دغاغله: منطق میگوید علی کریمی روزی سرمربی پرسپولیس خواهد شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: دغاغله: منطق میگوید علی کریمی روزی سرمربی پرسپولیس خواهد شد

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

Perspolis دغاغله: منطق میگوید علی کریمی روزی سرمربی پرسپولیس خواهد شد

به گزارش ورزش 11، مهدی دغاغله در مورد بازگشت علی کریمی به پرسپولیس، شرایط خود و همچنین آرزوهایش صحبتهای جالبی انجام داده است که مشروح آن در زیر میآید:

- در صفحه خود در یکی از شبکههای اجتماعی عکس علی کریمی را گذاشته بودی، از بازگشت او خوشحالی؟

از خدا میخواستم کریمی به پرسپولیس برگردد. وجود کریمی در هر سمتی برای پرسپولیس نعمت بزرگی محسوب میشود. امیدوارم شرایطی پیش بیاید که کریمی همیشه کنار تیم بماند.

- حضور کریمی شاید باعث شود دیگر شاهد بیانضباطی بازیکنان در تمرینات و بازیهای پرسپولیس نباشیم؟

به هر حال بازیکنان پرسپولیس احترام زیادی برای کریمی قائل هستند و با وجود او مطمئن باشید هیچ بازیکنی به خودش اجازه نخواهد داد مرتکب بیانضباطی شود.

- فکر میکنی کریمی چرا این قدر نزد هواداران پرسپولیس محبوب است؟

محبوبیت کریمی فقط بین هواداران نیست. باور کنید همیشه دوست داشتم روزی کنار کریمی بازی کنم و آرزویم بود این اتفاق در این فصل رخ دهد که قسمت نشد و او از فوتبال خداحافظی کرد. کریمی به خاطر مردانگی و معرفتی که دارد نزد فوتبالیها هم خیلی محبوب است. امثال کریمی در فوتبالمان کم داریم و باید قدرش را بدانیم.

- از دید تو آیا کریمی میتواند روزی سرمربی پرسپولیس شود؟

منطق میگوید یک روز قطعاً کریمی سرمربی پرسپولیس خواهد شد. کریمی همه پتانسیلهای یک مربی بزرگ شدن را دارد. آرزو میکنم زمانی این اتفاق رخ دهد که من هم در پرسپولیس باشم. همیشه آرزو داشتم با سه نفر در این فوتبال کار کنم؛ علی دایی، مهدی میدویکیا و علی کریمی. با دایی در نیمفصل اول کار کردم هر چند به خاطر مصدومیت قسمت نشد برای تیم او به میدان بروم. به امید خدا کریمی و مهدویکیا هم سرمربی پرسپولیس خواهند شد و افتخار کار کردن با آنها را پیدا میکنم.

- چرا در پرسپولیس نتوانستی انتظارات را برآورده کنی؟

من با امید زیادی به پرسپولیس آمدم اما یک مصدومیت بد باعث شد مدتها از میادین دور باشم و نتوانم آنطور که باید خود را آماده کنم. در حال حاضر تمرینات خیلی خوبی را با تیم پشتسر میگذارم و بسیار امیدوارم در نیمفصل دوم بهترین عملکرد را ارائه دهم.

- انتقاداتی را که از کادر فنی پرسپولیس بابت خرید بازیکن میشود، قبول داری؟

در زمان نقلوانتقالات شرایط باشگاه برای جذب بازیکن خوب نبود با این حال بازیکنان جوان خوبی به تیم اضافه شدند که امیدوارم بتوانند در پرسپولیس هم موفق باشند. مسلماً بازی در پرسپولیس با تیمهای دیگر تفاوت زیادی دارد و من این مسئله را به خوبی بعد از بازی کردن در این تیم حس کردم.

- با کدام یک از بازیکنان تازه وارد پرسپولیس قبلاً همبازی بودهای؟

با بهنام برزای در تیم نفت آبادان همبازی بودم. او در سن 19 سالگی در لیگ برتر بازی میکرد و جوان بااستعداد و فوتبال بلدی است. اگر شروع خوبی در پرسپولیس داشته باشد شک نکنید روزهای خیلی خوبی را در این تیم خواهد داشت.

- اردوی امارات چقدر برای پرسپولیس مفید خواهد بود؟

ما نیاز داریم که حتماً یک اردو خارج از کشور داشته باشیم تا هم فضای تمرینات عوض شود و هم اینکه دو بازی تدارکاتی خوب انجام دهیم تا بازیکنان از شرایط مسابقه خیلی دور نشوند. امیدوارم اردوی امارات با حضور تمامی بازیکنان برگزار شود تا بتوانیم نهایت استفاده را از این اردو ببریم.

2. 5 کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (11th January 2015), A_MI_N (11th January 2015), Love2013 (11th January 2015), Terminator2731 (11th January 2015), ZahrA-ReD (11th January 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    با این همه ارادت چطوری ب خودش اجازه داد هنوز دو فصل از خداحافظی کریمی نگذشته،شماره8رو بپوشه؟؟؟ دغاغله اصلا خوب نبوده،امیدوارم حالا ک دیگ بهونه مصدومیت نداره،در ادامه جبران کنه.گرچه این فصل بهانه بسیییییییار است!!! چقد مشتاقم بدونم کریمی اگه مربیشه،اسم کیا تو لیست خریدشه؟

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    اميد وارم داش علي اين نيم فصل برامون بازي كنه

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی