برتري خفيف بايرن در زمين هرتابرلين
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: برتري خفيف بايرن در زمين هرتابرلين

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

هفته 13 بوندسليگا

هفته سيزدهم بوندسليگا لحظاتي پيش با انجام 5 بازي ادامه يافت. در مهمترين بازي، بايرن مونيخ در زمين تيم هرتا به برتري 1-0 دست يافت.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان گواردیولا که با 30 امتیاز از 12 بازی، با اقتدار صدرنشین جدول بودند به مصاف هرتایی رفتند که هفته گذشته یک برد خوب خارج از خانه مقابل کلن بدست آورده بود. با این وجود آبی های برلین با 14 امتیاز در رده 13 جدول قرار داشتند.

بایرن مطابق انتظار بازی را هجومی آغاز کرد و هرتا با وجود اینکه از حمایت انبوه هوادارانش سود می برد چاره ای جز دفاع کردن نداشت. دقیقه 27 بازی بود که پس از یک سلسله پاسکاری های متوالی بین بازیکنان بایرن، توماس مولر پاس خوبی به روبن داد و ضربه تمام کننده این بازیکن، بایرن را از میزبان پیش انداخت. در ادامه، هرتا کمی جلو کشید و فرصت هایی را نیز روی دروازه میهمان نامدارش خلق کرد اما درنهایت زور این تیم به بایرن نرسید و قرمزهای باواریا به یک برد شیرین دیگر دست یافتند.

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    گوارديولا:خستگي ديدار با سيتي به چشم آمد

بايرن مونيخ در آغاز هفته سيزدهم رقابتهاي بوندس ليگا موفق شد با يک گل ميزبان خود، هرتا برلين، را شکست دهد.

به گزارش "ورزش سه"، در پایان این دیدار پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی بایرن مونیخ، گفت:" نیمه اول خوب بازی کردیم. اما نیمه دوم دچار افت شدیم. نتیجه یک بر صفر خیلی شکننده است. هرتا فورا در صدد جبران گل خورده برآمد. به عبارتی نیمه اول ما بهتر بودیم، نیمه دوم آنها. در نیمه اول فرصتهای گلزنی زیادی خلق کردیم اما اواخر بازی و بعد از دقیقه 70 خستگی بازی هفته قبل برابر منچسترسیتی خودش را نشان داد و از سرعت بازیمان کاسته شد. الان تازه نووامبر است؛ هنوز برای بهتر شدن زمان داریم. نکات زیادی هست که باید بهتر شوند. هنوز یک سال دیگر از قرارداد من باقی مانده؛ برای صحبت در این مورد وقت زیاد است. برای مربی که فرقی نمیکند. بازیکنان مهمترند."
    لوهوکای، سرمربی هرتا، هم اذعان کرد:" نیمه اول کار بسیار سختی داشتیم. آنها مرتبا جاهای خود را عوض میکردند و ما اصلا نتوانستیم داخل بازی شویم. اما نیمه دوم پایاپای بود؛ حتی این شانس را داشتیم که بازی را به تساوی بکشانیم اما متاسفانه موفق نشدیم. ما نباید فراموش کنیم که مقابل چه تیمی بازی کردیم؛ برای همین نمیتوانم از نتیجه امروز دلخور باشم و خودم را سرزنش کنم. فقط ایکاش جلوی 80000 تماشاگرمان میتوانستیم یک گل بزنیم."

3. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (30th November 2014)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    رومينيگه: براي ماندن گوارديولا هرکاري ميکنم

کارل هاينس رومينيگه، نايب رئيس باشگاه بايرن مونيخ، از سرمربي اسپانيايي تيمش دعوت کرد براي تمديد قرارداد با اين باشگاه وارد مذاکره شود.

به گزارش "ورزش سه"، وی پس از پایان مجمع سالانه بایرن که هر ساله در ماه نوامبر با شرکت مسئولین این باشگاه برگزار میشود، گفت:" پپ آدمی نیست که اهل تمدید پیش از موعد باشد؛ اما من از وی خواستم چنانچه تمایل دارد، ما آماده ادامه همکاری هستیم."
    گواردیولا که فصل دوم حضورش در آلمان را سپری میکند، تا سی ژوئن 2016 با باواریاییها قرارداد دارد.
    رومنیگه شب گذشته در حین مراسم از این مربی اسپانیایی هم تقدیر کرد و گفت:" پپ برای بایرن یک نعمت است. من حاضرم هرکاری بکنم تا این آدم تا هر زمان که ممکن است در مونیخ بماند. من ارزش بسیار زیادی برای او قائلم و این را هم میدانم که او شاید مهمترین کارمند بایرن مونیخ است."

5. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

روبن: رونالدو و مسي غول هستند!

هافبک هلندي بايرن مونيخ پيش از انتخاب مرد سال فوتبال جهان به ليونل مسي و کريستيانو رونالدو اداي احترام کرد.

به گزارش "ورزش سه"، آرین روبن در مصاحبه با bundesliga.de گفت:" آنها مثل دو غول هستند. دستاورد شش هفت سال اخیرشان فوقالعاده و باورنکردنی است. آنها مسلما و بدون تردید بهترین بازیکنان جهانند."
    از سال 2008 جایزه مرد سال فوتبال جهان بین رونالدو و مسی دست به دست میشود. سال گذشته که فرانک ریبری هم نامزد کسب این عنوان بود، علیرغم به دست آوردن سه قهرمانی با بایرن مونیخ، در نهایت سوم شد.
    با همه این اوصاف روبن معتقد است امسال بازیکنان دیگری هم شانس دریافت توپ طلای جهان را دارند:" کافی است فقط به افسی بایرن نگاه کنید تا بفهمید بازیکنان درجه یک زیادی در دنیا هستند. بعضیهایشان در ماه جولای قهرمان جهان شدند. از این حیث بازیکنانی مثل فیلیپ لام، باستین شوایناشتایگر، توماس مولر یا مانوئل نویر هم میتوانند امیدوار باشند. حتی تونس کروس هم شانس دارد. خود من زیاد به توپ طلا فکر نمیکنم. با اینکه این میتواند بزرگترین جایزه برای یک فوتبالیست باشد و به این معناست که عملکردش و دستاوردهایش مقبولیت یافته، اما به چشم من مهمترین چیز کسب عنوان با تیم باشگاهی یا ملیام است. البته من مثل کل تیم امسال خیلی پیشرفت داشتهام و میتوانم بهتر بازی حریف را بخوانم و در زمین بهتر عمل کنم. همه اینها را مدیون پپ گواردیولا هستم."

7. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: