○• درخشان: تابع تصمیم باشگاه هستم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ○• درخشان: تابع تصمیم باشگاه هستم

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

○• درخشان: تابع تصمیم باشگاه هستم

شايد پرسپوليس را طلسم کرده باشند!
    درخشان: تابع تصمیم باشگاه هستم

سرمربي پرسپوليس معتقد است اين تيم طلسم شده است. او همچنين ميگويد تابع تصميمات مديريت باشگاه است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، حمید درخشان درباره شکست پرسپولیس مقابل ملوان، اظهار کرد: واقعا نمیدانم چرا دیروز شکست خوردیم. من هر کاری که می وانستم چه در رختکن و چه در کنار زمین برای موفقیت پرسپولیس انجام دادم. نمیدانم چرا توپهایمان به گل تبدیل نشد. ما واقعا هجومی بازی کردیم و حتی دقایقی از بازی سوشا مکانی به خط حمله ما اضافه شد.

وی افزود: واقعا بدشانسی گریبانگیر تیم ما شده است. وقتی توپهایمان به گل تبدیل نشد با خودم فکر کردم و گفتم شاید تیمم را طلسم کردهاند! ما با وجود این که هجومی بازی کردیم و یک بازی تماشاگر پسند به نمایش گذاشتیم ، اما نتوانستیم پیروز میدان باشیم. واقعا نمیدانم چه کار باید کنم. خیلی از دوستان شاهد هستند که ما چقدر در تمرینات برای موفقیت پرسپولیس تلاش میکنیم. شما همین گابریل را در نظر بگیرید در تمرینات بیشتر ضربات ایستگاهی را به گل تبدیل میکند، اما وقتی در بازی ضربه پنالتی را به او دادیم نتوانست آن را به گل تبدیل کند. حال من به عنوان سرمربی چه کار می توانم انجام دهم؟!

درخشان در ادامه درباره تادو نیز گفت: تادو عملکرد خوبی نداشت، اما من وقتی ضعف در بازی او دیدم بلافاصله او را تعویض کردم. نمیخواهم بیش از این درباره این بازیکنان صحبت کنم. فکر میکنم مشکلات حال حاضر پرسپولیس بازیکنان نیستند و بدشانسی است که دست از سر ما بر نمیدارد.

او در ادامه تصریح کرد: اگر ما یک بازی تدافعی را به نمایش می گذاشتیم و شکست میخوردیم این قدر ناراحت نمیشدم. وقتی حمله میکنی و فرصت گلزنی خلق میکنی و پیروز نمی شوی واقعا عذاب آور است. اگر پنج بازی گذشته ما را نگاه کنید می بینید که در همه این بازیها پرسپولیس مستحق شکست نبوده است. ما فقط به خاطر بدشانسی یا طلسم نتوانستیم در این بازی ها پیروز شویم. البته شاید ما را طلسم کرده باشند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر این که تا چه زمانی قصد دارید در پرسپولیس بمانید و به کارتان ادامه دهید؟ گفت: تمام تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس انجام دادهام و تا روزی هم که در این تیم باشم این کار را خواهم کرد. البته می دانم نتایج خوبی کسب نکرده ایم. پس بنابراین تابع تصمیمات مدیریت باشگاه هستم. هر زمانی که از من بخواهند بروم به خاطر علاقه ای که به پرسپولیس دارم هیچ گونه مشکلی را برای این تیم به وجود نمیآورم و مسائل مالی را بهانه نمیکنم. هر زمان که به من بگویند که برو به راحتی میروم.

2. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SEYEDHAMED (7th February 2015)

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    بله آغا

حالا درک کن مربی گری تو پرسپولیس یعنی چی

تازه تو که فدراسیون و کمیته انضباطی و کمیته داوری و هیئت مدیره و کفاشیان و اکثر پیشکسوتان هم حمایتت میکنن

اگه شرایط پارسال علی دایی رو داشتی چه بلایی سر تیم میاوردی

ایشالا بعده اینکه اخراج شدی دهنت چفت بمونه و بی محل باز نشه

4. کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ADEL.GH.K (7th February 2015)

نام واقعی
    بهرام
    استاتوس
    آتیشی
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Germany
    تشکر شده 82 بار در 40 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تجربه نشون داده بهترين مربي دنيا رو هم بياريم تا چند هفته اول نتيجه نميگيره، مخصوصا که نيم فصل هم گذشته و مربي جديد حتي بازيکن هم نميتونه اضافه کنه، الان درخشانو عوض کنن وضعيت از اينم بدتر ميشه