نژادفلاح: اگر دایی برکنار نمی شد، الان وضعیت بهتر بود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نژادفلاح: اگر دایی برکنار نمی شد، الان وضعیت بهتر بود

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

نژادفلاح: اگر دایی برکنار نمی شد، الان وضعیت بهتر بود

قائم مقام پرسپولیس گفت:لازم می دانم از اعضای محترم هیات مدیره پرسپولیس که به من در این شرایط سخت و بحرانی اعتماد کردند سپاسگزار باشم.

محمدحسین نژادفلاح با حضور در برنامه ورزش و مردم اظهار داشت: از همکاران بسیار عزیز و ارزشمندم در اداره ورزش و جوانان استان تهران که بیش از دو سال من را همراهی کردند سپاسگزارم. وقتی وارد تهران شدم به اولین چیزی که پرداختم این بود که یک مدیر نمی تواند تک محور باشد و اولین کاری که باید انجام داد شورای پژوهش است که متشکل از نخبگان ورزشی و اساتید دانشگاه ها دعوت شد که سیاست راهبردی را در پیش بگیریم. در واقع ریل مدیریت تهران را به بسیار روان کردیم و هر مدیری که بخواهد کار کند به شرط اینکه زیرساخت ها را خراب نکند بسیار موفق خواهد بود.

وی ادامه داد: به عنوان مثال ما الان یک ریال بدهی نداریم و هر آنچه که بدهی داشتیم پرداخت کردیم. بیش از 8 میلیارد از حساب ما طلبکاران برداشتند و حساب ما را مسدود کردند که هیچ کدام مربوط به دوران من نبود که خوشبختانه همه حساب ها را صفر کردیم و وفاق و همدلی هم ایجاد کردیم و برای گرشاسبی آرزوی توفیق دارم و همچنین از وزیر بسیار سپاسگزارم. از همکاران عزیزم با تمام وجود خواهش دارم که ورزش تهران را به جایگاه عالی برسانند.

قائم مقام پرسپولیس در خصوص این تیم بیان داشت: لازم می دانم از اعضای محترم هیات مدیره پرسپولیس که به من در این شرایط سخت و بحرانی اعتماد کردند سپاسگزار باشم. من 5،6 سال به عنوان عضو هیات مدیره این بودم و جزو یک عضو تصمیم گیر در این تیم بودم. من هفتمین مدیرعامل امسال محسوب می شوم که جا دارد از تک تک این عزیزان تشکر کنم. از مدیران قبل که به زحمت افتادند هم قدردانی می کنم. دو، سه روز است من کارم را شروع کرده ام.

وی افزود: تغییرات زیادی در مدیریت داشتیم متاسفانه در نیمکت هم داشتیم. علی دایی به عنوان آقای گل فوتبال جهان که افتخارشان مال ماست، به خصوص ما پرسپولیسی ها که به وجودشان افتخار می کنیم و آمدند تیم را بستند و متاسفانه جابه جایی انجام شد که می شد نشود که در این صورت وضعیت تیم بهتر از الان بود. حمید درخشان از خانواده پرسپولیس بودند که با سرپرستی خوردبین آمدند و من به وجودشان افتخار می کنم. این باشگاه بزرگ پرسپولیس نمی دانم چقدر ولی حدود 20،30 میلیون هوادار دارد. من می توانم این اطمینان را بدهم همه آنهایی که اخبار را دنبال می کنند اگر طرفدار پرسپولیس نباشند اما از باخت این تیم ناراحت می شوند. من هم مثلا از باخت استقلال ناراحت می شوم اما تیم دوم هم تراکتور را می توانم نام ببرم. من همه تیم ها را دوست دارم. سپاهان، ذوب آهن همه تیم های خوب هستند.

نژادفلاح در ادامه خاطرنشان کرد: برخلاف صنعت یک سرمایه گذار صنعت ممکن است دوست داشته باشد رقیبش حذف شود تا بازار را به دست بگیرد اما برای ما فرق می کند، لیگ بدون پرسپولیس برای استقلال چه لذتی دارد و برعکس و ما دوست داریم رقیب مان هم باشد. این همه هوادار دوست ندارند تیم شان بد بازی کند و با استرس و نگرانی نگاه کنند که تیم شان می برد یا می بازد. همه طرفداران دوست دارند که تیم شان بازی را بدون استرس ببرد.

وی در خصوص عوامل عدم موفقیت پرسپولیس گفت: عوامل متفاوتی در عدم توفیق پرسپولیس نقش داشته که یکی می شود حمید درخشان به عنوان سرمربی که حدود هشت مرتبه ای که بازی کرده و مسئولیتی بر عهده داشته است. توقع از درخشان این است که تیم را سر و سامان دهد. بازی دیروز ایرادش این بود که گل نداشت وگرنه بازی زیبا بود.هوادار این را نمی خواهد و بازی زیبا توام با گل را می خواهد. امیدوارم کادر فنی و بازیکنان یک بار دیگر ثابت کنند که می توانند در این تیم و روی نیمکت نقش خوبی داشته باشند.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه چطور می خواهند مربی خارجی بیاورند و بحث برانکو به کجا انجامید، ادامه داد: گزینه اول من همچنان درخشان است. درست است دیروز تیم به نتیجه دلخواه و برد نرسید اما بازی با تراکتور می تواند محکی باشد برای درخشان و ایشان خودش را نشان خواهد داد و بر روی نیمکت پرسپولیس خواهد ماند. وی باید به ما مشورت دهد در این مقطع چه تصمیمی باید گرفته شود. اگر فکر می کند اهداف هواداران را می تواند محقق کند بماند ولی اگر فکر می کند به چه کنم بیفتد، بهتر است خودش ادامه ندهد. برانکو و قطبی دو گزینه هستند که با آنها صحبت شده و با آنها به توافق رسیده ایم و اگر بیایند بحث مالیات شان هم حل می شود.

وی در پاسخ به این سوال که اگر باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود شما همچنان خواهید ماند یا خیر عنوان کرد: تا آخر فصل این تیم در اختیار وزارت ورزش است حتی اگر به بخش خصوصی واگذار شود و فصل بعد اگر واگذار شود و اگر بخش خصوصی هر کسی بیاید آنها تصمیم می گیرند چه کسی مدیرعامل باشد.

نژادفلاح در خصوص پیشکسوتان پرسپولیس گفت: بزرگی پرسپولیس به بزرگی پیشکسوتانش است و برایشان احترام زیادی قائل هستم و در هر زمینه ای از آنها مشورت خواهم گرفت و آنها را دخیل می دانم.

وی درباره اینکه بازیکنان پرسپولیس در مقطعی گفتند قبل از تمرین پول نداشتیم و بیسکویت خوردیم، توضیح داد: خب تیم که در اردوی پیش از بازی با صبا بود دو روز قبل از بازی به هتل رفتم و با آنها نشست داشتم. بهترین هتل بودند و اصلا چنین چیزی نبود. من توفیق داشتم شام را در هتل با بازیکنان خوردم و هر کسی هر چیزی دوست داشت سفارش داد.اتفاقا من دو ساعتی در رختکن با بازیکنان صحبت کردم. حرف های بازیکنان را خودم شنیدم. من مخالف واسطه در تیم هستم. مدیرعامل باید از نزدیک حرف تیمش را بشنود. دغدغه های مالی داریم و چند ماهی است پول نگرفته ایم و البته بازی قبل هم هدایتی و دوستان دیگر قرار شد قبل از بازی به فرودگاه بروند و به بازیکنان پاداش بدهند. من از هدایتی که برای بازیکنان پاداش در نظر گرفتند تشکر کنم. من می دانم نزدیک عید هستیم و به بازیکنان اطمینان می دهم قرار نیست من معجزه کنم ولی دغدغه مالی شان را تا حدی برطرف خواهم کرد. دوست دارم بازیکن هر مشکلی بیرون دارد، بیرون بگذارد و با تمام وجود وارد زمین شود و با پیروزی بیرون بیاید تا بتواند حرف هایش را هم راحت تر بزند.

نژادفلاح در خصوص شعارها علیه درخشان در بازی با صبا تصریح کرد: حق با هواداران بود. من حرف هواداران را قبلا از مطبوعات و رسانه ها می شنیدم ولی دیروز از نزدیک شنیدم. من حرف هایشان را دیروز بدون واسطه شنیدم. هوادار تا دقیقه 94 حمایت کرد و بعد حرف هایی که حق شان بود زدند که بهتر بود نمی زدند. من از هواداران می خواهم به طور قرص و محکم از تیم حمایت کنند ولی از آنها توقع دارم همچنان تیم را حمایت کنند.

وی در خصوص قهر برخی اعضای هیات مدیره بعد از حضور او گفت: من با آنها از جمله کاشانی رفاقت داشتم و قبلا نیز هر دو، سه هفته به باشگاه می آمدند و به من سر می زدند. جلسه ای داشتیم که کاشانی در جلسه بود و اعضای هیات مدیره در جلسه بودند و با مصوبه آنها من قائم مقام باشگاه شدم و اصلا چنین نیست که قهر کرده باشند.

قائم مقام پرسپولیس در پایان در خصوص همکاری با علی کریمی افزود: حتما از کریمی و دیگر پیشکسوتان برای همکاری دعوت خواهم کرد ولی با چه عنوان خودشان باید تشخیص دهند.
    ویرایش توسط Zayed FC : 20th February 2015 در ساعت 13:22

2. 4 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (21st February 2015), s A r A (20th February 2015), Terminator2731 (20th February 2015), ZahrA-ReD (20th February 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    ای بابا نژاد فلاح هم درگیره
    اول میگه تا پنج شنبه
    حالا گفته تا سه شنبه
    خو یه چی قطعی بگو دیگه
    یا مربی باید بمونه یا هم برگنار بشه
    دیگه تو این دوسه روز قراره چه اتفاقی بیفته

4. 4 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (21st February 2015), Love2013 (20th February 2015), ZahrA-ReD (20th February 2015), Zayed FC (20th February 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    ایشون الان خودشو پرسپولیسی میدونه؟!عایا؟!گفته بود تراکتوریه که!یه جوری میگه ما پرسپولیسی ها انگار چند ده سال سابقه هواداری داره یا چندسال برامون بازی کرده..اگه خودتو از ما میدونی لطفا از این بلاتکلیفی و دلشوره نجاتمون بده

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

6. 2 کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (21st February 2015), Zayed FC (20th February 2015)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک
    الان بیاد شانسی پرسپولیس با یک گل از لخویا برد...
    حالا درخشان زبون درازمیشه....سرمربی هم برکنار نمیشه...
    اگه کاری میکنید بکنید...وگر نه بذاریددرخشان و تیم با آرامش کارشونو دنبال کنند...