به گزارش ورزش 11، در ادامه رقابت های هفته هجدم لالیگا اسپانیا دو تیم بارسلونا و اتلتیکو مادرید در یک دیدار بسیار حساس به مصاف یکدیگر می روند. این دیدار از ساعت 23:30 به وقت تهران برگزار می شود. انریکه سرمربی بارسا در خصوص این دیدار به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت:

بازی برابر اتلتیکو؟ اتلتیکو مادرید تیم فوق العاده خطرناکی است.آنها روی ضربات مجدد بسیار قوی عمل میکنند.تیمی هستند که هستن که در خطوط دفاعی بسیار قوی عمل میکنند و عبور از خط دفاع این تیم کار بسیار مشکلی است.

آن ها با خرید هایی که به تازگی انجام داده اند تیم قویی تری تشکیل داده اند و این عمل باعث نگرانی ما شده است.بازی بین بارسا و اتلتیکو بازی بسیار سختی خواهد بود هم برای ما و هم برای تیم مادریدی.

ما در بازی فردا برای پیروزی میرویم و بازی 3 امتیاز مهم این بازی میجنگیم.

مشکلات اخیر بارسلونا: من قصد ندارم برای تیم جنجال درست کنم، من تیم را روبه جلو هدایت میکنم و انگیزه فراوانی برای این کار دارم. برخورد مدیر تیم و بازیکنان با من خیلی خوب و دوستانه است.

من به کسانی که در مورد کار من انتقاد میکنند احترام زیادی میگذارم.اما انتقاد های بی جا را قبول ندارم.

بازیکنان دعوت شده: ژاوی در این لیست او هنوز مصدوم است و قادر نیس با تیم تمرین کند.

اگر من لالیگا را ببرم حتمن به یک چهره محبوب در بارسلونا تبدیل خواهم شد و برای رسیدن به جام قهرمانی خواهم جنگید.