روبین فان پرسی، ستاره هلندی باشگاه آرسنال با استفاده از توئیتر از حمایت هواداران آرسنال در جریان دیدار این تیم مقابل میلان که با برد 0-3 توپچی ها همراه بود تشکر کرد.

این درحالی است که آرسنال در بازی رفت با نتیجه 0-4 مغلوب میلان شده بود و با وجود برد 0-3 در دیدار برگشت از راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازماند.

اکنون فان پرسی در پایان این مسابقه اعلام کرد که با توجه به شیوه بازی آرسنال و حمایت هواداران این تیم، از اینکه برای توپچی ها بازی می کند، احساس غرور می کند.

اودرصفحه توئیترش نوشت:« من در بازی 3شنبه شب افتخار کردم که یک توپچی هستم، چون ما هر چه درتوان داشتیم را به کار گرفتیم. هواداران تیمم فوق العاده بودند و به لطف آنها بهترین جو ممکن را تجربه کردم. از همه متشکرم.»

صحبتهای کنونی فان پرسی قطعا به مذاق هواداران آرسنال خوش خواهد آمد چرا که این روزها صحبتها و گمانه زنی های زیادی درمورد آینده او مطرح شده است.

این ستاره هلندی در رقابتهای این فصل لیگ برتر 25 گل برای تیمش زده و شنیده می شود که نظر مثبت تیمهای بزرگی مثل رئال مادرید را به خود جلب کرده است.

توپچی ها در حال حاضر در رده چهارم جدول لیگ برتر هستند و برای کسب سهمیه فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا مبارزه شانه به شانه ای با چلسی خواهند داشت.