پيروزي خارج از خانه آرسنال با گل ولبک
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پيروزي خارج از خانه آرسنال با گل ولبک

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

هفته سيزدهم ليگ برتر جزيره

از هفته سيزدهم ليگ برتر، لحظاتي پيش بازي دو تيم وست برومويچ و آرسنال با برتري توپچي هاي لندني به اتمام رسيد.

به گزارش "ورزش سه"، هر دو تیم در شرایطی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که بازی قبلی خود را با شکست پشت سر گذاشته بودند.وست بروم 2-0 از چلسی و آرسنال در زمین خود 2-1 از منچستریونایتد شکست خورده بود.

نیمه اول این دیدار با برتری کامل آرسنال همراه بود و این تیم در چندین نوبیت توسط سانچز و ژیرو می توانست از میزبان خود پیش بیفتد اما بدشانسی و درخشش دروازه بان وست بروم، مانع از این امر شد.

نیمه دوم اما حکایت دیگری داشت. در دقیقه60، نفوذ کازورلا از چپ که با سرعت خیره کننده خود، مدافع مستقیمش را جا گذاشت و سپس ارسال دقیق او به محوطه جریمه، با پرواز بلند دنی ولبک همراه شد و این ستاره سابق منچستریونایتد با ضربه سری دقیق که البته با دفع ناقص دروازه بان همراه بود، تنها گل بازی را به ثمر رساند.

در ادامه، وست بروم در اندیشه جبران گل خورده بود و آرسنال نیز چشم به ضد حملات داشت. در نهایت نتیجه بازی تغییری نکرد و آرسنال به شایستگی پیروز این بازی شد. توپچی ها با این سه امتیاز، 20 امتیازی شده و موقتا به رده چهارم جدول صعود کردند. وست بروم نیز 13 امتیازی باقی ماند.

2. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (30th November 2014)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

ونگر:تمام تلاشم را براي موفقيت آرسنال ميکنم

آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، پس از پيروزي 1-0 تيمش مقابل وست بروم، در مقابل شعارهاي هواداران تيمش که خواستار استعفاي او شدند، از خودش دفاع کرد.

به گزارش "ورزش سه"، توپچی ها در این دیدار با تک گل دنی ولبک که روی ارسال سانتی کازورلا به ثمر رسید، به پیروزی رسیدند تا به جمع چهار تیم بالای جدول نزدیک شوند. با این وجود، هواداران توپچی ها پلاکاردی به ورزشگاه برده بودند که روی آن نوشته شده بود:" آرسن، ممنون به خاطر همه خاطرات اما زمان خداحافظی فرا رسیده است."
    اما ونگر معتقد است که هنوز بهترین گزینه برای هدایت آرسنال است. او به خبرنگاران گفت:" من تلاش می کنم بهترین عملکرد را برای این باشگاه که عاشقش هستم، داشته باشم. من، کادر فنی و بازیکنان، بسیار متحد هستیم و این تنها کاری است که می توانیم انجام بدهیم."
    آرسنال می توانست در دیدار امروز گل های بیشتری به ثمر برساند اما ونگر از پیروزی با یک گل هم راضی است:" فکر می کنم خوب بازی کردیم اما از موقعیت های مان استفاده نکردیم؛ هم به خاطر پاس آخر و هم به خاطر ضربه نهایی که خوب زده نمی شد."

4. 2 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (30th November 2014), SoRooSH (30th November 2014)