اعلام آراي انضباطي شهرآورد هفتادونهم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: اعلام آراي انضباطي شهرآورد هفتادونهم

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

محروميت يک جلسهاي قلعهنويي، عبدي و پرسپوليس

کميته انضباطي فدراسيون فوتبال آراي خود را درباره تخلفات تماشاگران و بازيکنان دو تيم پرسپوليس و استقلال در هفتادونهمين دربي شهر تهران صادر کرد.

به گزارش "لرد رضا" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس تهران در چارچوب هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال روز دوم آذرماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تهران تخلفاتی مبنی بر فحاشی به مربی تیم مقابل و همچنین پرتاب مواد منفجره رخ داد. این باشگاه طبق مقررات 87 و 79 آییننامه انضباطی و با توجه به تکرار تخلفات در هفتههای یکم، دوم، چهارم، هفتم، سیزدهم و پانزدهم و همچنین به دلیل تکرار تخلفات تماشاگران منتسب به تیم پرسپولیس تهران، این تیم به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی و برگزاری اولین دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر محروم شد. این رأی قابل تجدیدنظر خواهد بود.

حسین عبدی، مربی تیم پرسپولیس تهران به دلیل حضور روی نیکمت تیم به مدت دو دقیقه و علیرغم محرومیت و قرار گرفتن در محل غیرمجاز و عدم توجه به تذکرات مسئولان برگزاری مسابقه جهت ترک زمین و همچنین ورود غیرقانونی به زمین مسابقه به هنگام دریافت گل حریف، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

تیم استقلال تهران به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور بازی طبق مقررات مواد 78 و 79 آییننامه انضباطی به تذکر کتبی و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.

براساس این گزارش، امیر قلعهنویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران نیز به دلیل خروج مکرر از محوطه فنی و اعتراض مستمر به قضاوت داور که موجب تحریک تماشاگران تیمش شد به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم استقلال و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.

همچنین امید عالیشاه بازیکن تیم پرسپولیس تهران به دلیل شروع درگیری فیزیکی و حرکات غیرورزشی، از سوی کمیته انضباطی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

بر همین اساس میلاد فخرالدینی، بازیکن تیم استقلال تهران به دلیل درگیری فیزیکی با بازیکن تیم پرسپولیس، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

محسن بنگر بازیکن تیم پرسپولیس نیز به دلیل انجام رفتار غیر ورزشی و برخورد توأم با عصبانیت با بازیکنان حریف با هدف ایجاد درگیری و از جمله برخورد با آرش برهانی و تحریک تماشاگران، به تذکر کتبی و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.

حنیف عمرانزاده، بازیکن تیم استقلال نیز به دلیل رفتار غیرورزشی و اهانت به عوامل پزشکی تیم حریف به تذکر کتبی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.

شایان ذکر است، تیم فوتبال پرسپولیس تهران به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری و اخراجی به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.
    ویرایش توسط s A r A : 30th November 2014 در ساعت 13:15

2. 4 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Shayan* (30th November 2014), ali_@sghar (30th November 2014), محمد سرخ (30th November 2014), ZahrA-ReD (1st December 2014)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

واکنش عبدي به حکم کميته انضباطي

مربي پرسپوليس در واکنش به محروميت يک جلسهاياش گفت: از قرار معلوم برد ما در دربي براي بعضيها ناراحت کننده بوده که چنين رايي صادر کردند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، حسین عبدی در خصوص محرومیت یک جلسهای خود از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: این داستان سر دراز دارد. باعث و بانی این اتفاق فقط یک نفر است و آن هم داور دیدار ما با گسترش فولاد است. او به اشتباه و بیدلیل مرا از روی نیمکت اخراج کرد و من هم وقتی دیدم حقم ضایع شده به کمته انضباطی رفتم و خواهان بخشش خود قبل از دربی شدم.

وی ادامه داد: مسئولان کمیته انضباطی وقتی توضیحات مرا شنیدند پذیرفتند که داور به اشتباه مرا اخراج کرده و قرار شد نامه زده و خواهان بخشش شوم. متاسفانه به این نامه من پاسخی داده نشد تا اینکه در دربی روی نیمکت نشستم اما بهروان گفت که باید نیمکت را ترک کنم و جایگاهی را در پشت نیمکت برای من تعیین کردند. با وجود اینکه حقم ضایع شده بود پذیرفتم از پشت میلهها بازی را تماشا کنم و مشکلی هم ایجاد نکردم.

مربی پرسپولیس یادآور شد: فکر میکردم قضیه دیگر تمام شده اما از قرار معلوم پیروزی ما در دربی برای بعضیها ناراحت کننده بود که چنین رایی برای من و تیم صادر کردند. آقایان اشتباه خودشان را با دادن این رای تکرار کردند و من هم چارهای جز پذیرفتن آن ندارم.

وی تاکید کرد: پرسپولیس راه خود را پیدا کرده و این موضوع باب میل برخی نیست اما مطمئن باشید ما به راه خود ادامه داده و تحت تاثیر این ناعدالتیها قرار نمیگیریم. اشکال ندارد، بگذارید ما را محروم کنند اما در دربی برنده شویم و این برای ما مهم است.

عبدی در خصوص جذب مهاجم برزیلی با نظر او گفت: من فیلم مربوط به بازیکنان برزیلی را دیدم و عملکرد آنها را تایید کردم. این فیلمها را دیگر اعضای کادر فنی هم دیدند و انصافا هر دو بازیکن برزیلی که به ایران آمدهاند فوتبالیستهای خوبی هستند. باید دید شرایط فعلی آنها چطور است و آیا میشود با هر دوی آنها قراداد امضا کرد یا نه.

4. 4 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (30th November 2014), Majid:62 (1st December 2014), s A r A (30th November 2014), محمد سرخ (30th November 2014)

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک
    باز پرسپوليس جون گرفت
    داستان جديد شروع شد ....

6. 3 کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (30th November 2014), s A r A (30th November 2014), ZahrA-ReD (1st December 2014)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

محروميت تماشاگران پرسپوليس تاييد مي شود

به گزارش « ورزش سه» در رای کمیته انضباطی به این نکته اشاره شده که طرفداران پرسپولیس در هفتههای یکم، دوم، چهارم، هفتم، سیزدهم و پانزدهم مرتکب تخلف شده اند. طبق آئین نامه انضباطی کمیته انضباطی می توانست در تکرار تخلف رای به جریمه نقدی به میزان بیست میلیون تومان و یک جلسه محرومیت دهد یعنی در هفته دوم! اما این کار نکرده است و به پرسپولیس پوئن داده است و بیشتر تلاشش بر این بوده با جریمه های نقدی پرونده را بررسی کند.

پیش از این کمیته استیناف محرومیت یک جلسه ای طرفداران تیم تراکتورسازی را هم تایید کرده بود که در این پرونده هم تکرار تخلفات و مهربانی کمیته انضباطی با باشگاه تراکتورسازی مورد سرزنش قرار گرفت و شک نکنید در پرونده باشگاه پرسپولیس هم با توجه به تکرار تخلفات رای تایید خواهد شد. هم محرومیت طرفداران و هم جریمه نقدی.

گفتنی است در رای صادره برای طرفداران پرسپولیس اشاره به این شده که رای قابلیت تجدید نظر خواهی دارد و کمیته استیناف این را پیش از اجرایی شدن مورد بررسی قرار خواهد داد چون بر اساس آئین نامه جدید آراء صادره بلافاصله اجرایی می شود حتی اگر قابلیت تجدید نظر خواهی داشته باشد.

8. 5 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (30th November 2014), lord reza (30th November 2014), RaMiN (2nd December 2014), محمد سرخ (30th November 2014), ZahrA-ReD (1st December 2014)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    همیشه پرسپولیس مظلومه
    باید با ذوب بدون تماشاگر بازی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخه چرا؟

نام واقعی
    safura
    استاتوس
    آخه پرسپولیس همه ی عشقمه،حتی جونمم بدمم بش کمه..
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,889 بار در 730 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    طبق معمول همه چی سر ما شکسته شد