مجری مشهور غیرورزشی: روزی که به عراق باختیم با غرور تلویزیون را خاموش کردیم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مجری مشهور غیرورزشی: روزی که به عراق باختیم با غرور تلویزیون را خاموش کردیم

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Jet Ski, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,797 بار در 3,896 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 60 تاپیک

مجری مشهور غیرورزشی: روزی که به عراق باختیم با غرور تلویزیون را خاموش کردیم

بچه 12 ساله هم می داند کی روش کیست؛

مجری مشهور غیرورزشی: روزی که به عراق باختیم با غرور تلویزیون را خاموش کردیم / از کی روش توقع داریم

مجری و برنامه ساز مطرح تلویزیون گفت: «روزی که در یک چهارم به عراق باختیم، با غرور تلویزیون را خاموش کردیم و از تیم ملی و سرمربی اش راضی بودیم.»
    «رزومه کارلوس کی روش آنقدر پررنگ، مطرح و کامل است که دیگر جای حرف باقی نمیماند.» این جملات را دیروز احسان علیخانی، در حاشیه بازی خیریه ستارگان فوتبال (یاران کریمی) و رسانه ورزش به زبان آورد.

علیخانی در پاسخ به این سؤال که درباره کی روش چه دیدگاهی دارد؟ گفت: «نظر من به نظر مردمی که او را تأیید کردند و خواهان ادامه همکاری اش با تیم ملی هستند، نزدیک است. الان در خیابان جلوی یک بچه 12 ساله را هم بگیرید و از او درباره کی روش بپرسید، کی روش را میشناسد، سوابق او را میداند و میگوید باید بماند و به فوتبال ما کمک کند. من هم دقیقاً همین اعتقاد را دارم.»

وی افزود: «من معتقدم باید به کی روش احترام بگذاریم اما ایشان هم باید احترام مربیان ایرانی را نگه دارد. بالاخره ما از کسی که در بالاترین سطح فوتبال ملی و باشگاهی جهان فعال بوده، توقع داریم.»

علیخانی مثل یک کارشناس فوتبال حضور تیم ملی در جام ملتهای آسیا را هم تحلیل کرد: «در مرحله مقدماتی و گروهی با وجود اینکه بازیهای تدارکاتی مفیدی نداشتیم، نمایش خوبی داشتیم و 3 پیروزی دلچسب را به دست آوردیم. حتی روزی که در یک چهارم به عراق باختیم، با غرور تلویزیون را خاموش کردیم و از تیم ملی و سرمربیاش راضی بودیم.»

ویرایش توسط s A r A : 2nd February 2015 در ساعت 14:21

2. 3 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

στρατιώτης-313 (2nd February 2015), s A r A (2nd February 2015), SEYEDHAMED (2nd February 2015)