پ ن پ
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پ ن پ

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 27 تاپیک

پ ن پ

از ساق پا تا محدوده ۱۸ قدمو گچ گرفتم، دوستم اومد خونمون عیادت، میپرسه شکسته؟
    میگم پـَـ نه پَــ رفیقم اورتوپده، یه تعارف زد منم تو رودرواسی موندم

به بقاله مي گم هزاري بهتر از اين نداري؟ ميگه پاره* س؟
    میگم پـَـ نه پَــ، امـام توش خوب نيفتاده

رفتم واسه ماشینم گلگیر بگیرم به فروشنده میگم گلگیر 206 دارین
    میگه ماشینت 206 ؟
    میگم پـَـ نه پَــ لامبورگینیه واسه اینکه ریا نشه می خوام گلگیر 206 بهش بندازم

اسپری سوسک کش زدم به سوسکه، سوسکه افتاده به پشت دست و پا میزنه...هم خونه ایم اومده میگه داره جون میده؟!
    میگم پـَـ نه پَــ قیافه تورو دیده از خنده ریسه رفته

سر جلسه نشستم دارم تقلب مينويسم واسه دوستم ... استاده اومده ميگه داري تقلب مينويسي؟

ميگم: پـَـ نه پَــ دارم يه نامه عاشقونه واسه تو مينويسم

پشه نشسته رو پام داره خونمو می خوره , دستم رو بردم بالا بزنمش یهو داداشم میگه اااا می خوای بکشیش؟!
    میگم پـَـ نه پَــ خونش رو خورده می خوام بزنم پشتش آروغ بزنه ببرم بخوابونمش

رسيدم خونه .مامانم ميگه اومدي؟
    ميگم پـَـ نه پَــ هنوز تو راهم !

دارم با سنتور بابام ور ميرم دوستم اومده ميگه سنتوره ؟ ميگم پ ن پ اتل متل توتوله

رفتم دارو خانه میگم پنبه می خوام .میگه واسه کارای بهداشتی می خوای . کفتم پ نه پ می خوام با هاش سر ببرم .

بابامو بردم پیش دکتر . دکتره میگه آزمایش دادین فهمدین پدرتون قند خون دارن ؟؟؟
    میگم پ ن پ شبا که بابام میخوابید دورش مورچه زیاد جمع میشد از اون جا فهمیدم.

به دوستم ميگم ديوانه وحشي سنگدل ترسو تيمارستاني دورو ابله رواني معتاد ...ميگه الان داري به من فحش ميدي؟
    ميگم: پـَـ نه پَــ اينارو گفتم تا حرف اولشو بذاري كنار هم ايششششششششش

دندونم رو عصب کشی کردم باز درد گرفت رفتم دکتر میگه درد میکنه؟
    گفتم پـَـ نه پَــ اومدم بهش تشویقی بدین!

پسره تو خیابون اومده بهم میگه :خانوم شماره مو میگیری؟
    میگم:نه! میگه جدی نمیگیری؟!
    میگم: پـَـ نه پَــ! میخوام بگیرم اما گفتم یکم ناز کنم بگی وای چه دختره محجوبی!

بعد امتحانا رفته مدرسه کارنامه بچه شو بگیره مدیر میگه سلام خانم فلانی واسه کارنامه اومدین؟
    میگم پـَـ نه پَــ اومده به عنوان مستخدم برا سال بعد خودشو معرفی کنه .

یارو می ره تهران زنگ می زنه خونه می گه: من دیگه ایران برنمی گردم!!!!!!!
    پـَـ نه پَــ هم نداشت.

ه راننده میگم میشه نگهدارین؟ میگه ماشین و نگه دارم؟
    میگم پـَـ نه پَــ چترمو نگه دارین من پول از تو کیفم در بیارم.

زنگ زدم آژانس میگم: اشتراک 1911 میگه ماشین میخوای ؟
    گفتم پـَـ نه پَــ زنگ زدم حالتو بپرسم

وایسادم تو صف اتوبوس یارو میگه اتوبوس نیومده؟
    میگم پـَـ نه پَــ اومده من سوار نمیشم

دوستم میگه لاغر شدی رژیم گرفتی؟
    میگم پـَـ نه پَــ یه سر رفتم سومالی تازگیا برگشتم!

با داداشم رفتیم خواستگاری میگن آقا داماد چیزی از خودش داره؟
    گفتم پـَـ نه پَــ فقط پشت مو داره .
    گفتن شما داداش دادمادین؟
    دوباره گفتم پـَـ نه پَــ پدرشم تازه از فریزر آوردنم بیرون

سحر ساعت 4 پاشدم با کلی خجالت حولمو برداشتم برم حموم, مامانم میگه میری حموم؟
    میگم پـَـ نه پَــ میرم دانشکاه!!!

چراغ قرمز چهار راهو رد کردیم پلیسه داره جریمه می نویسه، میگه ئه جریمه کرد؟
    میگم پـَـ نه پَــ داره خاطراتش تو دفترچه ش می نویسه!

زنگ زدم خونه خواهرم می*پرسم مامان اونجاست ؟ میگه بهزاد تویی* ؟؟
    گفتم پـَـ نه پَــ من هاج زنبورِ عسل هستم دنبال مامانم هستم !

نصفه شبی پای کامپیوترم بابام اومده میگه تو هنوز نخوابیدی؟؟!
    میگم: پـَـ نه پَــ خوابیدم شما هم خوابی، ما دو تا روحیم اومدیم تو خواب هم دیگه مثله این یارو امیرحسین !!!

ب دوستم ميگم بيا بريم خودمو وزن كنم، ميگه با وزنه؟ پ نه پ ميخوام برم تو كاميون بعد با كاميون برم رو باسكول وزن ثانويه رو از اوليه كم كنم ضربدر 9.81 كنم وزنمو ب دست بيارم!

رفتیم خونه خالم یه رون مرغ برداشتم. شوهر خالم میخواد توجه همه رو به من جلب کنه. میگه پسر داری مرغ میخوری؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ پاشو گرفتم تا 30 ثانیه دیگه خاکش میکنم

ساعت 4 صبح بابام حالش خورده به هم باید ببرمش دکتر. زنگ زدم به تاکسی سرویس میگه ماشین میخواین؟ میگم پـَـ نـَـ پـَـ زنگ زدم برای نماز صبح خواب نمونید التماس دعا

افتادم دنبال دزده. یکی میگه دزده که میخوای بگیریش؟ گفتم: پـَـ نـَـ پـَـ داریم دوی ماراتون شهری انجام میدیم

از بیرون اومدم دفتر پشت میزم نشستم آبدارچیمون میگه بریزم برات؟ میگم چایی ؟ میگه پـَـ نـَـ پـَـ قر کمر

به بابام میگم موجودی حسابت چقدره؟ میگه: پول میخوای؟ پـَـ نـَـ پـَـ می خوام ببینم چقدر دیگه با بیل گیتس فاصله داریم!

روی نیمكت توی پارك روزنامه دستمه اومده میگه روزنامه میخونی؟ گفتم: پـَـ نـَـ پـَـ سبزی خریدم نمیدونم لای كدوم صفحه گذاشتمش

بچه داییم به دنیا اومده. همه خوشحال. مامان بزرگم برگشته میگه حالا میخواین براش اسم بذارین؟
    میگند پـَـ نه پَــ میخوایم همین جوری ولش کنیم اسمش بشه نیـــــو فولدر

کارتون گربه سگو نشون میداد من یهو جوگیر شدم داد زدم ئه گربه سگ. مامانم گفت اسم کارتونه؟
    گفتم پـَـ نه پَــ فحش جدیده تو فـیـسـ ـبوک یاد گرفتم.

به رفیقم میگم افتادم جنوب غرب . میگه بازی تراوینو میگی ؟
    میگم پـَـ نه پَــ سربازی رو میگم.

به پسر عموم گفتم كامپيوتر داري ميگه ميخواي كار كني؟
    گفتم پـَـ نه پَــ ميخوام غذا درست كنم باهاش

دوستم زنگ زده میگه چکار میکنی؟
    میگم ماشینمو آوردم تعمیرگاه
    میگه مگه خرابه ؟
    میگم پـَـ نه پَـــ آوردمش تعمیرگاه عیادت دوستای مریضش

صدای خروپفش کشتمون ! تکونش دادم از خواب پریده، میگه سر صدام اذیتت می*کنه؟
    میگم پـَـ نه پَـــ جنس صداتو دوست دارم می*خواستم بت بگم سعی* کن تو اوج که میری رو تحریرات بیشتر کار کنی*!

منظومه «پـَـ نه پَـــ»
    وای عجب شهری، عجب آدم*کشی ... ... پـَـ نه پَـــ ماییم و صدها دل*خوشی
    پســرانش جملگی فاســد شدند ... ... پـَـ نه پَـــ در کار حق وارد شدند
    دختــران اینجا دمـا*دم عاشـــق*انــــد ... ...پـَـ نه پَـــ دنبال درس و کوشش*اند
    پــهلوانــان وطــن را می*کــُـشنــد ... ... پـَـ نه پَـــ حلوا و حلوا می*کننـد
    مجرم و دزد و فــــراری گشتــه*ایـــم ... ... پـَـ نه پَـــ با حوریان بنشسته*ایم
    سهم معشوقــانِ اینجـا شد اسیــــد ... ... پـَـ نه پَـــ شهزاده با اَسبش رسید
    محض خنده بوده این شعرم همین ... ... پـَـ نه پَـــ پاشو بریم زندان اویـن

داشتیم یکی از این سریالهای دوبله شده خارجی با مامانم میدیدیم، یهو یکیشون گفت پـَـ نـَـ پـَـ. . من زدم زیر خنده. مامانم: این پـَـ نـَـ پـَـ. بین المللیه؟ پرسیدم یعنی چی بین المللیه؟ گفت یعنی همه می دونن؟ گفتم: پـَـ نـَـ پـَـ.، یه رازه فقط من و شما می دونیم!

مسئول آموزش دانشکده (بعده 7 ترم چشم تو چشمی) میپرسه: ترمه 7ی؟ میگم پـَـ نـَـ پـَـ قراره سال دیگ قبول شم

رفتم نونوایی بربری، میگم 4 تا بربری با یه نایلون بدین، میگه میبرین؟ پـَـ نـَـ پـَـ همین جا میخورم

گدا میره در خونه*ی یه پیرزنه. پیرزنه عصبانی میاد دم در و میگه باز اومدی گدایی؟ گدا هم بر میگرده میگه : پـَـ نـَـ پـَـ اومدم خواستگاری

دخترم زیپ کیفش خراب شد برده درستش کنه. آقاهه میگه خرابه ؟ دخترم (10 سالشه) میگه پـَـ نـَـ پـَـ دلش گرفته بود گفتم بیارمش بیرون شما رو ببینه کمی دلش باز بشه!!!!

پسر عموم رفته تو حس میگه یعنی اینهمه نعمتو خدا افریده!!! بعد خواهرش که 8 سالشه میگه پـَـ نـَـ پـَـ من آفریدم!!!

داشتیم یکی از این سریالهای دوبله شده خارجی با مامانم میدیدیم، یهو یکیشون گفت پـَـ نـَـ پـَـ. . من زدم زیر خنده. مامانم: این پـَـ نـَـ پـَـ. بین المللیه؟ پرسیدم یعنی چی بین المللیه؟ گفت یعنی همه می دونن؟ گفتم: پـَـ نـَـ پـَـ.، یه رازه فقط من و شما می دونیم!

مسئول آموزش دانشکده (بعده 7 ترم چشم تو چشمی) میپرسه: ترمه 7ی؟ میگم پـَـ نـَـ پـَـ قراره سال دیگ قبول شم

رفتم نونوایی بربری، میگم 4 تا بربری با یه نایلون بدین، میگه میبرین؟ پـَـ نـَـ پـَـ همین جا میخورم

گدا میره در خونه*ی یه پیرزنه. پیرزنه عصبانی میاد دم در و میگه باز اومدی گدایی؟ گدا هم بر میگرده میگه : پـَـ نـَـ پـَـ اومدم خواستگاری

دخترم زیپ کیفش خراب شد برده درستش کنه. آقاهه میگه خرابه ؟ دخترم (10 سالشه) میگه پـَـ نـَـ پـَـ دلش گرفته بود گفتم بیارمش بیرون شما رو ببینه کمی دلش باز بشه!!!!

پسر عموم رفته تو حس میگه یعنی اینهمه نعمتو خدا افریده!!! بعد خواهرش که 8 سالشه میگه پـَـ نـَـ پـَـ من آفریدم!!!

من (رو به پرستار) : اینکه رو بسته ی پوشکش نوشته 3 تا 5 کیلوگرم ، یعنی جا داره که بچه 3 تا 5 کیلو روش [بووووووق] !؟
    پرستار : پـَـ نه پَــ میتونه تا سه کیلو شکلات و تنقلات بریزه توش با خودش ببره مهدکودک!

قذافی به انقلابیون لیبی: اگه تسلیم بشم محاکمه ام میکنید؟
    میگند پـَـ نه پَــ فرش قرمز پهن میکنیم برات بعدشم با مانکن های ایتالیایی جلسه پرسش و پاسخ بزاری !

رفتم پرنده فروشی میگم آقا قناری*های نر و مادتون کدومان ؟ میگه میخوای بخری ؟
    میگم پـَـ نه پَــ مامور منکراتم اومدم ببینم قفسشون یه وقت مختلط نباشه

معلمم اومده خونمون تمبکمو دیده میگه تمبکه؟
    میگم پـَـ نه پَــ ساکسیفونه روش پوست کشیدم گردو خاک نره توش.
    میگه منظورم اینه که میزنی؟
    میگم پـَـ نه پَــ اون زورش زیاد تره اون منو میزنه!
    میگه بیخیال درسو شروع کنیم؟
    میگم پـَـ نه پَــ من تنبک میزنم شمام برقص با هم پول در بیاریم.
    بعدش بابام اومده میگه اِ رســــول ایشون معلمتونه؟
    میگم پـَـ نه پَــ ایشون دوست دخترمه به خاطره گرونی پول نداره ریشاشو بزنه

نه...!نه...!نه...!

2. 4 کاربر مقابل از IMAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

hiva435 (9th March 2012), Queen (8th March 2012), sara93 (8th March 2012), ^@@^ (8th March 2012)

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 27 تاپیک
    ادامه:

زنگ زدم به استاده ازش نمره بگیرم مشروط نشم. بعد نیم ساعت میگه برای نمره زنگ زدی؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ میخواستم ببینم چرا باهام بهم زدی

تلویزیون داشت یه مسابقه بسکتبال بین یه تیم از ایران و یه تیم از بلژیک نشون میداد. گزارشگر بعد از سکوت طولانی: کرم*الله قاسم*آبادی از ایران. من تو دلم: پـَـ نـَـ پـَـ از قاسم*آباد بلژیک

داشتم توی اتاقم درجا می زدم خواهرم اومده می گه داری چی کار می کنی؟ می گم دارم درجا می زنم یه کم تحرک داشته باشم . میگه این یعنی تحرک؟ میگم پـَـ نـَـ پـَـ یعنی حمام آفتاب تو هاوایی

داشتیم تو خیابون با ماشین می رفتیم. یه نفر کنار خیابون داشت شمع با قالب چوبی بزرگ می فروخت. شوهر خواهرم با تعجب از من پرسید: داره شمع می فروشه؟ گفتم: پـَـ نـَـ پـَـ شام غریبان گرفته!!!!

سر کلاس زبان بودیم یه شاگرد جدید اومد، استاد ازش پرسید بچه کجایی؟ گفت اسم شهر رو بگم استاد؟ استاد گفت پـَـ نـَـ پـَـ جی پی اسشو بده با گوگل مپ پیداش می کنم!!!!

عكس برادرزاده هامو نشون دوستم دادم با مامانشون. برگشته میگه ااِاا داداشت زنم داره؟

میگم پـَـ نه پَــ اینارو تو قرعه كشی بانك برنده شده ...

یارو رو به قبله بوده (داشته میمرده) یهو عزرائیل میاد!!! یارو میگه اومدی جونمو بگیری؟
    عزرائیل میگه پـَـ نه پَــ اومدم احوالتو بپرسم

تو دانشگاه سر کلاس استاد مسئله ای مطرح کرد میگه کی میاد حل کنه؟؟دستمو بردم بالا؛ میگه میخوای حل کنی؟؟
    میگم پـَـ نه پَــ،میخواستم بگم استاد یهو جیشم گرفت میذاری برم دستشویی

تو خیابون داریم راه میریم ... دوتا گربه داشتند جفت گیری میکردن ... دوستم پرسید... وااااا دارن جفت گیری میکنن ؟!
    گفتم پـَـ نه پَــ پدر پیرشو کول کرده داره میبره دکتر

میگن کریستف کلمب وقتی رسید به امریکا سرش رو از پنجره کشتی کرد بیرون از یه سرخ پوست پرسید داداش اینجا آمریکاست؟

سرخ پوسته گفت پـَـ نه پَــ ژاپنه ما هم چون شلوار پامون نیست از خجالت قرمز شدیم

دراز کشیده بودم لب استخر. دوستم میگه آفتاب می گیری؟
    پـَـ نه پَــ با خورشید مسابقه گذاشتیم، هر کی دیرتر بخنده برندس !

رفتم خونه، مامانم تا منو ديده، ميگه: اومدي؟
    جوا میدم پـَـ نه پَــ رفتم، گرمم حاليم نيست!

گفتم غم تو دارم..گفتا غمت سر آید… گفتم نه پ می خوای یه عمری غم تو رو داشته باشم… پـَـــ نــه پـَـــ

باماشین رفته بودیم بیرون بعد از دوساعت برگشتیم خونه خواهرم میگه بزنم تو میگم پـَـ نـَـ پـَـ بزنم به تخته بزنم به تخته رنگروت واشده مثه دریا شده

داداشم بهم میگه برو از تو یخچال میوه ای چیزی بیار بخوریم، برگشتم بهش میگم هیچی تو یخچال نبود! میگه درشو باز کردی؟ خوب توشو نگاه کردی؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ یخچالمون جدیدا سخنگو شده، همین گه گفتی برو چیزی بیار داد زد که من چیزی ندارم الکی نیا طرف من

یک روز دستمو بریده بودم رفتم دکتر، دکتر میگه : برات بخیه بزنم؟گ فتم پـَـ نـَـ پـَـ تو کوک بزن میرم خونه میدم مامانم دستمو بذاره زیر چرخ

من : آقا میشه ماشینتو از جلوی در پارکینگ برداری! اون: مگه ماشین داخل پارکینگه؟ من : پـَـ نـَـ پـَـ کمد لباس هامون اونجاست

بابام میگه رفتی خاک تو سر 1 میلیون تومان کردی و apple4 گرفتی؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ دیدم نارنگی خوب آورده یک کم هم نارنگی3 گرفتم با چند کیلو خیار1 و هلو6
    لباس سربازی تو تنم کیسه انفرادی پشتم همسایمون میپرسه داری میری سربازی؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ میخوام برم دریا کنار دریا کنار هنوز قشنگه
    تو رستوران پیشخدمتو صدا کردم ... میگم آقا توی سوپ من مگس افتاده! میگه مرده؟

جواب میدم پـَـ نه پَــ هنوز زندست، داره شنا میکنه، صدات کردم بیایی نجاتش بدی !

رفتم پمپ بنزین به یارو میگم ۴۰ تا بزن میگه ۴۰ لیتر؟
    میگم پـَـ نه پَــ ۴۰ تا قاشق چای خوری

آقاهه 98 سالشه ، می گه : وصیت ناممو بنویسم؟
    گفتم بهش پـَـ نه پَــ بشین یه چشم انداز 20 ساله ی جامع بنویس برا آیندت ، قدر جوونیتم بدون

رفتیم کوه ... دارم چوب جمع میکنم ... میگه می خوای با چوبا آتیش درست کنی؟
    میگم پـَـ نه پَــ پشت دریاها شهریست قایقی خواهم ساخت ...

به بابام میگم تلویزیونو بزن کانال دو ... میگه روشنش کنم ؟

بهش میگم پـَـ نه پَــ تو بزن دو ... من هُل میدم روشن شه ....

دختره داره غرق میشه میگم دستتو بده به من! میگه می خوای نجاتم بدی؟!
    میگم پـَـ نه پَــ میخوام واست لاک بزنم!

رفتم مرغ فروشی به فروشنده میگم بال دارین، میگه بال مرغ؟
    میگم پـَـ نه پَــ بال هواپیما، چندتا کوچه پایین تر سقوط کردیم میخوام درستش کنم

به داداشم میگم سر رات داری میای یه لیوان آبم بیار بهم میگه تشنته؟
    میگم: پـَـ نه پَــ... من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ... ... ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

مروز توی باشگاه داشتیم ورزش میکردیم که زلزله شد همه داشتیم فرار میکردیم طرف روی تردمیل داشت ورزش می کرد گفت چی شده مگه زلزله شده دارین فرار میکنین گفتم پـَـ نـَـ پـَـ دارن بیرون شله میدن

زنگ زدم خونه میگم همین الان پروازم نشسته، رسیدم، بابام میگه سالم رسیدی؟ می گم: پـَـ نـَـ پـَـ تو یه سانحه هوایی کشته شدم، شما دارید با جعبه سیاه من صحبت میکنید

رفتم سر جلسه امتحان جلسه امتحان نشستم پسره اومده جفتم نشسته میگه شما هم امتحان دارید پـَـ نـَـ پـَـ اومدم به عنوان یار ذخیره هر وقت خسته شدی بگو من بنویسم

سر جلسه به بغلـدستیم اشاره میکنم برگَتو بده یه لحظه، میگه تقلب می خوای؟ گفتم پـَـ نـَـ پـَـ استاد گفت برگتـو بدی من تصحیح کنم

تو فرودگاه دارم با رفیقم حرف میزنم یارو داره رد میشه میپرسه: شما ایرانی هستین؟ می گم: پـَـ نـَـ پـَـ ما چینی هستیم فقط روی ما فارسی ساز نصب کردن
    به دوستم زنگ زدم میگم مامانت میگه زود بیا خونه این مانتو رو بگیر ببر برای مامان* بزرگت. میگه : مامان* بزرگم خونشه؟ میگم : پـَـ نـَـ پـَـ گشت ارشاد گرفتتش تو کلانتری محله

تو خیابون با دوستم داشتم راه می رفتم ، یارو موتوریه گوشیمو از دستم قاپید دوستم گفت گوشیتو دزدید ؟

گفتم پـَـ نه پَــ برد سیستم عاملشو آپدیت کنه فردا میاره

لپ تاپ رو پامه دارم باهاش کار میکنم بابام اومده تو اتاقم میگه لپ تاپت روشنه ؟
    میگم پـَـ نه پَــ رو زمین داشت گریه میکرد گذاشتمش رو دلم آروم بگیره بعد بش میگم کاری داری باش مگه ؟
    میگه پـَـ نه پَــ صدا گریه اش تا تو اتاق من میومد اومدم بهت بگم گناه داره بغلش کن

رفتم پيژامه از کمد برداشتم پوشيدم بابام ميگه از تو کمد برداشتي؟
    گفتم پـَـ نه پَــ گذاشته بودم تو يخچال تابستونيه پيژامه تگري بپوشم خنک شم

به استاد ميگم لطفا كمكم كنيد دارم مشروط ميشم ميگه نمره ميخواي؟
    گفتم پـَـ نه پَــ نظر شما رو در مورد مقدار و جنس خاكي كه بايد بريزم تو سرم ميخوام!

نه...!نه...!نه...!

4. 2 کاربر مقابل از IMAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

hiva435 (9th March 2012), sahar1 (9th March 2012)

نام واقعی
    sahar
    استاتوس
    ........
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 755 بار در 400 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    عكس برادرزاده هامو نشون دوستم دادم با مامانشون. برگشته میگه ااِاا داداشت زنم داره؟
    میگم پـَـ نه پَــ اینارو تو قرعه كشی بانك برنده شده ...

:دی

پرسپولیسه اگه یا که پیروزیه

حقه
    طوفانه سرخ طعم پیروزیه

پرسپولیس واسمون عشق هر روزیه

6. کاربر مقابل از sahar1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

IMAN (9th March 2012)