مرجع خبري رئال مادريد :به گزارش لرد رضا کارلو آنچلوتی در مورد بازی برگشت مرحله یک هشتم کوپا مقابل اتلتیکومادرید صحبت کرد.
انتظار حمایت را از هواداران دارید؟”همین طور خواهد بود چرا که این یک دربی است و دربی برای هواداران خیلی مهم است. سعی می کنیم که نتیجه بازی رفت را تکرار کنیم و جو زیبایی وجود خواهد داشت. امیدواریم بازی خوبی داشته باشیم.”

برای این که صعود کنید چه کارهایی را نباید انجام بدهید؟” می دانیم که بازی مقابل اتلتیکو چطور است چرا که آنها را به خوبی می شناسیم. باید با جدیت بازی کنیم و خونسرد باشیم چرا که مهم است که ذهنمان آرام باشد. عجله ای نداریم. باید با جدیت بازی کنیم. اتلتیکو منظم ترین خط دفاع اروپا را دارد و با جدیتی که دارند سخت است که بتوان راهکاری را پیدا کرد.”

می توانید تصور کنید روزی مربی تیمی باشید که مسی و رونالدو در آن است ؟ بله اما باید توجه داشت که رونالدو پرچمدار رئال است و مسی در بارسا. هر کدام در تیم خودشان هستند و تاریخچه خودشان را دارند اما داشتن هر دویشان در یک تیم اتفاق بزرگی خواهد بود اما غیرممکن است که چنین اتفاقی بیافتد.”

خسه و فیکس شدن :” روبراه است. می تواند در بازیها فیکس باشد. تیم روبراه است چرا که توانستیم شرایط را عوض کنیم. فردا ترکیب را مشخص می کنیم.”

اتلتیکو را سرسخت و جدی می بینید؟” نمی گویم خشن می گویم جدی مثل جدیت در یک بازی. جدیت یعنی ای نکه به دنبال پیروزی باشی. این یک بازی برابر مثل همیشه خواهد بود. سعی می کنیم نتایجه را حل
کنیم.”

داور:” این چیزی نیست که بخواهیم در موردش صحبت کنیم چرا که این مشکلی نیست که بخواهیم رفعش کنیم. صحبت کردن از داور چیزی را عوض نمی کند. فقط از مسائل تاکتیکی صحبت می کنیم.”

تعادل:” همیشه کلیدی است. باید گل بزنیم و به گلزنی عادت داریم. نباید عجله داشته باشیم. 90 دقیقه فرصت داریم و می توانیم در دقایق پایانی گل بزنیم. نباید عجله ای برای زدن گل زودهنگام داشته
باشیم.”

مودریچ :” دوشنبه بر می گردد. کارش را آغاز کرده و تقریبا یک ماه دیگر بر می گردد. بازیکن بسیار مهمی است اما باید بگویم که معمولا جایگزین ها خوب کار می کنند مثلا ایسکو شگفت انگیز بود.”

اتلتیکوی چولو نقطه ضعف آنچلوتی است :”نه فقط ما بلکه کل اروپا در موردشان مشکل دارند.”

بازیکنانی که قرار است در ترکیب اصلی باشند را مشخص کردید ؟ ” بازیکنان زیادی می توانند در ترکیب ایده آل باشند. میراندا، کوکه ، کاستا ، خوانفران و کورتوا را خیلی دوست دارم.”

پاس ندادن بیل به رونالدو مقابل اسپانیول:” پاس دادن مشکل بود و نیازی نیست که با گرت صحبت کنم. او خیلی خوب کار کرده است و شرایط بدنی خوبی دارد. فردا بازی خوبی خواهد داشت.”

اتحاد در رختکن :” بازی مهمی در لحظه ای مهم است اما با آرامش به این بازی فکر می کنیم.”

تاکتیک :” می توانیم سبک متفاوتی را انتخاب کنیم تا نسبت به بازی رفت فرصت های بیشتری داشته باشیم. باید تلاشمان را انجام بدهیم. این مشکل فردی نیست.”

اتلتیکو :” گلهای زیادی روی ضربات ایستگاهی به ما زدند و باید کمی متفاوت باشیم و بهتر عمل کنیم.”

کریتسیانو گفته که نمی داند در آینده چه می شود. فکر می کنید جدا شود ؟ با او صحبت کردید ؟ ” اگر کریستیانو چنین چیزی را بگوید در موردش صحبت خواهیم کرد.”

باید خشن تر باشید ؟ ” سبک بازیمان را عوض نمی کنیم. خشونت تغابیر متفاوتی دارد. ”

شکست اتلتیکو در نیوکمپ :” هر بازی ماجحرای خودش را دارد. بارسا در دور رفت جدی و خلاق ظاهر شد و باید فردا همین گونه باشیم.”

رابطه بیل با رونالدو :” رابطه خیلی خوبی دارند. دیروز با کل تیم عکس گرفت و توپ طلایش را جشن گرفتیم.”