سرجيو راموس، مدافع رئال مادريد عنوان کرد که کارلو آنچلوتي، سرمربي تيمش يکي از بهترين مربيهاي جهان است.

به گزارش "ورزش سه"، مدافع اسپانیایی تحت هدایت بهترین مربی های جهان نظیر کاپلو، دل بوسکه، مورینیو و ... کار کرده ولی او آنچلوتی را جزء بهترین ها میداند و رابطه خوب او با بازیکنانش را کلید موفقیتش میداند.

او گفت:" او میداند که هر بازیکن چگونه هماهنگ میشود و چگونه بیشترین تاثیر را روی بازی خود و هم تیمی هایش خواهد گذاشت. او از آن دسته مربیانی است که شما را کنار میکشد و با شما به بهترین نحو ممکن صحبت میکند، هم در زمینه فوتبالی و حرفه ای و هم در زمینه شخصی. این کلید موفقیت اوست که او را به یک مربی فوقالعاده تبدیل میکند. به نظر من، او یکی از دو مربی برتری است که تا به حال با آنها کار کرده ام. انتخاب کار سختی است، لوئیس آراگونس فقید، خواکین کاپاروس در سویا و دیگران که وقتی من هیچکس نبودم، به من اعتقاد داشتند."

راموس درباره موفقیت ها و افول تیم ملی اسپانیا گفت:" ما توانستیم کاز یک نسل استثنایی در یک دوره ی خاص سود ببریم. ما دوبار قهرمان اروپا و یک بار قهرمان جهان شدیم. باید ببینیم کسی میتواند چنین موفقیتی را تکرار کند. ولی فوتبال ، یک بازی است که دیر یا زود، زمان شکست شما فرا میرسد و از رقابت حذف خواهید شد."