جويباري: قاضي در يک سال و نيم چه کرده است؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: جويباري: قاضي در يک سال و نيم چه کرده است؟

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

جويباري: قاضي در يک سال و نيم چه کرده است؟

معاون ورزشي باشگاه استقلال پاسخ اظهارات مهاجم پيشين آبيپوشان را داد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علی نظری جویباری درباره عملکرد باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: همان طور که اطلاع دارید، 5 بازیکن از استقلال جدا شدند. آندرانیک تیموریان، مهدی کریمیان، محمد قاضی، رافائل داسیلوا و پژمان نوری بازیکنانی بودند که در ادامه فصل ما را همراهی نمیکنند و 5 بازیکن جدید به نامهای وحید طالبلو، رضا عنایتی، میلاد سلیمان فلاح، میلاد نوری و هلمکه در ادامه فصل در کنار ما خواهند بود.

وی افزود: 2 بازیکن هم بودند که مد نظر ما قرار داشتند اما به دلایلی نتوانستیم آنها را جذب کنیم. یکی محسن مسلمان و دیگری کاوه رضایی بودند. ما با این 2 بازیکن تقریبا صحبت نهایی را کرده بودیم و نقل و انتقال این 2 در آخرین مرحله قرار داشت اما به دلیل بدهیای که از گذشته به سایپا داشتیم و همچنین به لحاظ مالی هم شرایط مناسبی نداشتیم که بتوانیم این 2 بازیکن را جذب کنیم. من این مسئله را در هیئت مدیره هم مطرح کردم و این مسئله درباره مسلمان هم صادق بود.

معاون ورزشی استقلال درباره تماس تلفنی روز گذشتهاش با مسلمان خاطرنشان کرد: مسلمان یک جو رسانهای ایجاد کرده بود که حاضر است مبلغ رضایتنامهاش را خودش پرداخت کند. ما هم بر همین اساس با او تماس گرفتیم تا صحبت کنیم. او به ما گفته بود در صورتی که مبلغ قراردادش را بیشتر کنیم، حاضر است پول رضایتنامهاش را خودش پرداخت کند. ما هم به او گفته بودیم که اگر بنا به پرداخت پول باشد، آن را به باشگاه ذوبآهن میدهیم و این پیشنهاد را قبول نکردیم، چرا که اصلا مسلمان را به صورت قرضی نمیخواستیم. در نهایت روز گذشته همراه میرشاد ماجدی چندین بار با او تماس گرفتیم اما پاسخگو نبود.

نظری جویباری در واکنش به اظهارات محمد قاضی علیه خودش و باشگاه استقلال گفت: با قاضی صحبت کرده بودیم و او به ما گفته بود که خواهان دریافت همه طلبش است. پاسخ دادیم که طلب شما سر جایش قرار دارد اما الان باشگاه به لحاظ مالی در وضعیت خوبی قرار ندارد. قاضی اعلام کرد که میخواهد از استقلال برود و ما هم به او گفتیم که مشکلی ندارد و میتواند از تیم جدا شود. جالب است بدانید او به ما گفت که به پرسپولیس میرود و من هم به او گفتم که هرکجا دلش میخواهد، برود. صراحتاً به او گفتم که طبق نظر قلعهنویی در لیست مازاد قرار دارد چرا که ما عنایتی را جذب کردهایم و قطعا به او کمتر بازی میرسد.

وی ادامه داد: ما با کسی در استقلال شوخی نداریم و منافع استقلال را به هرچیزی ترجیح میدهیم. چطور تا قبل از جدایی قاضی، من برای او انسان خوبی محسوب میشدم و حالا آدم بدی شدهام؟ اصلا قاضی در حدی است که به من بگوید از اتاقم بیرون بروم؟ در جلسه قاضی و پندار توفیقی من حضور نداشتم که او بخواهد بگوید از اتاق بروم بیرون. در این باره توفیقی میتواند شهادت دهد. آنچه که من باید به آن اشاره کنم این است که ما در این فصل بازیکنی مثل سجاد شهباززاده را آوردیم که در 5 ماه حضورش در استقلال 9 گل به ثمر رسانده و در این طرف قاضی در یک سال و نیم حضورش چه عملکردی داشته است؟ ما بازیکنی میخواهیم که کمک حال استقلال باشد و به همین دلیل قاضی در لیست مازاد بود.

نظری جویباری در پایان افزود: کارنامه محمد قاضی مشخص است. او در هرجایی که بازی کرده و از آنجا رفته، علیه مدیریت آن باشگاه صحبت کرده است. یک روز علیه ذوبآهنیها، یک روز علیه پرسپولیسیها و حالا استقلال. آقای قاضی بهتر است که خودت را درست کنی و بیشتر به فوتبالت فکر کنی تا اینکه به مسائل حاشیهای بپردازی.

2. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Love2013 (1st January 2015), ZahrA-ReD (1st January 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    فوتبال ما چقدرررر وضعش خرابه ک ۹تا گل تو ۵ماه واس یه مهاجم امار خیلی خوبیه... اس دق لاله دیگ!بهتر از این نداشتن تاحالا..

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    فقط حال کردم این وسط مسلمان دستش به هیچ جایی بند نشد و شخصیت اصلیش هم برا همه رو شد

5. کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Love2013 (1st January 2015)