فقط برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس یا تیم ملی به ایران برمی گردم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: فقط برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس یا تیم ملی به ایران برمی گردم

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

دنیزلی؛

سرمربی ترکیه ای گفت: «این حق پرسپولیس و هواداران خوبش نیست که دچار چنین شرایطی شوند و من امیدوارم که پرسپولیس به روزهای بهتری برسد.»
    سیزدهم بهمن 1390 یک روز خاص و فراموش نشدنی برای هواداران پرسپولیس است. در دربی حساسی که مصطفی دنیزلی روی نیمکت سرخها بود، پرسپولیس با دو گل از استقلال عقب افتاد.
    تحمل برزخ هشتاد دقیقهای برای هواداران پرسپولیس تا حدی سخت بود که آنها حتی متوجه تعویض دنیزلی نشدند. پرسپولیس که در دقیقه شصت و هفت با اخراج مهرداد پولادی ده نفره شد، 10 دقیقه باور نکردنی و عجیب را در دربی رقم زد. ایمون زاید در دقایق (92 و 83 و 82) برای پرسپولیس گلزنی کرد تا اخراج نشود!

بله... راز عجیب آن دربی معروف در این بود که دنیزلی دیگر زاید را نمیخواست و قرار بود که فردای دربی مهاجم لیبیایی پرسپولیس اخراج شود. اما آن ده دقیقه رویایی سرخها باعث شد تا ایمون در پرسپولیس ماندگار شود.

قبل از آن بازی تعدادی از بازیکنان پرسپولیس از عملکرد زاید به شدت انتقاد کردند و چون دنیزلی هم از عملکرد او راضی نبود، قرار شد که زاید حضور در دربی را هم تجربه کند تا پس از اخراج او از پرسپولیس جای هیچ شک و شبه های باقی نماند.

شاید باور این موضوع برایتان سخت باشد ولی اگر صحبتهای دنیزلی را در مورد آن دربی معروف بخوانید، چیزهای جدیدی دستگیرتان میشود.

دنیزلی در این باره گفت: «آن بازی یک اتفاق عجیب و باور نکردنی برای پرسپولیس به همراه داشت و البته یک شانس بزرگ را برای یک نفر رقم زد. وضعیت طوری بود که قرار بود یک نفر از جمع ما جدا شود ولی حوادث آن بازی باعث شد که آن یک نفر در پرسپولیس ماندنی شود. من دوست ندارم که در مورد یک سری چیزها صحبت کنم و بهتر است که شما هم پس از چند سالی که گذشته دنبال رمزگشایی نباشید (خنده)!»

شنیدن شعار "ده دقیقه، ده نفره" هنوز برای آقا مصطفی جذابیتهای خاص خودش را دارد: «فکر میکنم این جور اتفاقها هر چند سال یک بار در فوتبال بیفتد و آن روز نوبت پرسپولیس بود که دچار این موضوع شود. آن بازی را هیچ وقت فراموش نمیکنم و مطمئن باشید که هواداران پرسپولیس هم هیچ وقت این شعار را یادشان نمیرود (خنده). از اینکه پرسپولیسیها هنوز به یاد این بازی هستند و در مورد تیمشان و من صحبت میکنند، خوشحال هستم و هیچ وقت خاطرات خوبم با پرسپولیس را فراموش نمیکنم.»

مصطفی دنیزلی هنوز پیگیر وضعیت پرسپولیس است و امید دارد تا سرخها از این بحران نجات پیدا کنند: «از طریق دوست خوبم (ناصر صادقی) پیگیر وضعیت پرسپولیس هستم. وقتی شنیدم که پرسپولیس باخته و توی جدول شرایط خوبی ندارد خیلی ناراحت شدم. این حق پرسپولیس و هواداران خوبش نیست که دچار چنین شرایطی شوند و من امیدوارم که پرسپولیس به روزهای بهتری برسد.»

در روزهایی که شعار "حیا کن، رها کن" در استادیومها شنیده میشود و ناکامی سرخها باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده، از افندی راجع به پرسپولیس و احتمال بازگشت او به این تیم پرسیدیم که چنین پاسخ داد: «من همیشه پرسپولیس را دوست دارم و تحت هر شرایطی امیدوارم که این تیم موفق شود. پرسپولیس تیم بزرگی است و هواداران زیادی هم دارد. من همیشه خودم را مدیون پرسپولیس میدانم و احساس میکنم که یک دینی نسبت به آنها بر گردن دارم. احساس میکنم که باید محبتهای آنها را تلافی کنم و این حداقل کاری است که میتوانم انجام دهم.»

آقا مصطفی که به دو پیشنهاد لیگ برتری از فوتبال ایران پاسخ منفی داده است در مورد پرسپولیس صحبتهایش را ادامه داد: «من از فوتبال ایران پیشنهاد دارم ولی اگر قرار باشد که به ایران برگردم یا برای پرسپولیس میآیم و یا تیم ملی ایران. من همیشه بعد از ترکیه که کشورم است تیم ایران و پرسپولیس را دنبال میکنم و اینها برایم مهم هستند.»

نکته جالبی که در مورد دنیزلی وجود دارد این است که افندی به صراحت میگوید که به دلیل مشغله کاری نتوانسته بازیهای تیم ملی را در مسابقات جام ملتهای آسیا پیگیری کند: «راستش را بخواهید خیلی سرم شلوغ بود و به همین دلیل نتوانستم بازیهای تیم ملی ایران را در جام ملتهای آسیا پیگیری کنم. اما وقتی شنیدم که ایران حذف شده و آن اتفاقها افتاده خیلی ناراحت شدم. به نظر من این حق ایران نبوده و البته از آن سو هم کارلوس کیروش مربی شناخته شده ای است که نمیشود به راحتی او را قضاوت کرد.»

ویرایش توسط s A r A : 4th February 2015 در ساعت 13:53

2. 9 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (4th February 2015), ali_@sghar (4th February 2015), Love2013 (4th February 2015), Rahim (4th February 2015), RaMiN (4th February 2015), s A r A (4th February 2015), SALAMI-FC (4th February 2015), SaRa-MoHsEn (4th February 2015), shabnam12-8 (4th February 2015)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک
    عـــزیزمممممم
    چه خــاطراتی باهات داشتیــم ! یادش بخیــر ده دقیقـه

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی