نظر رویانیان درباره برد پرسپولیس در دربی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نظر رویانیان درباره برد پرسپولیس در دربی

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

مهم بردن پرسپولیس است نه آفساید بودن گل؛
    مديرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: «من تازه به اصل خودم بازگشتم و پاسدار شدم و همین سرباز نظام بمانم بهتر است.»
    محمد رویانیان که دیروز در مراسم یادبود مرحوم غلامحسین مظلومی شرکت کرد خاطره شیرینی از اسطوره دارد: «غلامحسین مظلومی اسطوره فوتبال کشور ما و یک وزنه ارزشی برای فوتبال بود و من هم خاطره زیبایی از او دارم چراکه ماه رمضان در شب قدر افطار را در کنار ایشان در بیمارستان بودم که هم من برایش دعا کردم و هم او برای من.»
    مدیرعامل سابق پرسپولیس هنوز هم خودش را قرمز میداند: «باید استقلال را میبردیم چرا که حق ما در دربی برد بود.»

به نظر سردار چطور بردن مهم نیست و فقط برنده شدن پرسپولیس در دربی اهمیت دارد: «گل اول آفساید باشد یا گل آخر مهم نیست، مهم برد پرسپولیس است که با این برد جان تازهای گرفت و امیدوارم بازیکنان و مربیان پرسپولیس هوشیار باشند و گرفتار دام حاشیه نشوند.»

او دستکم فعلا برنامهای برای بازگشت به فوتبال و باشگاه پرسپولیس ندارد: «من تازه به اصل خودم بازگشتم و پاسدار شدم و همین سرباز نظام بمانم بهتر است.»

گویا سردار از مدیران جدید باشگاه چندان دل خوشی ندارد: «راجع به سیاسی و مدیران این باشگاه حرف نمیزنم.»

رویانیان هم سر در نمیآورد که چطور میخواهند پرسپولیس را خصوصیسازی کنند: «ما که چیزی سر درنیاوردیم اما امیدوارم هواداران بفهمند که در این باشگاه چه خواهد شد.»

او به آینده سرخپوشان خوشبین و امیدوار است: «اگر پرسپولیس روندی که آغاز کرده را ادامه دهد میتواند در ادامه راه موفق باشد.»

مدیرعامل سابق پرسپولیس بار دیگر تاکید کرد میزان بدهیهای باشگاه کمتر از رقمی است که اعلام شده: «بدهیهای پرسپولیس کمتر از رقمی بود که اعلام شد و مردم و شما خبرنگاران خواهید فهمید که رقم دقیق چقدر بوده و به زودی مردم متوجه همه چیز میشوند.»

2. 5 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (27th November 2014), RUDMEHR K (27th November 2014), Terminator2731 (27th November 2014), محمد سرخ (27th November 2014), Zayed FC (27th November 2014)