطی به مصاف هم رفتند که هر دو تیم با لشکری از مصدوم روبرو بودند و البته شرایط دو تیم در لیگ برتر در این فصل نشانی از دو قدرت اول جزیره را در گذشته نداشت.

مسابقه در نیمه اول اگرچه بدون گل پایان یافت، ولی دیدار جذابی بود، آرسنال تیم برتر مسابقه در نیمه اول بود، آنها به فرصت های ایده آلی رسیدند که بهترین موقعیت توسط ویلشر هدر رفت، او در موقعیتی تک به تک، در مقابل ده خیا مغلوب شد.

نکته مهم دیگر در نیمه اول، تعویض لوک شاو در دقیقه ۱۶ بود، او که به زحمت خودش را به این بازی رسانده بود، در همان دقایق اول مصدوم شد ولی پس از چند دقیقه دیگر دوام نیاورد و زمین را ترک کرد و یانگ جای او را پر کرد.
    پس از سی دقیقه توفانی آرسنال در نیمه اول، یونایتد قدری میدان داری کرد و با جنگندگی فلینی در خط هافبک، توانست از حملات آرسنال بکاهد و تا حدی سعی در نفوذ به سمت دروازه حریف کند، که البته چندان هم موفق نبود.
    نیمه دوم دیدار نیز با دو اتفاق مهم در دقایق اولیه آغاز شد تا سرنوشت بازی عوض شود.

ابتدا در دقیقه ۵۵ ویلشر در برخورد با مک نیر مصدوم شود و زمین بازی را ترک کند، کازورلا جای او را پر کرد، و سپس گل به خودی گیبز جریان بازی را تغییر داد.در دقیقه ۵۶، سانتر یانگ با خروج اشتباه شزنی و برخورد او با گیبز همراه شد و سپس ضربه والنسیا که در واقع سانتر برای بازیکنان خودی بود با برخورد به گیبز راهی گل شد، بعد از این گل شزنی در برخوردی که با گیبز روی گل داشت، نتوانست به بازی ادامه دهد و زمین را ترک کرد، به این ترتیب سومین تعویض مسابقه تا قبل از اینکه به دقیقه ۶۰ رسیده باشیم، اجباری بود.

بعد از این گل، آرسنال به تناوب روی دروازه یونایتد خطرساز شد، ولی انها در رسیدن به محوطه جریمه و زدن ضربات آخر ناکام بودند، نباید فراموش کرد که ده خیا آماده در این دیدار یکی از عوامل مهم پیروزی یونایتد بود.

یونایتد که چشم به ضد حملات در مقابل آرسنال جلو کشیده داشت، در دقیقه ۸۵ به هدفش رسید، همکاری عالی دی ماریا و رونی، روی پاس فلینی زمینه ساز گل یونایتد شد، رونی با یک ضربه چیپ دروازه مارتینز را باز کرد تا عملاً آرسنال دیگر امیدی به جبران نداشته باشد.

در وقت های اضافی طولانی مسابقه، دی ماریا فرصت این را داشت که نتیجه مسابقه را ۳-۰ کند، اما ضربه چیپ او این بار، راهی اوت شد.

در حالیکه در این سمت نتیجه میتوانست ۳-۰ شود، ژیرو لحظاتی بعد با فرار از عمق دفاع یونایتد با یک ضربه جالب و دیدنی، زاویه بسته ده خیا را هدف قرار داد و توپ او نیز گل شد، به این ترتیب مهاجم فرانسوی آرسنال، بازگشتش از دوری بلند مدتش از میادین فوتبال را با یک گل جشن گرفت.

یونایتد با این برد با ۱۹ امتیاز در جایگاه چهارم جدول ایستاد.

ویرایش توسط V a H i D : 22nd November 2014 در ساعت 23:58
    همیشه ترسیدم از دوست داشتنت
    یه بارم نگفتم ولی دوست داشتمت
    به خریت زدنو قبول دروغا
    یه وفتایی معنای دوست داشتنه
    خنده ها برا تو
    غصه ها برا من
    با اینکه نداشتی حوصله برا من
    میگفتم دعوتیم امشب دوتایی باهم
    میگفتی امشب نه من حوصله ندارم
    من همونم که بودم اسیرت
    شکوندی منو حالا چی شد نصیبت
    دارم سر میذارم رو بطری ها هرشب
    ولی تو آروم تو تخت کثیفت

2. 4 کاربر مقابل از RUDMEHR K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (23rd November 2014), ali_@sghar (23rd November 2014), Terminator2731 (26th November 2014), V a H i D (22nd November 2014)