نژادفلاح از پیشکسوتان رخصت گرفت
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نژادفلاح از پیشکسوتان رخصت گرفت

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

محمدحسين نژادفلاح، مديرعامل جديد سرخپوشان با اعلام اينکه در چرخه او جايگاه پيشکسوتان، جايگاه کمرنگ و تشريفاتي نخواهد بود، خود را مديون اين گروه مهم و مقدس در تاريخ پرسپوليس معرفي کرد.

نژادفلاح در گفتوگو با "ورزش سه" گفت: پرسپولیس برابر صبا خوب و شایسته کار کرد و امیدواریم ادامه این روند، تیم را به سر منزل مقصود برساند و هواداران و پیشکسوتان را شاد نماید.

نژادفلاح گفت: ما یک مجموعه هستیم و هدفمان یکی است، در شرایط امروز بنده برای به سامان رساندن امور آمده ام و با توجه به تجمیع شرایط مناسب در کنار هم، حتم دارم پرسپولیس از این به بعد روزهای خوبی را خواهد داشت، این حرف بنده نه حدس و گمان است و نه ادعای غیرعلمی، بلکه ما با ترتیب دادن شرایط، بهره مندی از فرصت های مناسب، شناخت مشکلات و فراهم آوردن راه های مناسب حل مشکلات، شناخت عوامل موفقیت در بخش قهرمانی و تسهیل کردن شرایط برای رسیدن به پیروزی موفقیت را به چشم خواهیم دید.

نژاد فلاح تزلزل و بی ثبات را آفت مدیریت دانسته و گفت: در مجموعه های موفق مدیریتی اینکه یک باشگاه در یک سال تغییر داشته باشد، اتفاق جذابی نیست. بنابراین از این به بعد ثبات در وضعیت مدیریت باشگاهی و فراهم کردن مسیر حرفه ای باشگاه پرسپولیس به گونه ای که قائم بر فرد نباشد از اولویت هایمان خواهد بود.

نژادفلاح در پاسخ به این سوال که پیشکسوتان و انتقاد آنها را تا چه حد در مسیر مدیریتش، محدودکننده می داند گفت: حرف پیشکسوتان و انتقاد آنها، همیشه صادقانه است. وقتی تصمیمات درست باشد و نماینده پیشکسوتان در مسیر تصمیمات، دخالت داشته باشد. انتقادات بعد فنی می یابد که از جان و دل می پذیریم ضمن اینکه همه باشگاه و همه مجموعه به وجود پیشکسوتانی که این تیم را ساخته اند وابسته است. اگر آنها نبودند، امروز هیچ کدام از ما مجموعه تیم و کسان دیگری که در سالیان اخیر برای تیم فعالیت کرده اند نبودند و من خالصانه دست ارادت و رخصت به سوی این عزیزان پیش میکشم و از آنها کمک می خواهم برای اولین گام، کتاب زندگی این عزیزان را در نوروز امسال تقدیم آنها می کنم.

2. 2 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Love2013 (20th February 2015), ZahrA-ReD (20th February 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    پیشکسوتان با آغوشی باز پذیرای هرعزیزی که نیتش مثلا کمک به پرسپولیسه هستن..نیت مهمه،حالا تیم اگه نابود شد که ایرادی نداره..!

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...