!#!تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی بازی پرسپولیس-ذوب آهن!#!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: !#!تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی بازی پرسپولیس-ذوب آهن!#!

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

!#!تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی بازی پرسپولیس-ذوب آهن!#!

..::به نام خدا::..

سلام به همه تیفــوســیـــا

تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی بازی جام حذفی پرسپولیس - ذوب آهن

لطفا تمامی اخبار و حواشی مربوط به این بازی رو تو این تاپیک قرار بدین

ممنون از همکاریتون

تاپیکای متفرقه حذف میشه لطفا رعایت کنید!!!

نیمه نهایی

پرسپولیس - ذوب آهن

ورزشگاه : آزادی
    داور مسابقه : حسین زرگر
    جمعه, 14 آذر 1393 / ساعت : 15:15

!&!تاپیک اختصاصی بحث و تبادل نظر پرسپولیس - ذوب آهن!&!

به امید پیروزی

ویرایش توسط V a H i D : 4th December 2014 در ساعت 14:40

2. 5 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (4th December 2014), lord reza (4th December 2014), oscar (4th December 2014), s A r A (4th December 2014), محمد سرخ (4th December 2014)

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

گل محمدی: پرسپولیس همیشه تیم خطرناکی است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گلمحمدی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: قبل از هر چیز وظیفه خود میدانم که درگذشت حاج عبدالله سوفیانی را تسلیت بگویم. مردی که پایه گذار فوتبال خصوصی در ایران بود و جوانان زیادی را به فوتبال ایران معرف کرد. وی ادامه داد: بازی حساسی داریم. شاید دوست داشتم این مسابقه در فینال برگزار میشد. از هر نظر برای مسابقه با پرسپولیس آماده ایم و به وحدت تاکتیکی خوبی رسیده ایم و به دنبال استفاده از نقاط ضعف پرسپولیس هستیم و میخواهیم نقاط قوتش را هم کنترل کنیم. اگرچه پرسپولیس چند مهره خود را ندارد اما پرسپولیس همیشه خطرناک است. بازی سختی برای هر دو تیم است و به هیچ عنوان بازی آسانی نیست. تیمی که از موقعیت هایش خوب استفاده کند و تمرکز خوبی داشته باشد موفق می شود. امیدوارم که بازی خوب و تماشاگرپسندی شود. هر چند تماشاگران در ورزشگاه نیستند اما آنها از پای تلویزیون بازی خوبی را ببینند و بازی در خور نیمه نهایی جام حذفی باشد. ما شرایط روحی و روانی خوبی داریم و فقط مسعود حسن زاده را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم. گل محمدی در مورد غیبت تماشاگران گفت: از نظر روحی و روانی غیبت تماشاگران برای پرسپولیس نقطه منفی است. حضور تماشاگران برای حریف میتواند سخت باشد البته من دوست داشتم بازی با تماشاگر برگزار شود. آذری مدیرعامل باشگاه هم میخواست که بازی با تماشاگر باشد اما یکسری قوانین انضباطی داریم که باید به آنها پایبند باشیم. بازی در ورزشگاه خالی خوشایند هیچ کس نیست. وی در مورد اینکه قبل از نیمه نهایی پرسپولیس باخته و ذوب آهن بازی اش را در لیگ برده، گفت: این نتایج بی تأثیر نیست. به هر حال از نظر روحی و روانی می تواند تأثیرات مثبت و منفی داشته باشد ما 4 بازی پشت سر هم پیروز شدیم. 3 بازی در لیگ و یک بازی در جام حذفی. از نظر روحی و روانی و اعتماد به نفس در سطح خوبی قرار گرفتیم. وی در مورد تقابل با حمید درخشان گفت: هر مربی که سرمربی پرسپولیس است برایش آرزوی موفقیت داشته و دارم. درخشان هم پیشکسوت ماست و در مربیگری من شاگرد او بودم و برایش آرزوی موفقیت میکنم. سرمربی ذوب آهن در پاسخ به سوال فارس مبنی بر اینکه گزینه سرمربیگری تیم امید بود و اکنون کرانچار حضورش در این تیم منتفی شده است، گفت: این تصمیماتی است که گرفته می شود و ما نمیتوانیم خیلی در مورد آن حرف بزنیم امیدوارم هر اتفاقی که در تیم امید می افتد مثبت باشد و بتوانیم بعد از 40 سال به المپیک برویم. گل محمدی در مورد اینکه اگر به او دوباره پیشنهاد سرمربیگری امید داده شود آن را قبول میکند، گفت: من اکنون سرمربی ذوب آهن هستم و پیشنهاد رسمی هم به من نشده است. من به این موضوع فکر نکردهام که در آینده چه اتفاقی میافتد و نمیدانم که چه رخ خواهد داد. وی در مورد اینکه فصل آینده سرمربی پرسپولیس خواهد شد یا خیر، گفت: بهتر است الان این مسائل مطرح نشود. من اکنون سرمربی ذوب آهن هستم و نمیدانم در آینده چه اتفاقی میافتد. وی در مورد تنبیه تماشاگران و محرومیت آنها از دیدن فوتبال گفت: فوتبال برای تماشاگران است و مردمی که فوتبال را دوست دارند به ورزشگاه می آیند. تنبیه اگر جنبه بازدارنده داشته باشد خوب است وگرنه اثر منفی دارد باید ببینیم در آینده این تنبیهات چه نتیجه ای خواهد داشت. وی در مورد بحث حضور مسلمان در پرسپولیس و احتمال جدایی برخی از بازیکنان دو تیم گفت: مسلمان بازیکن تیم ماست و تاکنون هم نامه ای به ما زده نشده است. شاید بعد از این مسابقه اتفاقاتی رخ بدهد.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

4. 4 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

lord reza (4th December 2014), oscar (4th December 2014), s A r A (4th December 2014), محمد سرخ (4th December 2014)

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نصیرزاده:دیدار پرسپولیس و ذوب آهن باید با تماشاگر برگزار شود

هوشنگ نصیرزاده در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد محرومیت پرسپولیس از داشتن تماشاگر گفت: مجموعه تخصصی کمیته تدوین حقوقی فدارسیون فوتبال که کار تنظیم آییننامهها را بر عهده دارد معتقد است برابر مقررات فیفا تنبیهات یکسری از مسابقات نباید به سری دیگر مسابقات منتقل شود و به همین دلیل چون تخلف تماشاگران پرسپولیس در بازی لیگ برتر اتفاق افتاده لذا انتقال این جریمه به جام حذفی خلاف آییننامه انضباطی فیفا است به همین دلیل پرسپولیس در اولین مسابقه لیگ برتر که میزبان است باید بدون تماشاگر به مصاف حریفش برود.

وی افزود: کمیته تخصصی تدوین مقررات فدراسیون فوتبال تفسیر قوانین را بر عهده دارد و به همین دلیل معتقد است باید دیدار پرسپولیس و ذوب آهن با تماشاگر برگزار شود و از سازمان لیگ به عنوان متولی اجرای احکام انضباطی خواسته است که دیدار مسابقه پرسپولیس و ذوب آهن را با حضور تماشاگران برگزار کند.
    </div>

6. 5 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

lord reza (4th December 2014), oscar (4th December 2014), s A r A (4th December 2014), محمد سرخ (4th December 2014), V a H i D (4th December 2014)

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دیدار تیم های پرسپولیس و ذوب آهن در حضور تماشاگران برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری فارس، به دلیل تخلف تماشاگران پرسپولیس در دیدار با استقلال که با برد دو بر یک سرخپوشان همراه بود، پرسپولیس یک جلسه از همراهی تماشاگرانش محروم شد.

اینکه این محرومیت در اولین مسابقه این تیم بعد از اعلام رای اعمال شود که دیدار با ذوب آهن در جام حذفی است و یا اینکه در دیدار لیگ برتر به اجرا درآید در روزهای اخیر مورد بحث بود که درنهایت تصمیم گرفته شد که بعد از جلسه تاج و درخشان، اینطور تصمیم گرفته شد که جدال تیم های پرسپولیس و ذوب آهن در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در حضور تماشاگران برگزار شود.

براین اساس جدال سرخپوشان با شاگردان یحیی گل محمدی ساعت 15 و 15 دقیقه فردا (جمعه) در حضور تماشاگر به انجام خواهد رسید تا جریمه پرسپولیسی ها در دیدار لیگ برتری شان اعمال شود.
    </div>

8. 4 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

lord reza (4th December 2014), oscar (4th December 2014), s A r A (4th December 2014), V a H i D (4th December 2014)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

درخشان:ذوب آهن انگیزه زیادی داردو استقلال راحذف کرده/جذابیت فوتبال به تماشاگرانش است

پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ذوب آهن تیم باانگیزهای است که تیم استقلال را هم حذف کرده است.
    حمید درخشان در نشست خبری پیش از مسابقه با ذوب آهن با 20 دقیقه تأخیر حاضر شد و در ابتدای صحبتهایش گفت: من به موقع آمده بودم اما با رئیس سازمان لیگ در مورد محرومیت پرسپولیس جلسه داشتم. من خدمت تاج هم گفتم به قانون احترام می گذاریم و هر تصمیمی که کمیته استیناف بگیرد تمکین میکنیم اما خواهشم این است که رأی عادلانه باشد. همانطور که برای تراکتورسازی که مرتکب چنین تخلفی شده بود این محرومیت در جام حذفی اعمال نشد و در لیگ اعمال شد برای ما هم در لیگ محرومیت اعمال شود.

وی ادامه داد: خواسته ام از تاج این بود که شرایط پرسپولیس را بیشتر درک کنند و محرومیت ما را هم از جام حذفی به لیگ برتر منتقل کنند. قرار است اجازه بدهند که این بازی با تماشاگر برگزار شود.

وی در مورد اینکه حسن زاده گفته است طبق قوانین فیفا محرومیت باید در اولین بازی پرسپولیس صورت بگیرد، گفت: احسنت! عالی بود اولین بازی ما نفت بود.

وی در مورد اینکه در بازیای که پرسپولیس میزبان است باید محرومیت صورت بگیرد، گفت: باشد پس بنابراین باید ما در بازی با فولاد محروم شویم. این مسئله چه ربطی به جام حذفی دارد.

وی در مورد اینکه گل محمدی هم گفته است دوست دارد بازی با تماشاگر باشد، گفت: فوتبال بدون تماشاگر مرده است. تمام زیبایی فوتبال در دنیا به حضور تماشاگرانشان است و حضور آنهاست که فوتبال را جذاب میکند و همه از آن لذت میبرند. 70 درصد جذابیت فوتبال به تماشاگرانشان است. بازیهای بارسا و رئال هم اگر بدون تماشاگر برگزار شود جذابیت ندارد. هر چند ستاره ها هستند اما شور و حال را تماشاگران به مسابقه میدهند. با حضور تماشاگران، بازیکن 60 درصدی تبدیل به 80 درصد میشود و این تأثیر تماشاگران است.

سرمربی پرسپولیس در مورد دیدار با ذوب آهن گفت: ذوب آهن تیم خیلی خوبی است و انگیزه خوبی هم دارد. آنها استقلال را حذف کردند اما از آن مهمتر تیم خود من است که بسیار باانگیزه هستند و در بازی با نفت ما به هیچ عنوان شایسته باخت نبودیم، بازیکنان فوق العاده کار کردند و جای بازیکنان بزرگ را به خوبی پر کردند. من به تیمم افتخار میکنم که با همه وجود برای موفقیت تلاش میکنند و با همه توان بازی میکنند تا تماشاگران را خوشحال کنند. امیدوارم فردا بتوانیم خستگی سه ساله را از تن هواداران به در کنیم و پیروزی خوبی به آنها تقدیم کنیم.

وی در مورد ضربات پنالتی یادآور شد: جام حذفی به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست. ما برای پنالتی هم کار کردهایم و تمرین داشتیم.

وی ادامه داد: سخت است این را بگویم اما واقعیت این است که بعد از بازی با نفت فقط دو روز فرصت تمرین داشتیم یک روز ریکاوری کردیم، دیروز تمرین کردیم و امروز هم تمرین میکنیم. فرصتی برای بازسازی تیم از نظر فنی نداریم. البته من تمرینات خاصی را انجام دادهام. انشاءالله بتوانیم با تمام توان بازی کنیم و خوب نتیجه بگیریم.

وی در مورد مصدومان پرسپولیس گفت: تعداد مصدومان آنقدر زیاد است که نمیتوانم بگویم. مصدوم و محروم خیلی داریم. اما بازیکنان ما تمام تلاششان را میکنند تا تیمشان موفق شود.

وی در مورد حضور بازیکنان خارجی در پرسپولیس گفت: زمان آنقدر کم داریم که فرصت فکر کردن به بازیکنان خارجی را نداریم. بعد از این بازی فرصتی پیش خواهد آمد تا با خارجیها تمرین کنیم و یکی دو تا از آنها به تمرینات میآیند و کنار ما خواهند بود.

وی در مورد اینکه در بازی فردا از نیلسون یا مکانی استفاده میشود، گفت: احتمال زیاد از سوشا مکان استفاده میکنم. سوابق سوشا نشان داده است که در جام حذفی خوب کار می کند و در مهار ضربات پنالتی خوب است و پس شانس بازی او بیشتر است.

سرمربی پرسپولیس در م ورد اینکه جعفرپور و خالقی فر دو خرید جدید پرسپولیس آیا اولویتهای اول او بودهاند و اینکه انتظاراتش را براورده کرده اند، گفت: ا»ها اولویت اول من نبودند البته از خالقی فر راضی هستم. او قبل از بازی با نفت فقط 20 دقیقه با ما تمرین کرد و از تفکرات من خبر ندارد و نمیداند چه در ذهن من میگذرد. با این حال من از او راضی هستم. او به زمان نیاز دارد تا خواسته های ن را در زمین اجرا کند و بازیکن با کیفیتی است از همه مهمتر اینکه تاکتیک پذیر است و در آن بازی نشان داد که آنچه من میخواهم را میخواهد در زمین اجرا کند.

وی در مورد جعفرپور گفت: او نتوانسته انتظارات من را برآورده کند و در موردش تصمیم گیری میکنم.

درخشان درباره جذب بابک حاتمی گفت: ما به سراغ حاتمی رفتیم تا سمت راست دفاعیمان را بیشتر تقویت کنیم. پرسپولیس یک تیم هجومی است و باید مدافعان آن به حمله اضافه شوند.

وی در مورد اینکه انتظارات سایپا زیاد است، و آنها دو بازیکن از شما میخواهند گفت: اگر آنها یک بازیکن بخواهند ما میتوانیم این کار را انجام دهیم. آنها هم باید با ما راه بیایند و با تعامل این انتقال انجام شود.

10. 6 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (4th December 2014), lord reza (4th December 2014), oscar (4th December 2014), محمد سرخ (4th December 2014), V a H i D (4th December 2014), ZahrA-ReD (4th December 2014)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    جزئيات بليتفروشي ديدار پرسپوليس و ذوبآهن

سازمان ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور در خصوص بليتفروشي ديدار پرسپوليس و ذوبآهن اطلاعيهاي صادر کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ برتر، سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد علاقمندان به تماشای دیدار نیمهنهایی جام حذفی بین تیمهای پرسپولیس و ذوبآهن میتوانند بلیت دیدار فوق را از طریق سایت Footballeticket.ir تهیه کنند.

علاقمندانی که موفق به تهیه بلیت الکترونیکی دیدار فوق از طریق اینترنت نشوند، میتوانند فردا (جمعه) 14 آذر از ساعت 11 صبح در ورزشگاه آزادی بلیت بازی را تهیه کنند.

این دیدار فردا از ساعت 15:15 در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد تا یکی از فینالیستهای جام حذفی مشخص شود.

12. 4 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

oscar (4th December 2014), s A r A (4th December 2014), V a H i D (4th December 2014), Vampires (4th December 2014)

نام واقعی
    fatemeh
    استاتوس
    از تنها بودنم راضی نیستم اما خوشحالم که با خیلی ها نیست�
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 732 بار در 158 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک
    نيمه نهايي جام حذفي
    اعلام ليست 18 نفره پرسپوليس مقابل ذوب آهن

از سوي کادر فني تيم فوتبال پرسپوليس، اسامي 18 بازيکن براي ديدار برابر ذوب آهن اعلام شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، نیلسون جونیور، سوشا مکانی، مایکل اومانا، علیرضا نورمحمدی، میثم حسینی، محمدرضا خانزاده، محمد نوری، مهدی دغاغله، مهدی طارمی، احمد نورالهی، مهرداد کفشگری، هادی نوروزی، رضا خالقیفر، مهدی جعفرپور، شهاب زاهدی، محمد عباسزاده، حمیدرضا علی عسگری و میلاد کمندانی، 18 بازیکنی بودند که پس از تمرین امروز از سوی کادر فنی به اردوی پیش از دیدار با ذوب آهن دعوت شدند.

گفتنی است؛ دیدار تیمهای پرسپولیس و ذوبآهن از مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال روز جمعه از ساعت 15:15 در ورزشگاه آزادی برگزار میشود.

اینی که من دارم می کشم ، درد بی تو بودن نیست …

تاوان با تو بودنه !

14. 6 کاربر مقابل از fatemeh 81 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

lord reza (4th December 2014), oscar (4th December 2014), s A r A (4th December 2014), V a H i D (4th December 2014), Vampires (4th December 2014), ZahrA-ReD (4th December 2014)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    سلسله جبال يحيي سد راه قهرماني
    پيش بازي ذوبآهن ـ پرسپوليس

اولين بازي نيمه نهايي جامحذفي با بازي دو تيم پرسپوليس ـ ذوبآهن در ورزشگاه آزادي و ساعت 15:15 روز پنجشنبه برگزار مي شود.

به گزارش "ورزش سه"، برای یحیی گلمحمدی که با بارانی بلند و شال زرشکی رنگ ماه ها تلاش کرده دل هواداران پرسپولیس را ببرد، مسابقه فردا فرصتی برای اثبات این مدعاست که محمد رویانیان در جانشینی علی دایی به جای او اشتباه بزرگی انجام داده است. یحیی پارسال در مسابقات روبهرو مقابل پرسپولیس تسلیم نشد و امسال در یکی از حساس ترین بازی های فصل در تهران دوباره میهمان تیمی است که تثبیت خود به عنوان یک سرمربی موفق را به آن مدیون است.

امیدواری های درخشان
    بعد از یک نیمه امیدوارکننده مقابل نفتتهران حمید درخشان با اعتماد به نفس پا به مسابقه ای می گذارد که برای او حساسیتی به اندازه دربی دارد. مربی شکست ناپذیر قرمزها در دربی که با پیروزی به موقع در این مسابقه خود را تا آخر فصل بیمه کرد، در آستانه یک آزمون مهم و جدی، مسابقه ای که شاید اگر با پیروزی پرسپولیس به پایان برسد، کسب یک جام توسط این تیم را تا حد زیادی تضمین کند. پرسپولیس امسال یک بار در آزادی ذوبآهن را شکست داده و امیدوار است بتواند دوباره به این هدف برسد، هدفی که البته به سادگی حاصل نمی شود. آنها که مجوز حضور هوادارانشان در این بازی را به دست آورند، با ساز و برگ کامل به میدان خواهند رفت. اگرچه غایب هایی دارند که نبودشان می تواند برای درخشان دردسر درست کند اما با نمایش جوان ها در نیمه دوم بازی نفت، به حمید درخشان هم اثبات شد که از دست دادن یکی، دو بازیکن متوسط اما ثابت فاجعه بزرگی نیست. سرمربی پرسپولیس البته در بازی فردا با احتیاط بیشتری پا به میدان خواهد گذاشت، بخصوص که آنها محسن بنگر مدافع وسط اصلی این فصل خود را در اختیار ندارند.

ذوب شگفت انگیز
    یحیی گلمحمدی تنها پرسپولیسی سابق ذوبآهن نیست. به جز او قاسم دهنوی و محسن مسلمان هم سابقه پرسپولیسی دارند. اگرچه در جمع قرمزها چندان کامیاب نبودند. ذوبآهن در ترکیب خود بازیکنان شاخص دیگری هم دارد. مثلا مسعود حسن زاده که البته در بازی فردا غایب است، قاسم حدادی فر، کارلوس سانتوس. آنها بازیکنان جوانی مثل قنبری، ایمانی، محمدی، تبریزی، مظاهری و ... دارند که در چند هفته گذشته پیروزی های متعددی برای تیمشان به ثبت رساندند. در عین حال نقطه قوت این تیم کادرفنی باتجربه ای است که به اندازه تمام فصل انگیزه دارد. یحیی که از حرف های حمید درخشان در دوران سرمربیگری اش در پرسپولیس دلخور شده خیلی دوست دارد پاسخ آن حرف ها را با یک برد، بدهد.

پیشبینی
    اگر هواداران پرسپولیس برای تشویق تیمشان به ورزشگاه آزادی بیایند، شرایط برای کسب پیروزی مهیاتر خواهد شد. پرسپولیس باید به این بازی به چشم فینال و آخرین بازی فصل نگاه کند و نتیجه بگیرد. اگرچه ذوبآهن با سبک بازی با حوصله و مرموزش یک خطر جدی است.

16. 4 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

oscar (4th December 2014), s A r A (4th December 2014), V a H i D (4th December 2014), Vampires (4th December 2014)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

اين از تلاش ما
    درخشان: حالا تماشاگران خود را نشان دهند

حميد درخشان بعد از لغو محروميت تماشاگرانش از حضور در ديدار نيمه نهايي جام حذفي از هواداران پرسپوليس خواست با حضورشان در استاديوم آزادي روز فوق العاده اي را بسازند.

سرمربی پرسپولیس در گفت و گو با "ورزش سه" درباره لغو محرومیت تماشاگران تیمش در دیدار برابر ذوب آهن گفت: طی جلسه ای که با آقای تاج داشتیم و شیندن ادله این باشگاه، موافقت شان را با حضور تماشاگران را اعلام کردند.

وی ادامه داد: به هر حال توانستیم نظر مساعد مسوولان را جلب کنیم و از این اتفاق خوشحالیم که قانع شدند. اسناد و مدارک مان را ارائه کردیم و آقای تاج چند مثال خوب زد.

درخشان در ادامه با اشاره به بخشش باشگاه ملوان و تراکتورسازی گفت: آقای تاج چند مثال خوب در این باره زدند که مهمترین آنها بخشش طرفداران ملوان و تراکتورسازی بود و مسوولان با استناد به این مساله موافقت شان را با حضور تماشاگران پرسپولیس را اعلام کردند.

سرمربی پرسپولیس با ابراز امیدواری به حضور طرفداران تیمش در این دیدار گفت: به هرحال واقعا حیف بود که در این بازی از حضور طرفداران محروم باشیم و 40-50 هزار هوادار را نادیده می گرفتیم. این یکی از تصمیمات خوب مسوولان بود و امیدوارم در ادامه هم تصمیمات با تامل بیشتری صورت گیرد.

درخشان با اشاره به محرومان و مصدومان تیمش گفت: محرومان و مصدومان تیم ما که مشخص هستند اما بازیکنان دیگر نشان دادند که در مواقع لازم با تمام وجود بازی می کنند و جان شان را برای تیم می دهند. امیدوارم بازی خوبی شود و تماشاگران با خوشحالی از استادیوم بازگردند.

وی ادامه داد: اکنون که محرومیت تماشاگران عزیزمان لغو شده، انتظار ما این است که با حضورشان روز فوق العاده ای را در استادیوم آزادی بسازند و با حمایت شان به پرسپولیس برای حضور در فینال یاری برسانند. مطمئن باشند که بازیکنان هم از تشویق آنها جان می گیرند و بازی مورد دلخواه و هجومی را در زمین به نمایش می گذارند.

درخشان در پایان افزود: من اعتقاد دارم طرفداران فردا ما را تنها نمی گذارند و با تشویق ها و حمایت شان به پرسپولیس روحیه می دهند و بازیکنان هم سنگ تمام می گذارند.

18. 4 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

اعلام ليست 18 نفره پرسپوليس مقابل ذوب آهن

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، نیلسون جونیور، سوشا مکانی، مایکل اومانا، علیرضا نورمحمدی، میثم حسینی، محمدرضا خانزاده، محمد نوری، مهدی دغاغله، مهدی طارمی، احمد نورالهی، مهرداد کفشگری، هادی نوروزی، رضا خالقیفر، مهدی جعفرپور، شهاب زاهدی، محمد عباسزاده، حمیدرضا علی عسگری و میلاد کمندانی، 18 بازیکنی بودند که پس از تمرین امروز از سوی کادر فنی به اردوی پیش از دیدار با ذوب آهن دعوت شدند.

گفتنی است؛ دیدار تیمهای پرسپولیس و ذوب آهن از مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال روز جمعه از ساعت 15:15 در ورزشگاه آزادی برگزار میشود.
    ویرایش توسط s A r A : 4th December 2014 در ساعت 22:20

20. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

oscar (4th December 2014), V a H i D (5th December 2014)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین