دغاغله: به 10 نفره بردن عادت کرده ايم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دغاغله: به 10 نفره بردن عادت کرده ايم

نام واقعی
    reza
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 9,302 بار در 2,101 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک

مهدي دغاغله شماره 8 پرسپوليس در دربي فرصت پيدا کرد 8 دقيقه در ميدان حضور پيدا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، دغاغله که به خاطر مصدومیت نتوانسته بود از ابتدای فصل تیمش را همراهی کند اکنون مشکلی برای بازی کردن ندارد.

10 نفره بردن استقلال از عادت های خوب ما است

خدا را شکر دربی را بردیم و شرایط خوب و آرام است. در حال حاضر خودمان را برای جامحذفی آماده می کنیم. امیدواریم استقلال هم ببرد تا یک دربی دیگر رقم بخورد. البته شرایط بازی لیگ ما جامحذفی از زمین تا آسمان فرق می کند. با تمام تلاشمان و تدابیر کادرفنی توانستیم در دربی پیروز شویم. انشاالله در جامحذفی همچنین اتفاقی رقم بخورد. خدا را شکر مردم بازی خوب و درگیرانه ای را دیدند و به نظر من همین مهم است یکی از عادت های خوب هم این است که استقلال را 10 نفره ببریم. به نظر من دربی 79 یکی از بهترین دربی های چند سال اخیر بود. خواست خدا بود که ما برنده شویم. به نظر من آقای جهانبازی کمی استرس داشت اما مشکل خاصی به وجود نیامد و من از قضاوت او راضی هستم.

جبران می کنم

حضور در دربی مساله مهمی است که برای هر کسی پیش نمی آید بعد از آن مصدومیت سنگین توانستم در ردبی به میدان بروم امیدوارم شرایط از بازی های بعد بهتر شود. انشاالله آنطور که هواداران انتظار دارند بازی کنم. از اول فصل اگر یک درصد از صددرصد هم می توانستم بازی کنم باززی می کردم. در این مدت خیلی سختی کشیدم اما مهم این است که گذشت. امیدوارم با بازگشتم بتوانم نبودم را در این مدت را جبران کنم. حضورم در ترکیب هم بستگی به شرایط خودم و تاکتیک درخشان دارد، هدف من خدمت به تیم است.

زمین برای ما ملاک نیست

گل گهر با کنار زدن سپاهان و نفتمسجدسلیمان به ما رسیده برای همین جامحذفی جام شگفتی ها لقب گرفته بازی هم در سیرجان است. من چون خودم لیگ یک بازی نکردم نمی دانم شرایط چگونه است اما از بقیه شنیده ام که زمین خوبی ندارند ولی این مسائل برای ما ملاک نیست.
    همیشه ترسیدم از دوست داشتنت
    یه بارم نگفتم ولی دوست داشتمت
    به خریت زدنو قبول دروغا
    یه وفتایی معنای دوست داشتنه
    خنده ها برا تو
    غصه ها برا من
    با اینکه نداشتی حوصله برا من
    میگفتم دعوتیم امشب دوتایی باهم
    میگفتی امشب نه من حوصله ندارم
    من همونم که بودم اسیرت
    شکوندی منو حالا چی شد نصیبت
    دارم سر میذارم رو بطری ها هرشب
    ولی تو آروم تو تخت کثیفت

2. 4 کاربر مقابل از RUDMEHR K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (25th November 2014), fatemeh 81 (4th December 2014), στρατιώτης-313 (25th November 2014), yalda88 (25th November 2014)