گنجی در دهان اژدها!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گنجی در دهان اژدها!

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

گنجی در دهان اژدها!

خبر غیر منتظره بود. انتقال مرتضی پورعلی گنجی به تیانجین چین. پدیده تیم ملی در جام ملتهای آسیا تصمیم خود را برای لژیونر شدن گرفت تا برای اولین تجربه، حضور در لیگ حرفه ای چین را به اندوخته هایش بیفزاید. تیم تیانجین تدا انتخاب پورعلی گنجی در لیگ چین است. تیمی که فصل گذشته در 30 بازی 39 امتیاز کسب کرد و عنوان هفتم لیگ حرفه ای چین را به خود اختصاص داد.

اختلاف تیانجین با گوانگژو که به عنوان قهرمانی رسید 31 امتیاز بود. تیانجین در 30 بازی 44 گل دریافت کرد تا کادر فنی و مدیران این باشگاه دنبال جذب مدافع باشند، مدافع جوانی به نام مرتضی پورعلی گنجی. نکته جالب در مورد تیانجین، حضور یک مربی نام آشنا روی نیمکت این تیم است. مردی هلندی که از بازیکنان ایرانی شناخت دارد و روش کار با آنها را بلد است. آری هان که 9 سال پیش هدایت پرسپولیس را در دست داشت سرمربی تیانجین است. یک مربی هلندی که پرسپولیس در زمان حضورش نمایشی دلپذیر ارائه میداد و فوتبالی تماشایی بازی میکرد. پورعلی گنجی قرار است شاگرد سرمربی سابق پرسپولیس در تیانجین شود.

مرتضی پورعلی گنجی ضمن تایید پیشنهاد باشگاه تیانجین چین میگوید: « بعد از پایان رقابتهای جام ملتهای آسیا پیشنهادهای مختلفی داشتم که یکی از این پیشنهادها موضوع پیشنهاد باشگاه تیانجین بود. من میخواهم در فوتبال پیشرفت کنم و به هر تیمی که بروم تنها به این دلیل خواهد بود که پلی برای حضورم در اروپا باشد. تیانجین هم میتواند چنین نقشی را بازی کند. من در لیگ چین پیشرفت خواهم کرد تا بتوانم به اروپا برسم.»آیا توافق تیانجین با نفت برای دریافت رضایتنامه انجام شده؟ پورعلی گنجی میگوید: «هنوز زمان سفرم به چین مشخص نیست. باید ابتدا نظر هیات امنای باشگاه نفت را بدانم. به هر حال برای حضور در باشگاه چینی باید درباره مسائلی با باشگاه به تفاهم برسم. درست است که میخواهم با پیوستن به تیانجین شرایط حضورم در اروپا را هموارتر کنم اما نمیتوانم بدون بررسی همه جوانب تصمیمی بگیرم که مشکلاتی را ایجاد کند.

پورعلی گنجی درباره رقمهای اعلام شده از سوی برخی رسانه ها برای این انتقال میگوید: «ارقامی که اعلام شده سندیت ندارد. حتی نزدیکترین افراد به من هم درباره مبلغ پیشنهادی این باشگاه اطلاع ندارند. همانطور که گفتم درباره وضعیتم ابتدا باید نظر هیات امنای باشگاه را بدانم و بعد از آن میتوانم درباره تصمیم قطعی ام صحبت کنم.»
    مهلت نقل و انتقالات لیگ چین جمعه به پایان میرسد. پورعلی گنجی پس از توافق با باشگاه نفت، باید تا آخر هفته خود را به چین برساند و قرارداد نهایی اش را امضا کند. به نظر مذاکره بین دو باشگاه انجام شده و فقط مانده زمان سفر به چین تا پورعلی گنجی هم به جمع لژیونرهای فوتبال ایران اضافه شود.

چین روزهای تعطیل خود را سپری میکند. عید چین فرار رسیده و تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت. پورعلی گنجی در این روز همراه با مدیر برنامه های خود راهی چین میشود تا قبل از پایان نقل و انتقالات قرارداد نهاییاش را امضا کند. این انتقال از نظر مالی برای مدافع تیم ملی و البته باشگاه نفت تهران سودآور است. هم مرتضی به مبلغ قابل توجهی میرسد و هم باشگاه نفت با دریافت پول رضایتنامه میتواند مشکلات مالیاش را حل کند.

پورعلی گنجی پا جای بزرگانی چون آنلکا، دروگبا و سیدو کیتا میگذارد. آنهایی که به لیگ چین آمدند، درخشیدند و دوباره به فوتبال اروپا بازگشتند. چین میتواند سکوی پرتاب مرتضی پورعلی گنجی باشد. درست مثل سیدو کیتا و دروگبا که البته با رزومه ای قابل توجه دوباره به اروپا رفتند و پیراهن رم و چلسی را پوشیدند.
    ویرایش توسط s A r A : 24th February 2015 در ساعت 01:09

2. 2 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (23rd February 2015), s A r A (24th February 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    به امید درخشش این بچه بابلی
    دوست داشتنی

راستی میدونستید گنجی پسوند منطقه ای هستش که اونجا به دنیا اومدو بزرگ شده

و یه نکته دیگه پورعلی گنجی پدرش راننده کامیون بود
    و متاسفانه روزی که کامیونش خراب شد داشت درست میکرد جک کابین دررفت و افتاد رو سرش از این دنیا رفت

واقعا گنجی و خانوادش روزای خیلی سختی رو پشت سر گذاشتن حتی شنیدم دورانی به نون شبشون محتاج شده بودن

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

4. 2 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (23rd February 2015), s A r A (24th February 2015)