نشست فوق العاده در باشگاه بارسلونا/زوبی زارتا برکنار شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نشست فوق العاده در باشگاه بارسلونا/زوبی زارتا برکنار شد

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک

نشست فوق العاده در باشگاه بارسلونا/زوبی زارتا برکنار شد

"جوزپ بارتومئو"، مدير باشگاه بارسلونا، براي روز چهارشنبه، نشستي خارج از برنامه در محل باشگاه بارسلونا ترتيب داده است.

به گزارش "ورزش سه"، رای دادگاه حکمیت ورزشی مبنی بر تایید حکم فیفا و محروم شدن بارسا از خرید بازیکن جدید در سال 2015، نتایج ضعیف بارسا در لالیگا بخصوص شکست شب گذشته این تیم در زمین سوسیداد، و اظهارنظر اخیر زوبی زارتا مبنی بر مسئول بودن بارتومئو در محرومیت بارسلونا، از مهمترین مباحث جلسه فوق العاده باشگاه بارسلونا خواهند بود.

در این جلسه، زوبی زارتا به عنوان بزرگترین حامی لوئیس انریکه، باید پاسخگوی عملکرد بارسا تا بدینجای فصل باشد و رسانه های اسپانیایی پیش بینی می کنند که آینده زوبی در بارسلونا به خطر افتاده است و این جلسه می تواند خروجی های بسیار مهمی داشته باشد.

2. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Love2013 (6th January 2015), Vampires (6th January 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    فوري: زوبي زارتا از کار برکنار شد

"زوبي زارتا"، مدير ورزشي باشگاه بارسلونا،پس از نتايج ضعيف بارسا در فصل گذشته و نيز نيم فصل امسال، سرانجام از بارسلونا اخراج شد.

به گزارش "ورزش سه"، دقایقی پیش، باشگاه بارسلونا رسما اعلام کرد که زوبی زارتا از پست مدیریت ورزشی این باشگاه برکنار شده است. جوزپ ماریا بارتومئو، ریاست باشگاه بارسلونا در بیانیه ای اعلام داشت :" باشگاه بارسلونا از تمام خدمات " آندونی زوبی زارتا"، به عنوان مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا قدردانی می کند.از روحیه حرفه ای گری بالای او و کمک های فراوانش به بارسلونا در 4 سال اخیر.دروازه بان اول باشگاه بین سال های 1986 تا 1994 که 400 بازی برای بارسلونا انجام داد و مدیر ورزشی باشگاه از سال 2010."

لازم به ذکر است که رسانه های اسپانیایی، اظهارنظر شب گذشته زوبی زارتا مبنی بر مقصر بودن بارتومئو (رئیس بارسلونا) در محرومیت بارسا از خرید بازیکن را مهمترین عامل اخراج او می دانند.

4. کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Vampires (6th January 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    فوري: کارلوس پويول از بارسلونا جدا شد

کارلس پويول، کاپيتان سابق بارسا، اعلام کرد که به همکاري اش با اين باشگاه به عنوان دستيار مدير ورزشي پايان داد.

به گزارش "ورزش سه"، پویول سه ماه قبل این پست را برعهده گرفته بود اما بعد از اینکه باشگاه بارسلونا امروز به ‏همکاری اش با آندونی زوبی زارتا پایان داد، از پست خود کناره گیری کرد.‏
    در بیانیه ای که در فیس بوک پویول منتشر شده، آمده است:" در این بیانیه مایلم اعلام کنم که من به رابطه کاری ام با ‏باشگاه بارسلونا پایان دادم. این سه ماه و نیم همکاری فرصتی به من داد تا جنبه دیگری از کار در باشگاه را یاد بگیرم. ‏من چیزهای زیادی یاد گرفتم و از باشگاه بسیار متشکر هستم اما می خواهم جنبه های دیگر از پروژه های دیگر را هم ‏تجربه کنم.
    من می خواهم هم از نظر شخصی و هم حرفه ای پیشرفت کنم و امیدوارم در آینده به خانه ام برگردم و همه چیزهایی که ‏در این سال های فوق العاده به من داده شده را تلافی کنم.
    من همچنین از همه کارکنان، مدیران، رئیس باشگاه و دپارتمان فوتبال به خاطر کمک های شان و اینکه در این دوره ‏گذار به من اعتماد کردند، تشکر می کنم؛ و مهم تر از همه، از هواداران. به عنوان یک بازیکن، همیشه احساس کردم که ‏آنها خیلی به من نزدیک بودند و بعد از بازنشستگی هم این نزدیکی بیشتر شد.‏
    ترجیح می دادم به عنوان یک بازیکن با همه خداحافظی کنم اما زندگی همیشه آنچیزی که می خواهید را به شما نمی دهد. ‏من بسیار خوش شانس بودم و هستم که چنین محبت هایی را احساس کردم و تنها می توانم از همه تشکر کنم و می خواهم ‏بدانید که همیشه در قلب من هستید. زنده باد بارسا!"‏