عابدینی: خادم بی ثبات ترین پرسپولیس تاریخ را ساخته/ صد میلیارد اختلاف حساب است!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه V a H i D
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: عابدینی: خادم بی ثبات ترین پرسپولیس تاریخ را ساخته/ صد میلیارد اختلاف حساب است!

 1. #1


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,648
  تشکر
  32,278
  تشکر شده 35,729 بار در 9,570 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 64 تاپیک

  عابدینی: خادم بی ثبات ترین پرسپولیس تاریخ را ساخته/ صد میلیارد اختلاف حساب است!  پرسپولیس نیوز : مدیر عامل پیشین پرسپولیس ضمن تاکید بر اینکه خادم بیثباتترین پرسپولیس تاریخ را ساخته است گفت:
  بعید میدانم برادر رئیس جمهور پشت مخالفان فوتبال دیروز و مدعیان امروز باشند.

  امیر عابدینی در مورد اینکه گفته بود ورود خادم به فوتبال سم است و حالا آخرین مدیر منتصب به خادم هم در بازداشت به سر می برد گفت: روی حرفم هستم و دلایل جدیدی هم دارم. اتفاقاتی که خوب نیست و پی در پی رخ می دهد. اصالتا در تاریخ پرسپولیس این همه اتفاق منفی سابقه نداشته است. ظرف 10 ماهی که خادم در راس دو باشگاه پرسپولیس و استقلال مستقر شده تعداد تغییرات در پرسپولیس به 10 ،12 نفر رسیده است و با تکرار مکررات مدیریت در این باشگاه عوض شده است.

  وی افزود: از آقای رویانیان به پروین از پروین به رحیمی، پس از آن منتقمی و حالا به سیاسی و البته تغییرات در هیات مدیره را هم به این سیستم اضافه کنید و به یاد بیاورید اضافه شدن و جدایی آقایان استیلی و زادمهر در هیات مدیره. همه این تغییرات و این روند سریع جابه جایی ها به آن دلیل بوده که آقای سیاسی را مدیرعامل کنند. این پروسه ای بود که از همان اول طراحی شده بود.

  مدیر اسبق پرسپولیس در ادامه افزود: اسپانسری معرفی شد که مبلغ خوبی را هم در اختیار داشت اما به عنوان شاکی کنار رفت و حقوقش تضییع شد. دو مربی هم تا این لحظه جابه جا شدند اما حاصل کار این دو مربی برمی گشت به ستاد در ستاد و فرماندهی اگر ستاد موافق فرمانده نباشد، نتیجه اش می شود این که شده. آن روزها آقای سیاسی بضاعت باشگاه را تنگ کرده بود و نمی گذاشت دایی بازیکن بگیرد، این به آن جهت بود که دایی در تنگنا قرار بگیرد و برود منهای آقای رحیمی و بعضی از اعضای هیات مدیره بقیه بر این باور بودند که اگر دایی باشد خودش همه کاره است

  عابدینی در ادامه گفتگویش با خبرنگار مهر افزود: در حضور خود من استیلی و سیاسی اصرار می کردند که دایی برود و نرفت. بنابراین دستش را بستند. نتیجه اش این شد که می بینید، آقای درخشان هم تلاش کرد و موفق نشد تا کار به جایی رسید که اعلام کرد این تیم را من نبسته ام! جالب اینجاست که روز بعد از معرفی درخشان سیاسی مصاحبه کرد و گفت درخشان موقت است! این یعنی آنکه پیچ و مهره مربی دوم را هم شل کرد.

  وی در ادامه تصریح کرد: اعتقاد دارم همه حاشیه سازی ها و پیش کشیدن بحث گرانی بازیکن و بدهی های پیشین همه اش نمایش بود و طراحی شده بود که اسپانسر کنار برود.

  عابدینی در ادامه افزود: طبق قراردادی که در اختیار من است و البته ممهور به مهر موقت است (چرا که هنوز شرکت به ثبت نرسیده بوده) در یکی از بندها چنین نوشته شده که: در صورت انجام تعهدات، وزارت ورزش اقدام به معرفی و پیشنهاد بهره برداری به سازمان خصوصی سازی به منظور تایید،اهلیت و اولویت این شرکت برای خرید پرسپولیس خواهد کرد ،اما چون آقایان دنبال این بودند که باشگاه را در اختیار اشخاص خودشان بگذارند، اسپانسر را هوا کردند چون به تعهداتش عمل کرده بود و طبق قرارداد مکلف بودند که اولویت را به این اسپانسر برای واگذاری بدهند.

  مدیر عامل اسبق پرسپولیس در ادامه تاکید کرد: اولا آقایانی که امضا کرده اند (رحیمی و سیاسی )حق ندارند از طرف دولت قول بدهند که در اولویت باشگاه را به اسپانسر واگذار می کنند حالا چرا این کار را کردند؟ چون جناب خادم در قید،آن را امضا کرده اند. جالب اینجاست که چهار نفری را که به هیات مدیره معرفی کرده بودند دو نفرش استیلی و زاد مهر بودند که از طرف اسپانسر معرفی شده بودندو وقتی دیدن اسپانسر خوب کار می کند گفتند خداحافظ! چرا که اهلیت احراز شده بود و اگر بخواهند اشخاص خودشان را در راس این تیم بگمارند، اینها نباید باشند.

  امیر عابدینی در ادامه افزود: اعتقاد دارم ضربات خادم به پرسپولیس مهلک بوده است؛ 1- عدم ثبات در مدیریت چه ستادی و چه فنی 2- عدم ثبات در هیات مدیره 3- عدم ثبات درمنبع مالی 4- عدم تعهدات اخلاقی در انجام قراردادها 5- نگه نداشتن بازیکنان صاحب نام و نگرفتن بزیکن صاحب نام

  وی افزود: در جنجالهایی که به پا کردند گفتند رویانیان 143 میلیارد تومان بدهی دارد در حالی که طبق اسناد من این بدهی 45 میلیارد بوده است درواقع صد میلیارد فاصله بین این دو رقم وجود دارد حالا اگر بدهی هایی هست که هنوز اعلام نشده این اسناد را مسئول امور مالی امضا کرده که قبل از آقای رویانیان 13 میلیارد و 600 بوده و زمان آقای رویانیان 31 میلیارد و سیصد که جمع این بدهی ها می شود 45 میلیارد تومان .چرا اینقدر این باشگاه را پرهزینه معرفی می کنند و بدهی هایش را بیشتر نشان می دهند؟ دلیلش اینست که کسی وارد معرکه خصوصی سازی نشود و برای خرید این دو باشگاه اقدام نکند چون استقلال را هم که بررسی کنید به همین نکته می رسید.

  امیر عابدینی در ادامه افزود: برای حفظ مدیرعامل پرسپولیس پس از بازداشت، مدیر عامل استقلال را هم زیر سوال می برند و آقای خادم اعلام می کند که ممکن است افشارزاده را هم بگیرند! یا به فتح الله زاده هم می گویند فلان قدر اقتصاد و دارایی مالیات نوشته که این ها جای دفاع دارند چرا که مالیات تا به شورای حل اختلاف نرود و پس از شکایت بررسی نشود و به شورای حل اختلاف نرود، عدد کاملی نیست. آنها ابتدا می نویسند علی الراس اما جای دفاع دارد قطعیت مالیات تا اعلام مالیات از طرف ممیز از زمین تا آسمان تفاوت دارد ولی آقای خادم گفت شما اینقدر مالیات دارید ! من اعتقاد دارم پشت این موارد چیزهای دیگری وجود دارد.

  عابدینی در پایان افزود: در وزارت ورزش آدمهای فوتبالی بودهاند اما ورود نکردند و آدمهایی آمده اند که همیشه مخالف رشد فوتبال بوده اند و حالا مدعی فوتبال شده اند. من تعجب می کنم از جناب آقای دکتر روحانی که چرا در رابطه با مسئله فوتبال ورود نمی کنند و نمی گویند که وزارتخانه یا سیستمی به این موضوع ورود کنند که مشکل را حل کنند. من شنیده ام آقای حسین فریدون (اخوی جناب آقای روحانی) در این مسایل نقش دارند. من ایشان را می شناسم و فکر نمی کنم در این رابطه چنین نظراتی داشته باشند حالا مدام در افکار عمومی می گویند حسین فریدون از این ماجرا حمایت می کند. ایشان سفیر بوده اند و سیاست بین الملل می دانند و اینکه می گویند پشتیبان این برنامه هستند را بعید می دانم.


 2. 4 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  mansoor66 (9th December 2014), SALAMI-FC (9th December 2014), ZahrA-ReD (9th December 2014), Zayed FC (8th December 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  پایتخت
  نام واقعی
  z@hra
  استاتوس
  خداحافظ آرزوی دست یافتنی!
  شغل و حرفه
  مربی بووودم...
  بازیکن محبوب
  Mohsen Khalili
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  1,619
  تشکر
  5,480
  تشکر شده 2,924 بار در 1,280 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 29 تاپیک
  خادم هرچی بوده واس پرسپولیس جز خادم..‏!خدمت نکرده واس بعضیا عزیزی،قربون دستت بس کن!آخ پرسپولیسم...
  بیادتیم

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا