توقف چلسي در خانه ساندرلند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: توقف چلسي در خانه ساندرلند

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

آبي ها و از دست دادن دو امتياز حساس

چلسي در ديداري خارج از خانه، مقابل ساندرلند با تساوي بدون گل متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار مورینیو تقریبا از همه ستاره های تیمش استفاده کرد اما نتوانستند دروازه ساندرلند را باز کنند.
    در نیمه اول، چلسی تیم برتر میدان بود و فابرگاس و ویلیان می توانستند دروازه حریف را باز کنند اما در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.

در ابتدای نیمه دوم، بار دیگر ویلیان در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما باز هم ستاره برزیلی به راحتی توپ را از دست داد. در 30 دقیقه پایانی هر دو مربی تعویض های هجومی انجام دادند اما حضور بازیکنانی مانند جوزی آلتیدوره و یوردی گومز برای ساندرلند و لوئیک رمی و دیدیه دروگبا برای چلسی نتوانست تغییری در نتیجه بازی ایجاد کند. با این تساوی، فاصله چلسی با ساوتهمپتون به 7 امتیاز افزایش پیدا کرد اما اگر شاگردان کومان بتوانند فردا شب منچسترسیتی را شکست بدهند، فاصله شان با آبی ها به 4 امتیاز کاهش پیدا می کند.

2. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (30th November 2014)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

مورينيو:با غيبت کاستا کنار مي آييم

ژوزه مورينيو، سرمربي چلسي، مطمئن است که تيمش مي تواند در ديدار چهارشنبه شب مقابل تاتنهام، با غيبت ديگو کاستا کنار بيايد.

به گزارش "ورزش سه"، کاستا در دیدار امشب چلسی مقابل ساندرلند، با دریافت کارت زرد پنجم، دیدار حساس مقابل رقیب لندنی را از دست داد اما مورینیو تاکید کرد که سایر مهاجمان تیمش می توانند جای خالی این مهاجم اسپانیایی را پر کنند.
    او به خبرنگاران گفت:" ما به خاطر مصدومیت یا محرومیت بازیکنان مان گریه و زاری راه نمی اندازیم. اگر کاستا محروم است، خب محروم است. ما دروگبا و رمی را داریم. ما در صدر جدول لیگ هستیم و یک بازی دیگر روز چهارشنبه داریم."
    آقای خاص همچنین در مورد اینکه آیا کاستا بیش از حد عصبانی نیست و باید بیشتر مراقب رفتارش باشد، گفت:" چرا همیشه در مورد دیگو صحبت می کنید؟ من اینطور فکر نمی کنم."
    مورینیو تیم حریف را مورد ستایش قرار داد و گفت:" بازی دشواری بود. آنها یک هفته وقت داشتند تا برای این دیدار آماده شوند. خیلی ها بازی های دفاعی را مورد انتقاد قرار می دهند اما من این کار را نمی کنند زیرا باید خوب کار کرد تا بتوان نتیجه گرفت و آنها این کار را کردند.
    ما همیشه تلاش می کنیم تا توپ را در زمین به گردش دربیاوریم اما آنها خیلی خیلی خوب دفاع کردند. من آنها را به خاطر بسته نگه داشتن دروازه شان تحسین می کنم. البته نمی توانم حرف بدی در مورد بازی بازیکنانم بزنم. آنها تمام تلاش شان را کردند اما موفق نشدند. تساوی عادلانه بود. ما از یک امتیاز راضی نیستیم اما به اندازه کافی باتجربه هستیم که بدانیم هر بازی در این لیگ دشوار است."