درخشان: جانشین من هم نمیتواند نتیجه بگیرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: درخشان: جانشین من هم نمیتواند نتیجه بگیرد

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

حميد درخشان در پايان تمرين امروز پرسپوليس در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" از تمام مسوولان تيم خواست تنها به تمرکز پرسپوليس بيانديشند.

به گزارش "ورزش سه"، حمید درخشان با تکرار حرف هایش پیش از بازی صبا که اعلام کرده بود نام بردن از گزینه های سرمربی گری پرسپولیس در این مقطع اشتباه است گفت: در این مقطع حساس که تیم روند خوبی از نطر بازی دارد همه باید تلاش کنند تیم در نهایت تمرکز به کار خود ادامه دهد.پرسپولیس در 4 بازی گذشته حداقل از بعد بازی چیزی از حریفان خود کم نداشته. در بازی با ذوب و ملوان به هیچ وجه شایسته شکست نبودیم و هیچ کس نمی تواند منکر این قضیه بشود. در بازی پدیده در عین شایستگی از یکی از موقعیت ها استفاده کردیم و پیروز شدیم و درنهایت در بازی صبا اسیر بدشانسی شدیم.بدشانسی، بدشانسی و بدنشانسی این تنها چیزی است که می توانم در مورد نتایج پرسپولیس به کار ببرم.

درخشان در ادامه درباره گزینه های جانشین خود گفت: چرا زمانی که تیم روند خوبی دارد چنین بحث هایی مطرح می شود آیا تیم بد بازی می کند؟ بگذارند تیم در نهایت آرامش و تمرکز خواسته هواداران که برد است را به دست بیاورد.

درخشان در ادامه در مورد بازی حساس تیمش برابر لخویا در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما برابر یک تیم اروپایی بازی داریم تیمی که 14 بازیکن خارجی تابعه قطر دارد و 4 بازیکن هم خارجی گرفته است. به هیچ وجه کار آسانی نداریم شرایط این دیدار و حساسیت آن را به بازیکنانم منتقل کردم و مطمئنا با آمادگی کامل به مصاف لخویا می رویم.

وی با دعوت از هواداران پرسپولیس به استادیوم آزادی گفت: حضور آنها انگیزه آنها را برای برد بیشتر می کند وما را در مسیر برد قرار خواهد داد.

درخشان با رد شایعه استعفایش در پایان این دیدار گفت: مگر من قرار است مجانی برای پرسپولیس کار کنم؟ تیمی را تحویل گرفتم که انگیزه برد نداشت. اما همانطور که در بازی با صبا دیدید تیم حریف را ناچار به عقب نشینی به محوطه جریمه شان کردیم. نمی دانم این شایعه را از کجا آورده اند؟ من برای این تیم زحمت کشیده ام. تیمی که هجومی و اینقدر با زحمت بازی می کند ثمره تلاش صبح و ظهر و شبانه من است. تنها مشکل ما این بود که تیم گل نمی زند.

وی ادامه داد: این طبیعت فوتبال است تیمی مثل رئال مادرید هم ممکن است در یک بازی توپ هایش درون دروازه نرود. این دلیل بر بد بودن وزارت ورزش نیست . یک روز هم گره باز می شود و توپ ها وارد دروازه می شود.

وی تاکید کرد: حرفم این است و باز هم تکرار می کنم ما نیاز به آرامش داریم .حمید درخشان هم نباشد و کس دیگری را بیاوردند و شرایط همین طور باشد مسلما او هم نمی تواند نتیجه بگیرد.همه باید کمک کنند تا این خان را پشت سر بگذاریم .
    ویرایش توسط s A r A : 21st February 2015 در ساعت 20:56

2. 5 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (21st February 2015), Love2013 (21st February 2015), mohammad25 (21st February 2015), s A r A (21st February 2015), V a H i D (22nd February 2015)

نام واقعی
    mohammad
    تشکر شده 1,036 بار در 364 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اعتماد به سقف اینو داشتم الان تو بارسا من فیکس بازی میکردم و نیمکت نشینم مسی بود

4. 2 کاربر مقابل از mohammad25 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (21st February 2015), s A r A (22nd February 2015)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    مگه وقتی که تیم زمان دایی احتیاج به آرامش داشت تو و دارودستت آرامش گذاشتید برای تیم نایب قهرمان فصل قبل ؟ تو شرتو از سر پرسپولیس کم کن ؛ خدای پرسپولیس هم بزرگه
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

6. کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (22nd February 2015)

قهرمان Space Invaders
    نام واقعی
    Navid
    استاتوس
    زندگی خاکستری (:
    شغل و حرفه
    آدم
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | France
    تشکر شده 2,103 بار در 839 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    تو برو گورتو گم کن از این تیم کاری به جانشینت نداشته باش
    هرچی باشه بهتر توئه...
    فقط دلم میخواد بعد اینکه رفتی باز پشت سر پرسپولیس حرف بزنی اون وقت ببین هوادارا باهات چیکار میکنن
    ماییم و نوای بینوایی
    بسم لله اگر حریف مایی :)

8. کاربر مقابل از #Navid# عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (22nd February 2015)