کاپیتان هلندی توپچی ها در حال حاضر در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد و با توجه اینکه هنوز قراردادش را با این باشگاه تمدید نکرده، شایعات زیادی در مورد آینده به وجود آمده است.

مانچو شرایط فن پرسی را به دقت زیر نظر دارد اما معتقد است اگر این بازیکن تصمیم به ترک امیریتس بگیرد، باشگاه زیادی برای خرید او دست به کار خواهد شد.

سرمربی ایتالیایی سیتی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما به خرید همه بازیکنان خوب علاقه مندیم. این طبیعی است اما این تنها در مورد ما صدق نمی کند. فکر می کنم همه باشگاه های بزرگ به دنبال خرید فن پرسی هستند.

فکر می کنم در حال حاضر فن پرسی در کنار مسی، رونالدو، آگوئرو و بالوتلی، یکی از بهترین مهاجمان اروپاست."

مانچینی مطمئن نیست که فن پرسی در تابستان آرسنال را ترک کند اما معتقد است ونگر برای حفظ این بازیکن در تابستان خریدهای جدیدی انجام خواهد داد.

" فکر می کنم او مهاجم فوق العاده ای است اما فکر می کنم او در آرسنال خواهد ماند. اگر یک بازیکن خوب بخواهد باشگاهش را ترک کند، ما به جذب او علاقه داریم. اما اگر بخواهد بماند، ما مشکلی نداریم. به نظر من فن پرسی در آرسنال می ماند. فکر می کنم فن پرسی قراردادش را با آرسنال تمدید می کند زیرا اگر آرسنال فن پرسی را هم از دست بدهد، مشکلات زیادی پیدا می کند. فکر می کنم آرسنال بازیکنان خوبی در تابستان خواهد خرید. آرسنال تیم بزرگی است. آنها می خواهند بار دیگر قهرمان لیگ برتر شوند به همین دلیل فکر می کنم او بماند."