”بهترین گلم را به بارسا زدم”
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ”بهترین گلم را به بارسا زدم”

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

”بهترین گلم را به بارسا زدم”

مرجع خبری رئال مادرید :به گزارش لرد رضا گرت بیل ، بازیکن ولزی رئال مادرید در آخرین روز سال 2014 در مورد سالی که گذشت، صحبت کرد.
    ستاره ولزی رئال اظهار داشت:” سال 2014 به یاد ماندنی بود اما در سال جدید هم می توانیم جامهای بیشتری را کسب کنیم.”

هواداران:” از حضور در این جا خیلی لذت می برم. هواداران از زمانی که آمدم رفتار بی نظیری با من داشتند. به زمان بیشتری برای یادگیری اسپانیایی نیاز دارم. بیشترین تلاش خود را انجام می دهمک. امیدوارم که به زودی بتوانم یک مصاحبه با زبان اسپانیایی داشته باشم.”

2014 :” برای من بی نظیر بود. به رئال آمدم تا جامها را ببرم و در کنار بهترین بازیکنان بازی کنم. در مدتی که در این جا آمدم به خواسته هایم رسیدم. امیدوارم که بتوانیم ههمچنان بهتر شویم و جامهای زیادی ببریم.”

بهترین گل:” بهترین گل فصلم را در فینال جام حذفی مقابل بارسلونا به ثمر رساندم. وقتی توپ را پشت دفاع حریف انداختم باید از زمین خارج می شدم اما فقط به رسیدن به دروازه حریف فکر کردم. خوشبختانه آن گل باعث قهرمانی ما شد.”

کریستیانو رونالدو:” بازیکن بی نظیری است. همه او را می شناسند. حضور در کنار او درون زمین حس بی نظیری دارد. روند رو به رشد و تلاشش در تیم بی نظیر است.”

خط حمله بی نظیر رئال:” خط حمله خارق العاده ای داریم. من ، بنزما و رونالدو بازی کردن در کنار هم را خیلی دوست داریم و فصل گذشته نیز با جامهایی که کسب کردیم نشان دادیم که در کنار هم راحت هستیم.
    پتانسیل تیم در فاز هجومی خیلی زیاد است و باید به بهتر شدن ادامه بدهیم.”

تمرکز:” وقتی تیم شرایط پیروزی را دارد و مدتی پیروز می شود شاید حس اشباع ایجاد شود اما این تیم 100 درصد حواسش جمع است. فقط به بردن در هر بازی فکر می کنیم.”

والنسیا :” می خواهیم آن بازی را هم ببریم. 100 درصد آماده هستیم. انگیزه زیادی برای حضور در مقابل والنسیا داریم. می خواهیم سه امتیاز را بگیریم و سال جدید را خوب شروع کنیم.”

2. 2 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (1st January 2015), محمد سرخ (1st January 2015)