قطبی: دوباره بازمیگردم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: قطبی: دوباره بازمیگردم

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

سرمربي پيشين تيم ملي کشورمان از بازگشتش به عرصه مربيگري در سال جديد ميلادي خبر داد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، افشین قطبی که در اواسط فصل 2014 جیلیگ ژاپن از سمت سرمربیگری تیم فوتبال شیمیزو اس‎پالس کنار گذاشته شد، در یادداشتی با عنوان «بازخواهم گشت» خبر از بازگشت خود به مستطیل سبز در سال 2015 داد.

یادداشت افشین قطبی که در سایت رسمیاش منتشر شده را در زیر میخوانید:

فوتبال روش جالبی برای هدایت ما به مسیرها و مقاصد ناشناخته دارد. در یک لحظه شما در ورزشگاهی مملو از تماشاگر هستید که نور و صدای آن تا دراز مدت در خاطرتان خواهد ماند. در لحظهای دیگر فشار نتیجه گرفتن در سطحی بالاتر از محدودیتهای انسانی به شما استرس وارد میکند و در مقطعی دیگر هم زمانی برای لذت بردن از یک زندگی ساده را پیدا میکنید.

در پروژه شیمیزو اسپالس به یافتههای غیرمنتظرهای رسیدم، با حضور در این تیم پا به دوره غافلگیرکنندهای از زندگیام گذاشتم که با پاداشهایی هم همراه بود. پس از جستجوی طولانی مدت برای بهترین بودن، جمع کردن بهترین افراد دور خودم، ارائه بهترین عملکردها و نتایج، هرگز فکر نمیکردم بازتاب این دوره بتواند اینچنین رضایتبخش باشد. در دوره تاریکی از دوران حرفهایام نوری از خردمندی، امید و فروتنی را یافتم. فهمیدم که باید بیشتر قدر نعمت و داراییها خود را بدانم. خانوادهام، دوستانم و عشق به فوتبال منبع الهامبخش من بودند.

هواداران واقعی با تشویق و پیامهای خود قدرتمندانه پای من و بازیکنانشان ایستادند در حالی که برخی دیگر کمکم دست از حمایت خود کشیدند. در پنج ماه گذشته به جاهایی همچون سئول، لسآنجلس، هوستون، دوحه و دوبی سفر کردم. با خانواده، دوستان و همکارانم ملاقلات کردم که سالها دلتنگ آنها بودم و در کنارش دوستانی جدید پیدا کردم که برایم خیلی عزیر خواهند بود. هنوز هم پس از 50 سال چیزهای زیادی برای یادگیری و پیشروی وجود دارد.

سال جدید را با پرتویی فوقالعادهای از اعتماد، انرژی و خردمندی آغاز میکنم، چه در یک تیم ملی چه در یک تیم باشگاهی قصد رسیدن به موفقیت و سهیم شدن عناوین قهرمانی و خاطراتش را با شما دارم. همیشه قدردان عشق، حمایت و تشویقهای شما هستم.

با محبت فراوان، افشین قطبی

2. 4 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (20th January 2015), ali_@sghar (19th January 2015), Mohammadreza (20th January 2015), ZahrA-ReD (20th January 2015)

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    چه روزای نوستالژیکی داشتیم با افشین قطبی.

ای کاش.....

4. کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ZahrA-ReD (20th January 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    یادش بخیر...افشین قطبی و ماجرای دل شیر...هیچوقت اون سالو یادم نمیره..اخرین قهرمانی لیگ اونم با 6امتیازی ک کسر کردن...دقیقه96پرسپولیس-سپاهان...سپهر سر طلایی...محسن کمانگیر...هههههههههههههههع .

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...