توييتهاي يک خطي ستاره هاي فوتبال براي مردم اهواز

همه در انتظار هوای خوب در اهوازفوتبالي هاي خوزستان در حمايت از وضعيت بد مردم در اهواز از شرايط بد اين شهر گفته اند تا حضور خود را نشان دهند.

به گزارش "ورزش سه" بعد از ورود گرد و خاک ها برای چندمین بار در این سه هفته اخیر به خوزستان موج عظیمی از بیان کردن مشکلات مردم در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام به وجود آمده است.موجی که بزرگ و کوچک ، فوتبالیست یا هنرمند ، معروف یا ناشناخته را نمی شناسد.بسیاری برای همدردی با مردم خونگرم خوزستان و اهواز عکس ها و متن هایی زیادی در شبکه ی اجتماعی خود گذاشته اند ، بسیاری که شاید حتی یک بار نیز خوزستان نبوده اند .

و البته هنرمندان و بازیکنان معروف ایران از علی کریمی ، فرهاد مجیدی اسطوره های دو تیم سرخابی پایتخت گرفته تا سیروان خسروی و مهدی یراحی ستاره های موسیقی ایران !

با این اوصاف تنها دعایی که برای خوزستان قطب همیشگی فوتبال ایران می توان کرد آمدن باران است.
فوتبالی های خوزستان در گفت و گو با " ورزش سه " درباره گرد و خاک ها صحبت هایی انجام داده اند که در زیر آنها را مرور می کنیم:

بهروز مکوندی (نفت مسجدسلیمان) شزایط آب و هوایی بدی در اینجا حاکم است ، فکر می کنم مسئولین باید از مهاجرت مردم از خوزستان جاوگیری کنند .با این شرایط آب و هوایی تا چند سال دیگر اینجا خالی از سکنه می شود.

یوسف وکیا (بازیکن فولاد خوزستان): ما خوزستانی ها اکنون نه تنها در بدنمان بلکه در نگاه و صحبت هایمان نیز خاک است.کمی هوای پاک برایم آرزوست.

حسین کعبی (ملی پوش سابق فوتبال ایران): برای این موضوع با یک جمله یا دوجمله حق مطلب ادا نمی شد و باید یک کتاب نوشت.امیدوارم مسئولین سختی مردم خوزستان را ببینند و برای آن فکری کنند.من به عنوان حسین کعبی که در این استان زندگی می کنم از این شرایط متاسفم.

لئوناردو مساریچ ( بازیکن فولاد خوزستان ) : امیدوارم بعد از هوای بد هوای خوب بیاید همانگونه که بعد از ابرها خورشید می آید.

حامد محمودی (بازیکن نفت مسجدسلیمان ): به عنوان کسی که چهار سال است در خوزستان فوتبال بازی می کنم فقط می توانم بگویم حق مردمان خونگرم و دوست داشتنی خوزستان این نیست.لطفا هرچه زودتر به داد مردم برسید.فردا خیلی دیره !

مهرداد جماعتی (بازیکن فولاد خوزستان ) : بی پرده بگویم ، فردا نفسم خواهد گرفت !

رامین خسروی ( بازیکن استقلال خوزستان ) :نفس بکش ، اینجا نفس غنیمته !

بختیار رحمانی ( بازیکن فولاد خوزستان ) :از همه چیز بدتر شرایطی است که برای بیماران پیش آمده آنها بیش تر زجر می کشند. اول از همه امیدواریم خداوند رحمی به مردمان اهواز کند بعدش هم از مسوولان تقاضا داریم اگر کاری از دستشان بر می آید انجام دهند

سعید سالارزاده (بازیکن نفت مسجدسلیمان ) : این هوا یعنی زجر مردمان بزرگ !

محمد اوسانی ( بازیکن صبای قم ) : چند وقتی است که از خوزستان دورم اما من هم در این شرایط زندگی کرده ام و سختی هایش را چشیده ام.امیدوارم این پدیده به زودی برطرف شود . من نیز در جوار حضرت معصومه برای هم استانی های عزیزم دعا می کنم تا هوای پاک داشته باشند.ایمدوارم به زودی این مشکل برطرف شود تا شرایط عادی برای زندگی مهیا شود.

سید مهدی سید صالحی ( بازیکن استقلال خوزستان ) : ما دو سه هفته است که زندگی نداریم، وضعیت هوا در حالت وحشتناکی است و مردم از این شرایط رنج می برند. از مسئولین و شخص آقای رئیس جمهور خواهش می کنم به داد اهوازی برسد. کودکان اهوازی هیچ گناهی ندارند و به ناحق بهشان آسیب وارد می شود.

حسین مالکی ( بازیکن نفت مسجدسلیمان ) :امیدوارم این پدیده دیگر در خوزستان دیده نشود تا مردم راحت نفس بکشند.

میثم مجیدی (بازیکن استقلال خوزستان): زندگی کردن در این شرایط آب و هوایی بسیار سخت است از مسئولین خواهشمندم به فکر مردم خوب و خونگرم خوزستان باشد.تا در این آب و هوا نباشید نمی توانید درک کنید که چه رنجی مردم می کشند.

ماتیاس چاگو( بازیکن فولاد خوزستان): هوا اینجا خیلی خیلی بد است اما خدارا شکر همچنان سالمیم.

میثم بائو ( بازیکن استقلال خوزستان): مردم گناه دارند و نباید در این شرایط زندگی کنند، این آلودگی هوا هزار جور میکروب دارد و مردم نمی توانند در این هوا زندگی کنند.

احمد آل نعمه (بازیکن فولاد خوزستان): این روزها دارد سخت می گذرد. البته من که پارسال خودم در اهواز حضور نداشتم اما بچه ها می گفتند که سال گذشته در کل سال یکی، دو بار این اتفاق افتاده. اما در یک ماه اخیر 10 بار این اتفاق افتاده. مرد خوزستان بخصوص آنهایی که در فضاهای باز مشغول کار هستند خیلی اذیت می شوند.