تحت هیچ شرایطی سرمربیگری پرسپولیس را نمی پذیرم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تحت هیچ شرایطی سرمربیگری پرسپولیس را نمی پذیرم

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

عبدی؛

مربی پرسپولیس گفت: «هنوز در حسرت موقعیتهایی هستم که در اصفهان از دست دادیم.»
    تیم فوتبال پرسپولیس روزهای خوشی را سپری نمیکند. سرخپوشان مقابل ذوب آهن نیز شکست خوردند تا شایعه برکناری حمید درخشان بیشتر از گذشته مطرح شود. خیلیها بر این باورند دیدار با ملوان در تهران آخرین فرصت سرمربی پرسپولیس برای نتیجه گیری است و حتی از حسین عبدی به عنوان جایگزین او یاد میشود.
    * بدشانسی، دلیل ناکامی

دستیار کنونی درخشان صحبتهایش را با اظهارنظر درباره نتایج اخیر پرسپولیس آغاز کرد: «متاسفانه تیم ما در بازیهای گذشته اسیر بدشانسی شده است. پرسپولیس شرایط خوبی دارد و در بازی گذشته با ذوب آهن نیز عملکرد مطلوبی داشتیم در زدن ضربات آخر بیدقت بودیم و نتوانستیم نتیجه لازم را بهدست آوریم. من هنوز در حسرت موقعیتهایی هستم که در اصفهان از دست دادیم. فکر میکنم درآن بازی حق ما شکست نبود. امیدوارم در آینده مهاجمان قدر موقعیتها را بدانند.»

* تغییر برنامه های تمرینی

عبدی در ادامه به تغییر برنامه های تمرینی سرخپوشان برای نتیجه گیری بهتر اشاره کرد: «بعد از بازی با ذوب آهن برنامه تمرینات را تغییر دادیم. در تمرینات فرصت این راکه با بازیکنان پستهای مختلف به صورت اختصاصی تمرین کنیم نداریم به همین دلیل قرار شده تا هر روز و به تناوب روزی ٢٠ تا ٤٥ دقیقه با نفرات پستهای مختلف را تمرین کنیم که در تمام جلسات تمرینی نیز بازیکنان حضور دارند. با مهاجمان نیز این کار را انجام داده ایم و درباره سایر بازیکنان نیز همین برنامه را داریم.»

* شایعه جانشینی درخشان

او که چندی پیش شایعه اختلافش با درخشان نیز شنیده میشد، حالا مورد دیگری دربارهاش به وجود آمده است. گفته میشود آلترناتیو حمید درخشان برای سرمربیگری پرسپولیس است؛ خودش اما همه چیز را تکذیب میکند: «این حرفها چیست؟ من با درخشان رفاقت قدیمی دارم و در کنار یکدیگر برای موفقیت تیم تلاش خواهیم کرد. این مسأله شایعه ای بیش نیست و تحت هیچ شرایطی سرمربیگری پرسپولیس را نمیپذیرم. از طرفی درخشان مورد اعتماد باشگاه قرار دارد و قرار نیست چنین تغییراتی ایجاد شود.»

* کار سخت مقابل ملوان

مربی پرسپولیس صحبتهایش را اینگونه به پایان میبرد: «بازی حساسی با ملوان داریم. فیلم بازی این تیم با تراکتورسازی را که تماشا کردیم، تغییر را احساس کردیم. ملوان در نیم فصل دوم با جذب بازیکنان جدید و تفکرات کادرفنی نو، بهتر بازی میکند. قطعا کار دشواری در بازی این هفته خواهیم داشت. پرسپولیس باید هرچه زودتر روند نتیجهگیری خود را آغاز کند چون باید در آینده ای نزدیک وارد رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا شویم و به عنوان نماینده ایران انتظارات از ما بالا است.»

ویرایش توسط s A r A : 4th February 2015 در ساعت 13:55

2. 9 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (4th February 2015), 888 (4th February 2015), ADEL.GH.K (4th February 2015), ali_@sghar (4th February 2015), Love2013 (4th February 2015), RaMiN (4th February 2015), s A r A (4th February 2015), SaRa-MoHsEn (4th February 2015), Terminator2731 (5th February 2015)