پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال زیر ۱۱ سالههای ایران که در آکادمی فوتبال «کیا» حضور دارند با مدیریت بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان راهی تورنمنتی اروپایی خواهد شد.

مهدی مهدوی کیا با آموزش و پروش هماهنگیهای لازم را انجام داده است تا تیم زیر 11 ساله ها را تشکیل دهد و از همین رو استعدادهای سراسر کشور که توسط مدارس استانها معرفی شده بودند در آکادمی ملی فوتبال تستهای لازم را برای حضور در این تیم زیر نظر مربیان انجام دادند.


استعدادیابی توسط کادرفنی تیم زیر 11 سال که اعضای آن را علی دوستی مهر (سرمربی)، لیث نوبری و حاج اسبویی (مربی دروازه بانها) و کلانتری (مربی) تشکیل میدهند انجام میشود و مدیر این تیم هم مهدی مهدوی کیاست.


قرار است پس از پایان تستگیریها اردوی 4 روزه از 15 اسفندماه در رامسر برگزار شود تا کادرفنی 25 بازیکن اصلی خود را بشناسد. با توجه به اینکه مهدوی کیا سفیر فوتبال پایه در آسیاست، رایزنیهای لازم را انجام داده تا این تیم در یک تورنمنت معتبر اروپایی شرکت کند. تاکنون از قاره آسیا فقط تیم ژاپن در این تورنمنت شرکت کرده است و تیم آکادمی فوتبال کیا دومین تیمی خواهد بود که به این تورنمنت اروپایی میرود.


کار اصلی تیم زیر 11 ساله ها از خردادماه سال آینده آغاز خواهد شد که تا آن زمان این تیم با رایزنیهای مهدوی کیا و هزینه های شخصی اردوهای مختلفی را برپا خواهد کرد.