عابدینی:روحانی وفراکسیون ورزش به وضعیت پرسپولیس ورودکنند؛وزارت ورزش نمیتواندکاری کند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: عابدینی:روحانی وفراکسیون ورزش به وضعیت پرسپولیس ورودکنند؛وزارت ورزش نمیتواندکاری کند

 1. #1


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,478
  تشکر
  32,276
  تشکر شده 35,730 بار در 9,569 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک

  عابدینی:روحانی وفراکسیون ورزش به وضعیت پرسپولیس ورودکنند؛وزارت ورزش نمیتواندکاری کند


  پرسپولیس نیوز : مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: رئیس جمهور و فراکسیون ورزش مجلس باید به وضعیت پرسپولیس ورود کنند چرا که وزارت ورزش نمیتواند کاری انجام دهد.
  امیر عابدینی درباره تشکیل کمیسیونی برای بررسی صورتهای مالی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در صورت جلسه چنین آمده که بند اول کمیسیون مجمع در تاریخ 93/08/06 اعلام میکند که نسبت به وضعیت مالی سال 92 - 91 اقدام و جهت تفکیک تا تاریخ 93/10/03 در اختیار رئیس فدراسیون فوتبال داده شود تا به تصویب برسد. یکبار وضعیت مالی سال مذکور تصویب شد اما پس از بازرسی دوباره به هیئت رئیسه داده میشود که در اختیار مجمع قرار بگیرد.

  رئیس کمیسیون بررسی صورتهای مالی فدراسیون فوتبال ادامه داد: بند دیگر این است که ریاست کمیسیون منتخب مجمع بر عهده امیر عابدینی و دبیر آن کریم بهرامی است. از این پس هر مشکلی که دیده شود، به خزانهدار اعلام میکنیم که سند آن در اختیار ما قرار دهد. در واقع ما حق رسیدگی داریم و حتی میتوانیم به اسناد ورود کنیم اما مسئلهای در این میان مطرح است که سال 92 این صورت حساب های مالی تحویل داده شده بود ولی مجمع نپذیرفته بود و تاکید میکنم که قرار است ما دوباره آن را بررسی کنیم.

  وی با بیان اینکه هر گونه اطلاعرسانی از طریق وی خواهد بود، خاطرنشان کرد: صحبتهایی که از طرف افراد دیگر میشود، سندیت ندارد. زیر برگه این صورتجلسه را من، علی کفاشیان، منصور قنبرزاده، مهدی محمدنبی، کریم بهرامی، علی ایرانمنش و صادق درودگر امضا کردهایم. با توجه به فرصت کمی که برای رسیدگی به وضعیت صورتحسابهای مالی داریم، نخستین جلسه را شنبه هفته آینده در فدراسیون فوتبال تشکیل میدهیم. ممکن است این جلسات در روزهای تعطیل نیز تشکیل شود.

  عابدینی با تاکید بر اینکه در بررسی صورتحسابهای مالی فدراسیون فوتبال با هیچ فردی تعارفی ندارند، گفت: من، شهابالدین عزیزی خادم و منصور قنبرزاده نامهای در تاریخ 93/09/03 به رئیس فدراسیون فوتبال فرستادیم که اشکالاتی در عملکرد حسابهای مالی وجود دارد. کفاشیان نیز با استناد به این نامه، جلسه روز گذشته را تشکیل داد.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا به این مسئله رسیدهاند که حتی در گزارش حسابرسهای مالی نیز شبهاتی وجود دارد، تصریح کرد: بازرس حسابهای مالی نیز اعلام کرد که اشکالاتی وجود دارد و آن را کتمان نکرد. مصوب شده که کمیسیون به بررسی صورتهای مالی فدراسیون فوتبال بپردازد. هر قسمتی اشکالاتی داشته باشد، آن را برطرف میکنیم و اگر نتوانستیم این کار را انجام دهیم، به هیئت رئیسه اعلام میکنیم که قسمتی از گزارشها مشکل دارد.

  عابدینی با اشاره به اظهارنظرهایی که پس از تشکیل این کمیسیون بوجود آمد، به تسنیم گفت: برخی اعلام کردهاند که تشکیل کمیسیون به این معنی است که با این کار قصد دارند، کفاشیان را برکنار کنند. بررسی حسابهای مالی چه ربطی به کفاشیان دارد؟ متاسفانه برخی، افکار عمومی را اذیت میکنند.

  وی افزود:
  هر فردی برای کاندیدا شدن برای ریاست فدراسیون فوتبال نیاز به سابقه کار و 10 امضا برای صلاحیت دارد اما برای برکناری همان فرد باید حداقل 20 امضا وجود داشته باشد و امضاها به هیئت رئیسه برسد و هیئت رئیسه آن را به مجمع بدهد. در آنجا نیز مجمع از دلایل برکناری رئیس فدراسیون سوال میکند و به عنوان مثال، امضا کنندگان 10 دلیل برای برکناری رئیس فدراسیون فوتبال داشته باشند، کفاشیان حق دارد که به هر 10 دلیل پاسخ دهد.

  «برکناری رئیس فدراسیون ساده نیست و اگر قرار بود به راحتی برکنار شود، همان بهتر که فدراسیون در اختیار وزارت ورزش و جوانان باشد». عابدینی با بیان این جمله تاکید کرد: مجمع اختیار برکناری رئیس فدراسیون فوتبال را دارد نه فرد و جای دیگری.

  عابدینی در ادامه گفتوگو با تسنیم در خصوص بازداشت حمیدرضا سیاسی مدیرعامل پرسپولیس و بلاتکلیفی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: از رئیس جمهور روحانی، فراکسیون ورزش و کمیسیون اصل 90 خواهش میکنم وارد شوند و ببینند چه بلایی سر پرسپولیس آمده است. پرسپولیس 30 میلیون و استقلال 25 میلیون هوادار دارند و چطور ممکن است که کشور چنین هنجاری را نادیده بگیرد؟ برای حل مشکل این دو باشگاه چه باید کرد؟ آیا تنها با گفتن اینکه دو باشگاه را واگذار میکنیم، مشکلات حل میشود؟

  وی ادامه داد: وزارت ورزش نتوانست باشگاه را جمع کند و کار را خراب کرد. نتیجه کار وزارت ورزش در 10 ماه گذشته وضعیتی شد که اکنون شاهد آن هستیم. در طول تاریخ پرسپولیس چنین شرایطی پیش نیامده بود. اعضای هیئت مدیره پرسپولیس باید از مجلس و دولت کمک بگیرند، چرا که وزارت ورزش دیگر نمیتواند این وضعیت را جمع کند.

  مدیرعامل پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد: اگر دلسوختههای پرسپولیس حرفی میزنند به خاطر این است که با دیدن وضعیت پرسپولیس عصبانی میشوند. کریم باقری حرف قشنگی زد و گفت که تا الان به همه اعتماد شده، یکبار هم به ما اعتماد شود. متاسفانه وزارت ورزش بزرگترین اشتباه را با امیررضا خادم انجام داد و جالب است که به این اشتباهش ادامه میدهد. با این شرایط، درخشان چه کاری میتواند انجام دهد و چه بازیکنی میتواند جذب کند؟ فرگوسن و مورینیو و گواردیولا هم با این شرایط نمیتوانند کاری کنند.

  عابدینی در مورد مشکلات بازیکنانی چون رضا حقیقی که اعلام کرده باید به او یک میلیارد تومان بدهند تا در پرسپولیس بماند، گفت:
  من نمیتوانم نسبت به این اظهارنظر واکنشی داشته باشم. فردی که با او تعامل داشته و قراردادش را امضا کرده است، باید پاسخگو باشد.

  وی در مورد انتخاب محمد خاکپور به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید تصریح کرد: این انتخاب را خیلی خوب میدانم. از فرصتسوزیها باید فرصتسازی کنیم. علیرضا منصوریان، مجید صالح، محمد خاکپور، حمید استیلی، حمید درخشان و عبدالله ویسی مربیان جوانی هستند که آینده خیلی خوبی دارند. به افرادی که اخلاق و سابقه خوب دارند، باید فرصت داد. مردم هم همین اعتقاد را دارند و میگویند اگر نرفتن ما به المپیک 44 ساله میشود، اشکالی ندارد اما به یک مربی جوان فرصت دهیم.
  ویرایش توسط s A r A : 17th December 2014 در ساعت 18:02


 2. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ali_@sghar (17th December 2014), SALAMI-FC (17th December 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا