برد آبي اناري ها در دور رفت نيمه نهايي
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: برد آبي اناري ها در دور رفت نيمه نهايي

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

برد آبي اناري ها در دور رفت نيمه نهايي

به گزارش "ورزش سه"، دیدار رفت نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا با برتری کاتالانها به پایان رسید. در حالی که دو هفته ی پیش، بارسا به سختی توانسته بود ویارئال را در خانه شکست دهد، امشب نیز کار آسانی نداشت ولی در نهایت موفق شد در خانه، 3-1 حریف خود را شکست دهد و گام اول را محکم بردارد.

بارسا بازی را بهتر از حریف خود شروع کرد ولی در ایجاد موقعیت روی دروازه ویارئال دچار مشکل شد. با این حال، در اواخیر نیمه ی اول بود که روی پاس زیبای لوئیس سوارز، مسی در موقعیت تک به تک قرار گرفت و با یک ضربه دقیق، گل اول بازی را به ثمر رساند. نیمه ی اول با برتری 1-0 بارسا به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم، این ویارئال بود که بهتر کار کرد و روی اشتباه لوئیس سوارز، تروگوئروس پا به توپ شد و با یک شوت دقیق، دروازه ی تراشتگن را باز کرد. اما این برتری طولی نینجامید و آندرس اینیستا، 2 دقیقه پس از گل تساوی بخش ویارئال موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.

نیمه حملات بارسا ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 64، روی یک ضربه ی کرنر توسط مسی، جرارد پیکه با یک ضربه ی هد موفق شد گل سوم بارسا را به ثمر برساند و تیمش را با 2 گل پیش بیندازد.

پس از گل سوم، بارسا صاحب یک پنالتی شد که بر خلاف همیشه، نیمار پشت توپ قرار گرفت ولی ضربه ی مهاجم برزیلی توسط دروازه بان ویارئال مهار شد.

ویارئال که خسته به نظر میرسید، موفق نشد حملات خود روی دروازه بارسا را ادامه دهد و در پایان با نتیجه 3-1 مغلوب بارسا شد و حالا باید منتظر دیدار برگشت مقابل این تیم باشد.

2. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (12th February 2015), SoRooSH (12th February 2015), yalda88 (12th February 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    به امید صعود بارسا

البته بعکسش

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

4. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (13th February 2015)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

barca سوارز: منتقد بازی کردن خودم هستم

به گزارش ورزش 11، لوییز سوارز مهاجم تیم فوتبال بارسلونا گفت: حضور در این تیم و بازی کنار بازیکنانی چون مسی و نیمار برایم یک امتیاز بزرگ است و من متوجه این موقعیت خاص هستم.

من از عملکرد خود احساس ناراحتی نمی کنم فقط با توجه به اینکه منتقد خود هستم باید تاکید کنم که اگر عملکرد خوب و قابل قبولی در طول مسابقه از خود نشان ندهم از این بابت به شدت عصبانی شده و ناراحت می شوم.

در نهایت بر این باور هستم که بزودی پایم به گلزنی باز شده و می توانم موفق به وارد کردن توپهایم به دروازه های حریف شوم.

6. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

barca ماسکرانو: مسی باید رهبر بارسلونا شود

به گزارش ورزش 11، بارسلونا با 53 امتیاز و یک امتیاز کمتر نسبت به رئال مادرید در جایگاه دوم جدول لالیگا قرار دارد.

ماسکرانو دیگر ملی پوش آرژانتینی بارسلونا هم تیمی های خود را دعوت کرد از لیونل مسی حمایت کرده و او را به عنوان رهبر تیم بپذیرند.

پس از شکست مقابل رئال سوسیداد، بارسلونا 9 پیروزی متوالی در رقابتهای مختلف را تجربه کرد و در همگی آنها مسی نقش کلیدی را ایفا کرد.

او طی این مدت 10گل زد و 7پاس گل داد با توجه به همین نکته، ماسکرانو گفت: وقتی لئو در تیم میدرخشد، همه اعضای تیم میتوانند پیشرفت کنند، او بازیکنی است که به هم تیمی هایش نکات مثبت فراوانی اضافه میکند ما باید به بهترین شکل از رهبری مسی در ترکیب تیم استفاده کنیم.

بارسلونا شروع خوبی در رقابتهای این فصل داشت و قصد داریم به همین شکل با موفقیت فصل را به اتمام برسانیم.

8. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

barca مسی باز هم دچار حالت تهوع شد

به گزارش ورزش 11، بارسلونا در دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری(جام حذفی اسپانیا) میزبان ویارئال بود و با نتیجه سه بر یک پیروز شد.

در این بازی مسی موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند اما در لحظاتی از این بازی دچار حالت تهوع شد.

این برای چندمین بار است که ستاره آرژانتینی حین انجام بازی دچار حالت تهوع میشود.

10. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

barca انریکه: نتیجه خوبی کسب کردیم

به گزارش ورزش 11، تیم فوتبال
    بارسلونا شب گذشته (چهارشنبه) در دور رفت از مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا موفق شد میهمان خود ویارئال را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد و خود را به یک قدمی فینال برساند. در این بازی که نیمار در دقیقه 71 یک پنالتی را به هدر داد، مسی، پیکه و اینیستا برای بارسا گلزنی کردند تا بارسا کار نسبتاً آسانی در بازی برگشت داشته باشد.

لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا پس از بازی به تمجید از عملکرد مردانش پرداخت و بابت ثبت دهمین برد متوالی در کارنامه شاگردانش از زمان باخت ابتدای سال در خانه رئال سوسیداد ابراز رضایت کرد.

انریکه در تحلیل بازی اظهار داشت: بازی شاخصههای فراوانی داشت. ما شاهد یک بازی کامل بودیم. همچنین ویارئالی را دیدیم که نسبت به بازیهای قبلیاش در لالیگا بسیار تدافعیتر بازی کار میکرد و در پی کسب نتیجهای مثبت بود. این تیم با 10 بازیکن خود در محوطه جریمهاش دفاع میکرد. ما تلاش داشتیم تا روی دروازه ویارئال خطرساز ظاهر شویم و از جناحین و شوتهای خارج از محوطه جریمه شانس خود را امتحان کردیم.

انریکه افزود: پرس حریف برای جلوگیری از غافلگیری در ضد حملات یکی دیگر از برنامههای ما بود. فکر میکنم که برابر تیمی که در لاک دفاعی فرو رفته بود بازی خوبی ارائه کردیم و نتیجهای که رقم خورد مثبت بود. اینکه ما در این بازی یک پنالتی به هدر دادیم نشان میدهد که میتوانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم اما با این حال من فکر میکنم نتیجه خوبی رقم خورد. ما برای بازی برگشت برای حمله و پیروزی به ال مادریگال میرویم.

سرمربی بارسلونا درباره پنالتی که نیمار از دست داد هم گفت: ما فهرستی برای پنالتیزنها خود تهیه کردهایم اما خود آنها هستند که تصمیم نهایی را میگیرند. معمولاً این
    لیونل مسی است که پنالتیهایمان را میزند و نیمار پس از اوست اما این بار فکر میکنم که آنها با هم صحبت کردند و من به هر دوی آنها اعتماد کامل دارم.

انریکه درباره فرم ایدهآلی که مردانش در آن قرار دارند، تصریح کرد: بله ما مدتی است که در شرایط خوبی قرار گرفتهایم اما به عقیده من این تیم هنوز هم در تمام جوانب جای پیشرفت دارد.

انریکه در پایان درباره رابطه لوییز سوارز، مهاجم اروگوئهای تیمش با لیونل مسی هم عنوان کرد: بازیکنان خوب روابط کاری خوبی با یکدیگر برقرار میکنند و رابطه شخصیشان هم خوب است که این به بهتر شدن همکاریشان کمک میکند.

12. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

barca اینیستا: همیشه درباره عملکرد بارسلونا مطمئنم

به گزارش ورزش 11، تیم
    فوتبال بارسلونا در دیدار دور رفت از مرحله نیمه نهایی جام حذفی باشگاه های اسپانیا برابر ویارئال موفق شد با نتیجه 3 بر یک به برتری برسد.

آندرس اینیستا هافبک مهاجم تیم
    بارسلونا که یکی از گل های این دیدار را به ثمر رساند، ضمن ابراز رضایت از عملکرد تیمش در هفته های اخیر گفت: کاتالان ها سال 2015 را دشوار آغاز کردند و در مورد اینکه آیا لوئیس انریکه سرمربی مناسب این تیم می باشد جای شک و شبهه وجود داشت.

اینیستا بعد از مسابقه به وب سایت بارسلونا گفت: همیشه درباره عملکرد تیم مطمئن بودم. این واقعیت دارد در لحظه ای که تیم عملکرد خوبی دارد، شما باید نهایت تلاش خود را برای پیشرفت آن بکنید.

اینیستا از پیروزی در دیدار نیمه نهایی رفت ابراز رضایت کرد، در عین حال گفت ما تلاش زیادی کردیم. یک گل خوردن مایه شرمساری بود. می دانیم که می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم. ولی ما ناراضی نیستیم. هدف برنده شدن و گرفتن یک نتیجه خوب بود. تقریبا یک ماه تا دیدار برگشت زمان باقی است.

دیدار برگشت در 4 مارس (13 اسفند) برگزار می شود.

جام حذفی باشگاه های اسپانیا از سال 1903 آغاز شده است که بارسلونا با 26 قهرمانی، پرافتخارترین تیم این رقابت ها محسوب می شود.

14. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

barca متیو : من گاهی اوقات در لحظه اشتباهاتی دارم

جرمی متیو مدافع فرانسوی
    بارسلونا میهمان برنامه ی شبکه ی تلویزونی بارسلونا بود. متیو در این مصاحبه تاکید کرد که ویارئال را نباید دست کم گرفت.

متیو گفت : " ویارئال تیم خوبی است و آنها در مجموع تیم قدرتمندی هستند " . وی در ادامه افزود در بازی برگشت باید دقت بیشتری شود.

متیو همچنین در مورد پیوستنش به بارسلونا نیز گفت : " من احساس راحتی خاصی میکنم . من برای مدتی اعتماد بنفس خود را از دست دادم اما سعی کردم با آمادگی 100 درصدی در تمرینات مشکل را رفع کنم . هر چند من گاهی اوقات در لحظه اشتباهاتی دارم اما در حال حاضر در بهترین فرم خود هستم و از انجام بازی برابر ویارئال خوشحالم.

16. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: