کرانچار دائم الخمر شد تا حقایق محو شود اتفاق عجیب و زشت در برنامه زنده عادل فردوسی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: کرانچار دائم الخمر شد تا حقایق محو شود اتفاق عجیب و زشت در برنامه زنده عادل فردوسی

 1. #1


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,478
  تشکر
  32,276
  تشکر شده 35,730 بار در 9,569 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک

  کرانچار دائم الخمر شد تا حقایق محو شود اتفاق عجیب و زشت در برنامه زنده عادل فردوسی


  به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، زلاتکو کرانچار، اسمی که این روزها پس از شنیدن نامش کم تر مخاطبی به ویژه آنهایی که فوتبال را پیگیری می کنند به توانایی های فنی اش در تیم ملی کرواسی، مونته نگرو و در باشگاه های دیناموزاگرب، پرسپولیس، سپاهان شکی ندارند و فقط یک واژه است که ذهن را درگیر میکند؛ الکُل.


  واژه ای که شاید هر مربی خارجی دیگری هم که به جای زلاتکو از سوی حبیب کاشانی برای هدایت تیم امید معرفی می شد، با آن آشنا شده بود.


  اصلا داستان جای دیگری بود و اختلاف ها آنجاهایی بودند که شاید روح مربی کروات هم از آنها بی خبر بود؛ جایی که فدراسیون و وزارت ورزش اختلاف داشتند،اما بهانه ها جور نبودند.


  آنجایی که حاج حبیب ناگهانی شد مدیر تیمهای امید ایران،غافل از آنکه زاویه به مدیرعامل سابق پرسپولیسی ها بیشتر از آن چیزی بود که فکرش را می کردند،اما ورود کرانچار به این کارزار داغ فرصت را برای حمله فراهم ساخت.


  بحث آمدن کرانچار هم کمیته نظارت و ارزشیابی بر مربیان خارجی در وزارت ورزش را فعال کرد و همچنین بهانه ای شد تا زهر چشمی از کفاشیان و دوستانش گرفته شود.


  به هر حال طبق آخرین گزارش مسئولان، کرانچار حالا دائم الخمر است و دفاع کردن از مربی کروات کار راحتی نیست. اینکه بخواهی از مردی بنویسی که با الکل زندگی می کند و می خواهد با حالت غیر عادی هدایت جوانان این مرز و بوم را هدایت کند، واقعا کار دشواری است؛ اما سوال های هستند که به شدت ذهن را درگیر خود کردهاند؛


  اگر کرانچار دائم الخمر است پس چطور در رفتارش و حتی در جلسات تمرینی تیمهای پرسپولیس و سپاهان کسی چیزی ندیده است؟!


  دائم الخمر کسی که توان ایستادن روی پای خود را هم ندارد و چنین افرادی هرگز نمی توانند تمرکز ذهنی خوبی داشته باشند و به لحاظ ظاهری نیز بهم ریخته اند. آیا کرانچار هم چنین وضعیتی دارد؟


  اصلا چرا حبیب کاشانی که خود را مدیری ارزشی در نظام جمهوری اسلامی ایران می داند، سراغ چنین آدمی رفته و می خواهد سکان هدایت تیم امید را به کرانچار بسپارد؟!


  شب گذشته در برنامه تلویزیونی 90 علی رغبتی، دبیر کمیته نظارت و ارزشیابی بر مربیان خارجی وزارت ورزش روی خط برنامه و در حالی که شاید میلیونها مخاطب بیننده این برنامه بودند درباره علت عدم تایید کرانچار برای هدایت تیم امید ایران مثل آب خوردن گفت: او دائم الخمر است.


  رغبتی گفت که زلاتکو الکلی است و مدعی شد که طبق گزارش ها وی در رختکن، تمرینات و مسابقات سپاهان هم الکل مصرف کرده است، که اگر چنین صحبتی صحت داشته باشد مدیریت وقت باشگاه سپاهان نیز زیر سوال رفته است!


  نکته تاریک و بسیار مشمئز کننده اظهارات رغبتی جایی بود که اخلاق آن هم اخلاق اسلامی زیر سوال رفت.


  بله، ریختن آبروی انسان آن هم در برنامه زنده تلویزیونی نمی تواند چندان زیبنده باشد.دبیر کمیته نظارت و ارزشیابی خیلی راحت ارزش را فراموش کرد و طبق شنیده ها و گزارش های رسیده به هزاران ایرانی گفت که این مربی شرابخوار است.


  ایران کشوری است اسلامی، شیعیانی که زندگی امامان بزرگوار را سرلوحه کار خود قرارداده و بنا بر همین آموزه های دینی است که آموخته اند نباید آبروی کسی را در ملاء عام از بین برد.


  امام صادق(ع) میفرمایند: «با نظر عبرت و چشم بصیرت و دیده تحقیق به فضل حضرت حق بنگرید که وسایل پوشش را براى پوشاندن عیوب و نواقص ظاهرى براى شما خلق کرده است.»


  آن حضرت در ارتباط با حفظ حرمت و آبروی افراد میفرمایند: «کسى را به بدیهایى که از او خبر دارى رسوا و بی‏آبرو مکن، خود تو همان انسانى هستى که خداوند غفار قبایحى بدتر از آنچه که از دیگران خبر دارى بر تو پوشانده و نگذاشته آبرویت به باد رود!»


  «آبرو و شخصیت دیگران را محترم بدان و سعى کن از اعتبار دیگران کم نکنى، به عیب خود مشغول باش و براى آن بکوش که رفع عیب از اعظم مسائل زندگى و از بهترین کارهاست و هرچه براى تو انجامش و برنامه‏اش سود ندارد از آن درگذر و بترس از این‏که با مشغول شدن به عیب دیگران از طریق غیبت و تهمت و افترا عمرت را فنا کنى و این سرمایه گرانبهاى هستى را از دست بدهى.»

  قبل از برنامه شب گذشته 90 بسیاری از شهروندان بودند که شاید نمی دانستند کرانچار با چنین مشکلی مواجه است، اما بیان آن به صورت علنی کاری کرد که ذهنیت های منفی ایجاد شود.


  رسانه ها به ویژه آنهایی از مسایل پشت پرده آگاهی داشتند، می دانستند که داستان کرانچار در اختلاف فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش فقط یک بهانه است.


  داستانی که در مهره چینی شخصیت های منفیاش دیواری کوتاه از مربی کروات پیدا نشد و سرانجام الکل بهانه ای شد برای برخی تسویه حساب ها!!!


  حال که کرانچار الکلی شده و به مردم مسلمان کشورمان به عنوان یک فرد شراب خوار معرفی شده است، ببینیم شرع چه حکمی برای چنین فردی می دهد. آیا می توان چشم در چشم مردم نگاه کرد و آبروی فردی هر چند خارجی را هم بُرد؟!


  زلاتکو دائم الخمر شد و مورد تایید کمیته نظارت و ارزشیابی قرار نگرفت،اما حکم شرعی برای کسی که شرب خمر می کند با کسی که واقعیت را نمی گوید چیست و حکم کدام سنگین تر است؟


  حال که مباحث اخلاقی و دینی اولویت تصمیم گیری دوستان قرار گرفت و از شرابخواری کرانچار گفته شد، چه خوب بود واقعیت های بیشتری بیان می شد تا خدایی نکرده در دامن دروغ گرفتار نشویم.

  ای کاش گفته می شد که مسئولان ارشد ورزش کشور با نحوه روی کارآمدن حبیب کاشانی مشکل داشتند و دوست نداشتند او مدیر تیم امید شود.


  ای کاش گفته می شد که اختلاف ها بین وزارت ورزش و فدراسیون عمیق است و باید به شکلی به کفاشیان این تلنگر زده می شود.


  ای کاش گفته می شد که قبل از برگزاری جلسه کمیته نظارت و ارزشیابی بر مربیان خارجی تصمیم ها برای تایید نشدن کرانچار گرفته شده بود.


  ای کاش گفته می شد که علاوه بر زلاتکو، دیگر مربیان خارجی شاغل در ایران هم ... مصرف می کنند.


  واقعیت های زیادی گفته نشد تا همچنان افکار عمومی با سوال های زیادی روبهرو شود. فاصله بین دروغ و عدم بیان حقایق بنا بر برخی مصلحت ها، از فاصله یک مو هم باریک تر است، اما به عنوان کسی که در جامعه اسلامی زندگی می کنیم، امیدواریم به خاطر تیم امید دروغ یا دروغ هایی بیان نشده باشد و ما گرفتار این خصیصه شوم نشده باشیم.


  از امیر مؤمنان (ع)نقل شده است:


  «لا یجد العبد طعم الایمان حتى یترک الکذب هزله وجده»


  " بنده ای مزه ایمان را نچشد تا دروغ را وانهد؛ چه شوخی باشد و چه جدی"


 2. 5 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  lord reza (10th December 2014), mansoor66 (10th December 2014), SALAMI-FC (10th December 2014), Vampires (13th December 2014), ZahrA-ReD (10th December 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  ahVaz
  نام واقعی
  reza YA
  استاتوس
  I'm HERE
  شغل و حرفه
  dANESHJoOo
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | NetherLand
  نوشته ها
  5,923
  تشکر
  3,435
  تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 26 تاپیک
  بخدا بهتر از این پیدا نمی شد برا امید
  وزارت ورزش برا همین لج بازیاش تیم امید رو داغون که کرد هیچ...آبرو این بدبخت رو هم بردن

 4. 3 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Love2013 (10th December 2014), s A r A (12th December 2014), ZahrA-ReD (10th December 2014)

 5. #3

  قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville
  محل سکونت
  پیروزی
  نام واقعی
  وحید
  استاتوس
  فقط پرسپولیس
  شغل و حرفه
  کارمند و درحال تحصیل
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Germany
  نوشته ها
  5,171
  تشکر
  6,608
  تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک
  خليليان: کرانچار هيچ وقت دائم الخمر نبوده


  مديرعامل سابق سپاهان صحبتهاي دبير کميسيون مربيان خارجي وزارت ورزش را تکذيب کرد.

  به گزارش "ورزش سه"، علی رغبتی که پیش از این حاضر به بیان دلایل رد صلاحیت زلاتکو کرانچار برای سرمربیگری تیم امید نبود در برنامه نود او را مربی دائم الخمری معرفی کرد که در سال آخر حضورش در سپاهان دست از عادتش برنداشته و در رختکن و تمرینات چنین کاری را انجام داده است.

  محمد ترابیان مدیرعامل سابق سپاهان درباره اظهارات رغبتی می گوید:" به نظرم تمام حرفهایی که درباره کرانچار مطرح شده ناشی از این است که عده ای نمی خواهند او دوباره در ایران مشغول به کار شود و گرنه کرانچار یک مربی بزرگ است که فوتبال اصفهان و سپاهان به او مدیون است"

  ترابیان درباره اینکه آیا در مدت همکاری اش با کرانچار رفتار غیر عادی از سوی این مربی کروات دیده، تصریح کرد: من دو سال در هیات مدیره باشگاه و چند ماه هم مدیرعامل سپاهان بودم. در طول این مدت بارها و بارها با کرانچار جلسه داشتم و هیچ وقت رفتار غیر عادی از او ندیدم. به نظرم آنهایی که او را متهم به دائم الخمری کرده اند باید آن دنیا جواب پس دهند"

 6. 3 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  mansoor66 (10th December 2014), s A r A (12th December 2014), ZahrA-ReD (10th December 2014)

 7. #4


  محل سکونت
  varna
  نام واقعی
  z@hra
  استاتوس
  من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
  شغل و حرفه
  فوتسال
  بازیکن محبوب
  Mohsen Khalili
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  1,782
  تشکر
  5,956
  تشکر شده 3,109 بار در 1,387 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 29 تاپیک
  واقعا متاسفم!نمیخواین موفقیت یکی رو ببینین،نابودش نکنین..


 8. کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  s A r A (12th December 2014)

 9. #5


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,478
  تشکر
  32,276
  تشکر شده 35,730 بار در 9,569 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک

  كرانچار سكوتش را شكست
  زلاتكو کرانچار در مصاحبه ای که سرشار از کلمات محبت آمیز نسبت به طرفداران فوتبال در ایران بوده است، چنین گفت: «اولا از مردم اصفهان متشکرم به دلیل پذیرفتن من و روابط مثبت و بسیار گرمی که در این مدت با من داشتند، همین طور از مسئولان محترم باشگاه سپاهان هم ممنونم که در خلال دوران حضور من در این باشگاه هیچ کاستی ای را درخصوص حمایت از تیم و شخص خود من و کادر فنی اعمال نداشته و از هیچ چیزی دریغ نکردند.»

  سرمربی سابق تیم ملی کرواسی ادامه داد: «ضمن سپاسگزاری از هواداران پرسپولیس بزرگ که در همان مدت زمان حضور من در آن باشگاه در خلال نظرسنجی برنامه 90 به همراه هواداران آتشین سپاهان، بیشترین حمایت را از اینجانب کرده اند و من را به عنوان مربی خارجی منتخب باشگاهی در سه دهه اخیر انتخاب کرده اند، باید اعلام نمایم که از رسالت دبیر کمیته نظارت بر مربیان خارجی وزارت ورزش بسیار تعجب زده و مایوس شده ام.»

  او در دقاع از خود می گوید: «نتایج، عملکرد و رفتار اینجانب، چه در باشگاه پرسپولیس و شهر بزرگ تهران در پایتخت و چه در پایتخت فرهنگی ایران؛ اصفهان و باشگاه سپاهان، گویای تمامی واقعیات مربوط به اینجانب می باشد و اجازه نخواهم داد که هیچ فردی یا کمیته ای بینش زیبا و سرشار از حسننیت اینجانب نسبت به شهر زیبای اصفهان و مردم آن و همچنین پرسپولیس بزرگ و هواداران بزرگ آن را خدشه دار نماید.»

  کرانچار درباره اقدام قانونی احتمالی علیه این اتهام می گوید: «هنوز هیچ تصمیمی در این باره نگرفته ام.»


  ویرایش توسط s A r A : 12th December 2014 در ساعت 17:47


 10. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  SoRooSH (12th December 2014), Vampires (13th December 2014), ZahrA-ReD (12th December 2014)

 11. #6


  محل سکونت
  varna
  نام واقعی
  z@hra
  استاتوس
  من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
  شغل و حرفه
  فوتسال
  بازیکن محبوب
  Mohsen Khalili
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  1,782
  تشکر
  5,956
  تشکر شده 3,109 بار در 1,387 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 29 تاپیک
  پرسپولیس باهاش موفق میشد..کاش اون سال بجاش دایی رو نمیاوردن...اگ میموند۱۰۰%نتیجه میگرفت..البته مسلما نمیذاشتن


 12. کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  omid27 (12th December 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا