دیگر سردار آزمونی که در حال فراموشی است..
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: دیگر سردار آزمونی که در حال فراموشی است..

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

دیگر سردار آزمونی که در حال فراموشی است..

سعید عزت اللهی را فراموش نکنیم.

به گزارش افکارنیوز، ما ایرانی ها اخلاق عجیبی داریم. گاهی وقت ها مثل رعد و برقیم و چنان هوایمان ابری میشود که مثل باران شمال، شروع میکنیم به باریدن.

گاهي وقت ها هم هواي تهران ميزند به سرمان. سال تا سال يادي از باران نميكنيم. در هر كاري دچار افراط و تفريط ميشويم و خيلي وقت ها يادمان ميرود كه در اين فوتبال هستند بازيكنان جواني مانند سعيد عزت اللهي؛ بازيكناني كه ميتوانستند به سادگي از تيم ملوان به استقلال يا پرسپوليس بروند و ظرف مدت كوتاهي هم پولي به جيب بزنند و اسمي دركنند.

راستي اين خود ما نبوديم كه همين بازيكنان را نصيحت ميكرديم كه به فوتبال اروپا بروند و به جاي پولدار شدن در ايران و اسم در كردن، به فكر ارتقاي سطح فني فوتبال خود باشند؟

چرا، اين خود ما بوديم كه نصيحت وارونه براي آنها مينوشتيم اما امروز سعيد عزت اللهي يكي از جوانان خوب فوتبال ايران را كه در اتلتيكومادريد بازي ميكند و اتفاقاً براي اين تيم گل هم ميزند را فراموش كرده ايم. يادمان نرود سعيد بچه همين جاست. بچه ايران. هموطن ما. او هم استعدادي است مثل سردار آزمون و عليرضا جهانبخش.

بي شك سعيد در اتلتيكومادريد موفق خواهد شد و مدارج بالاتر را از تيم جوانان تا تيم هاي بالاتر طي خواهد كرد. سعيد را فراموش نكنيم دوستان. او به اروپا رفته و بيشك با دست پر به فوتبال ما بازخواهدگشت.
    ویرایش توسط s A r A : 17th February 2015 در ساعت 09:04

2. 14 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (17th February 2015), Arash 1990 (18th February 2015), elɴαz-нαɢнιɢнι (17th February 2015), H!dden (18th February 2015), στρατιώτης-313 (5th March 2015), omid27 (17th February 2015), oscar (5th March 2015), RaMiN (18th February 2015), s A r A (17th February 2015), SALAMI-FC (17th February 2015), SoRooSH (17th February 2015), yalda88 (17th February 2015), ZahrA-ReD (17th February 2015), Zayed FC (17th February 2015)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

عزت اللهی:در ایران روی جوانان سرمایه گذاری نمیشود

به گزارش ورزش 11، سعید عزت اللهی یکی از نامهایی است که بسیاری بر این باور هستند که یکی از بازیکنان آیندهدار تیم ملی فوتبال ایران است. او تنها ۱۷ سال داشت که به شهر مادرید، پایتخت اسپانیا رفت تا در آکادمی اتلتیکو مادرید مشغول به فعالیت شود. پس از برگزاری تورنمنت بین المللی در روسیه، عزت اللهی همانند سردار آزمون شناخته شد تا بتواند شانس حضور در تیمهای اروپایی را به دست آورد. این تورنمنت در رده جوانان برگزار شد و در آن استعدادیابهای زیادی حضور یافته و بازیکنان با استعداد را شناسایی کنند.

عزت اللهی در این زمینه میگوید: «دو سال را در ملوان گذراندم. هفده سال داشتم و به عنوان پدیده لیگ انتخاب شدم. چند تیم به دنبال امضای قرارداد با من بودند. تیمهایی مانند استقلال تهران، روبین کازان روسیه، اسپورتینگ لیسبون پرتغال و باشگاههایی در ترکیه. سرانجام اتلتیکو مادرید پیشنهادش را ارائه کرد. از مدل فوتبال آنها در اروپا خوشم میآمد. لیگ فوتبال اسپانیا را دوست داشتم. محمد احمدزاده که در آن زمان مربی من در ملوان بود، روی بازیکنان جوان زیادی سرمایه گذاری کرد. او شانس زیادی به بازیکنان جوان میدهد و استعداد زیادی در زمینه پرورش بازیکنان جوان دارد اما فوتبال امروز در ایران بیشتر نتیجه گرا است و آنطور که در اسپانیا روی جوانان سرمایه گذاری میشود، زیاد روی آکادمیهای جوانان سرمایه گذاری نمیکنند. انتخاب اتلتیکو مادرید، درستترین تصمیم من بود چون آنها روی بازیکنان جوان سرمایه گذاری زیادی میکنند.»

سعید در ابتدای حضورش در اسپانیا کمی بدشانسی آورد و آسیب دید اما پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت، بازگشت خوبی داشت. او در دیدار این هفته اتلتیکو مادرید نمایش خوبی داشت و در پیروزی تیمش موفق به گلزنی هم شد. او چند بار در پُست هافبک تهاجمی به بازی گرفته شد اما به خاطر تکنیکی که دارد به پُست هافبک تدافعی بازگردانده شد.

وی در این باره اظهار داشت: «برای تطبیق دادن خودم با فرهنگ و چیزهای جدید به زمان نیاز دارم. در ابتدا و درست زمانی که در حال انجام کارهای ابتدایی برای حضورم در اسپانیا بودیم، کمی ناراحت بودم اما اکنون اوضاع کمی بهتر است. اکنون احساس میکنم در تیم نقش مهمی به عهده دارم و گلزنی هم میکنم. من یک هافبک هستم. مربی تیم به خاطر تکنیکی که دارم فکر میکرد در نقش هافبک تهاجمی میتوانم بهتر بازی کنم اما اکنون به پُست اصلیام که هافبک دفاعی است بازگشته ام.»

سعید در ادامه گفت وگویش اعلام کرده بازیکنان با استعداد زیادی در ایران هستند اما بیشتر آنها پیشینه خوبی ندارند و نمیتوانند خودشان را خوب نشان دهند. او اما به آینده خود خوشبین است و میخواهد به همراه تیم ملی فوتبال ایران به المپیک راه پیدا کند. هدایت تیم ملی فوتبال امید ایران را محمد خاکپور به دست دارد. او چندی پیش در گفت وگویی اعلام کرده بود فوتبال بازیکنان جوانی که خارج از ایران بازی میکنند، از جمله سعید را خودش پیگیری میکند.

قرارداد سعید عزت اللهی در تابستان آینده با جوانان اتلتیکو مادرید تمام میشود. او امیدوار است بتواند به تیم نخست این باشگاه راه پیدا کند. آینده او هنوز مشخص نیست اما مدیر برنامه های وی اعلام کرده اولویت سعید، ادامه حضور در اروپاست. بدون شک سعید باید باشگاهی بیابد تا بتواند در آن به پیشرفتاش ادامه دهد و زمان بیشتری برای حضور در میدان به او داده شود. او برای رسیدن به این هدف که خیلی سخت به دست میآید باید به تلاش زیادی بکند.

ویرایش توسط s A r A : 17th February 2015 در ساعت 09:06

4. 9 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (18th February 2015), elɴαz-нαɢнιɢнι (17th February 2015), omid27 (17th February 2015), oscar (5th March 2015), RaMiN (18th February 2015), s A r A (17th February 2015), SoRooSH (17th February 2015), ZahrA-ReD (17th February 2015), Zayed FC (17th February 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    تلنگر خوبی بود...واقعا چند نفر باید قربانیه نتیجه گرایی فوتبال ما بشن؟! دورگه های تیم ملی مونو ستایش میکنیم درحالیکه امثال عزت االهی ها رو نابود میکنیم..احتمال اینکه یکی مثل سعید بره اروپا و استعدادشو شکوفا کنه و یک حرفه ای بتمام معنا بشه شاید کمتر از یک در هزاره!و متاسفم برای مسئولانی که نه به سعید توجهی دارن و نه به کسانی که مثل اون استعداد دارن و اسیر باندبازی و دلال و...میشن کمکی میکنن..

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

6. 3 کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (17th February 2015), elɴαz-нαɢнιɢнι (17th February 2015), s A r A (17th February 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    به امید یه نسل پر از ستاره برا تیم ملیمون

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

8. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (18th February 2015)