خليليان: چرا با آبروي بنده خدا بازي ميکنيد؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خليليان: چرا با آبروي بنده خدا بازي ميکنيد؟

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

iran league خليليان: چرا با آبروي بنده خدا بازي ميکنيد؟

شايد او بخواهد در بيرون از ايران سرمربيگري کند
    خليليان: چرا با آبروي بنده خدا بازي ميکنيد؟

مديرعامل سپاهان ادعا ميکند که 6 ماه مراوده نزديکي با زلاتکو کرانچار داشته و او هيچ مشکل فرهنگي ندارد. کرانچار هفته گذشته با اين استدلال کميته تاييد مربي خارجي تيمهاي ملي که مشکل فرهنگي دارد، از هدايت تيم اميد بازماند.

مهرزاد خلیلیان در این باره به "ورزش سه" گفت: من واقعا متاسفم که چنین تهمت های ناروایی به کرانچار زده شده است. من خودم دکتر هستم و کلینیک ترک اعتیاد دارم. 8 ماه هم به صورت مستمر با ایشان در ارتباط بودم. یک بار از او کار بی اخلاقی ندیدم، نمی دانم این حرف ها از کجا برای این بنده خدا درمیآید.

او ادامه داد: کرانچار فرد بسیار باشخصیت و جنتلمنی است. همسر او نقاش است و کارهای فرهنگی می کند. تمام مردم در اصفهان به او احترام می گذاشتند و این مربی را خیلی دوست داشتند. او حتی در مراودات کوچک با مردم هم بسیار با ادب بود. نمی دانم منظور آقایان از مشکل فرهنگی چه چیزی است؟

مدیرعامل سپاهان گفت که اگر وزارت ورزش کرانچار را نمی خواست بهتر بود با الفاظ بهتری در موردش استفاده کند: من نمی دانم چرا باید چنین صفاتی را به کرانچار نسبت بدهند، می توانستند بگویند که او به دردشان نمی خورد یا از نظر فنی مشکل دارد. نمی دانم این صحبت هایی که در مورد او مطرح میشود، چه پایه و اساسی دارد.

خلیلیان ادعا می کند اگر کرانچار مشکل داشت، نمیتوانست جام بیاورد: مطمئن باشید اگر کرانچار مشکل فرهنگی داشت نمی توانست اینقدر در سپاهان موفق باشد. او این همه جام آورده است و من باز هم می گویم که فقط از شنیدن این حرف ها متاسف شدم.

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

2. 3 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

στρατιώτης-313 (8th December 2014), mansoor66 (9th December 2014), s A r A (9th December 2014)

کلمات کلیدی این موضوع