12 ماه به يادماندني با کارلو آنچلوتي(1)
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: 12 ماه به يادماندني با کارلو آنچلوتي(1)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک

12 ماه به يادماندني با کارلو آنچلوتي(1)

کارلو آنچلوتي يک سال پرافتخار و خاطره انگيز را با رئال مادريد پشت سر گذاشت. رئال با کارلتو، براي اولين بار در تاريخش موفق به کسب 4 جام در يک سال ميلادي شد.

گاتزتا دلو اسپورت، پرتیراژترین نشریه ورزشی ایتالیا، در مصاحبه ای جذاب با آنچلوتی، به مرور 12 ماه خاطره انگیز سال 2014 با کارلتو پرداخته است.

بخش اول این مصاحبه در زیر می آید :

ژانویه 2014 و ژست معروف دی ماریا علیه هواداران رئال

دی ماریا یک لحظه عصبی شد که البته می توانست رفتارش را به شکل بهتری مدیریت کند. عذرخواهی کرد و همه چیز تمام شد.در ژانویه، 8 برد متوالی بدست آوردیم بدون اینکه گلی دریافت کنیم.تقریبا در 31 بازی بود که شکست نخورده بودیم. این یک شروع عالی برای سال 2014 بود.

فوریه 2014؛ حذف کردن اتلتیکو در کوپا دل ری و گلباران شالکه

از بردهایمان در ماه ژانویه روحیه گرفته بودیم و به کمک همین روحیه بالا توانستیم اتلتیکو را رفت و برگشت شکست دهیم.ماه سپتامبر در مقابل اتلتیکو در لالیگا شکست خورده بودیم.پیروزی بر شالکه در آلمان نیز روحیه ما را بالاتر برد.

مارس 2014، دو شکست متوالی مقابل سویا و بارسا و مصدومیت خسه

تقریبا فاجعه بود. بخصوص مصدومیت خسه، بدتر از هر اتفاق دیگری بود. تقریبا به اوج آمادگی رسیده بودیم و روی خسه خیلی حساب می کردیم.به نظر من، مصدومیت خسه یکی از اصلی ترین دلایل دور شدن ما از قهرمانی لالیگا بود. شکست مقابل بارسا واقعا غیرمنصفانه بود. روند بی شکستی ما در این ماه پایان یافت.

آوریل 2014، قهرمانی کوپا دل ری، حذف کردن دورتموند و اولین پیروزی تاریخ رئال در شهر مونیخ (در لیگ قهرمانان)

در مراکش هم گفتم که کلیدی ترین لحظه سال برای ما، شکست دادن بارسا در فینال کوپا دل ری بود. همان پیروزی به ما اعتماد به نفس دوچندان داد. در آن بازی ما رونالدو را هم نداشتیم و برای اولین بار از سیستم 2-4-4 استفاده می کردم.یک سیستم تقریبا دفاعی. همان پیروزی سبب شد ما در مادرید و مونیخ، بایرن را رفت و برگشت شکست دهیم.در هنگام دفاع، 2-4-4 و در هنگام حمله، 3-3-4 بازی می کردیم.برد 4-0 در مونیخ فراموش نشدنی است. این کاملترین بازی تیم تحت هدایت من بود . می توانم آن را با برد 3-0 میلان بر یونایتد در سال 2007 مقایسه کنم.یک پیروزی بی نقص.

ماه می 2014؛ قهرمانی اتلتیکو در لالیگا و کسی لادسیما

در لالیگا ما تاوان قهرمانی در چمپیونزلیگ را دادیم.ضمن اینکه دچار یک سری بدشانسی نیز شدیم.فصلی طولانی و دشوار را پشت سر گذاشته بودیم و در فینال نمی توانستیم اجازه دهیم که جام از دستان ما فرار کند. احساس حضور در فینال لیسبون، حتی با احساس برد 4-0 در مونیخ نیز قابل مقایسه نبود.انگیزه ما بسیار بالا بود. همه در مادرید از لادسیما حرف می زدند.وقتی راموس گل مساوی را زد، فقط یک دقیقه و ده ثانیه به پایان بازی مانده بود. در مجموع، با شایستگی قهرمان اروپا شدیم.

ژوئن 2014، مشخص شدن قدرت مالی 603 میلیونی رئال

فوق العاده بود. این قدرت اقتصادی ما را به همه دنیا نشان داد.رئال، سازماندهی بی نظیری دارد و هرچند که انتظار چنین چیزی را داشتم، اما باز هم باید اعترف کنم که شگفت زده شدم. در این باشگاه، هرچیزی که بدان نیاز داشته باشید برای شما فراهم است.

ترجمه : رضا سیف

2. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (30th December 2014), SoRooSH (29th December 2014)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    12 ماه به يادماندني با کارلو آنچلوتي (2)

کارلو آنچلوتي يک سال پرافتخار و خاطره انگيز را با رئال مادريد پشت سر گذاشت. رئال با کارلتو، براي اولين بار در تاريخش موفق به کسب 4 جام در يک سال ميلادي شد.

به گزارش "ورزش سه"، گاتزتا دلو اسپورت، پرتیراژترین نشریه ورزشی ایتالیا، در مصاحبه ای جذاب با آنچلوتی، به مرور 12 ماه خاطره انگیز سال 2014 با کارلتو پرداخته است.

بخش دوم این مصاحبه در زیر می آید :

جولای 2014؛ پیوستن خامس و کروس به رئال

خرید در منطقه میانی یکی از اهداف ما در نقل و انتقالات بود.می دانستیم که اگر فرصت جذب بازیکنانی در حد خامس و کروس پیش بیاید، نباید آن را از دست بدهیم. دی ماریا وضعیت ماندنش نامعلوم بود و به همین دلیل به سراغ خامس رفتیم. درست است که ویژگی های او با دی ماریا متفاوت بود اما از شیوه بازی او از زمان حضورش در پورتو خوشم می آمد و بازی های او را تعقیب می کردم.می دانستم که لیاقت حضور در رئال را دارد.

آگوست 2014؛ قهرمانی سوپرجام اروپا و خروج ژابی، دی ماریا و دیگو لوپس

دیگو با رفتن به میلان، بهترین تصمیم را گرفت. ژابی از جمع ما جدا شد چرا که خودش چنین تقاضایی داشت و بخاطر همه تلاش هایی که برای ما انجام داده بود، منصفانه این بود که به وی اجازه رفتن می دادیم. می گویند که ژابی در کارهای دفاعی بهتر از کروس است. شاید اینگونه باشد اما تونی بازیکن باهوشی است که شرایط بازی را به خوبی درک می کند. جام جهانی، آماده سازی ما را تحت الشعاع قرار داد.برای سوپرجام اروپا به خوبی خودمان را مهیا کردیم. اما برای مقابله با اتلتیکو در سوپرجام اسپانیا و دیدارهای ابتدایی لالیگا، از لحاظ بدنی در شرایط خوبی قرار نداشتیم و به همین دلیل نتایج خوبی کسب نکردیم.

سپتامبر 2014؛ دو شکست متوالی مقابل سوسیه داد و اتلتیکو مادرید

نیم ساعت اول بازی با سوسیه داد، یکی از بهترین بازی های ممکن را به نمایش گذاشتیم و به یکباره افت کردیم.اما می دانستم که مشکل، در توان بدنی بازیکنان و عدم وجود توازن در شکل بازیمان بود. این مشکلات را حل کردیم و بردهای متوالی ما نیز شروع شد. جدایی ژابی و دی ماریا در آن دو شکست بی تاثیر بود. بازیکنانم فکر می کردند همه چیز آسان است و دفاع کردن را نادیده گرفته بودند.

اکتبر 2014؛ پیروزی بر بارسا در لالیگا

اگر در سپتامبر، تاوان جام جهانی را پس دادیم، در اکتبر، تیم شروع به پرواز کرد.بازیکنان جدید خودشان را با شکل بازی رئال وفق دادند و کمربندمان را محکمتر کردیم.

نوامبر 2014؛ رسیدن به رکورد 16 برد متوالی بارسا و مصدومیت مودریچ

قبل از رسیدن به این رکورد، اصلا در موردش صحبت نمی کردیم.همین الان هم بدان توجهی نداریم.با این رکوردها کسی قهرمان لالیگا یا لیگ قهرمانان نمی شود.سال گذشته نیز در 31 بازی شکست نخورده بودیم اما به یکباره مقابل سویا و بارسا مغلوب شدیم و لالیگا را از دست دادیم.

دسامبر 2014؛ قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها و کسب چهارمین جام سال برای اولین بار در تاریخ رئال

از این مساله که رئال تاکنون چهار جام در یک سال کسب نکرده بود، مطلع نبودم. از عملکردمان در طول سال شگفت زده شدم و بدان افتخار می کنم.سال 2014، وارد تاریخ رئال مادرید شد و می خواهیم به همین روند ادامه دهیم. هر کسی یک هدفی دارد و برای من، مهمتر از هر چیزی، گذاشتن یک ردپا در تاریخ باشگاهی است که در آن حضور دارم.

همچنین به رکورد کسب 18 جام بین المللی میلان رسیدیم.خوش شانسم که مربیگری دو باشگاه پرافتخار و تاریخساز دنیا را بر عهده داشته ام(میلان و رئال). به میلان وابستگی خاصی دارم اما در رئال تا زمانی که مرا نخواهند باقی خواهم ماند. هنوز تا زمان تمدید قراردادم وقت باقیست. موضع من مشخص است؛ می خواهم در رئال بمانم چرا که از حضورم در این باشگاه بسیار راضی هستم.نمی دانم کی، اما می دانم که به زودی موعد تمدید قراردادم فرا می رسد. داستان من در رئال ادامه خواهد داشت.

ترجمه : رضا سیف

4. کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mansoor66 (30th December 2014)