آرسنال 2-0 اورتون؛ هفتمین پیروزی متوالی توپچی ها در لیگ برتر
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: آرسنال 2-0 اورتون؛ هفتمین پیروزی متوالی توپچی ها در لیگ برتر

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

آرسنال 2-0 اورتون؛ هفتمین پیروزی متوالی توپچی ها در لیگ برتر

اختصاصی ورزش 11، در ادامه رقابت های هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس دو تیم آرسنال و اورتون در ورزشگاه اتحاد شهر لندن به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت شاگردان آرسن ونگر با پیروزی 2 بر صفر به هفتمین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر انگلیس رسیدند.

توپچی ها بعد از شکست مقابل موناکو در لیگ قهرمانان اروپا آن هم در خانه به یک پیروزی لازم داشتند تا روحیه از دست رفته خود را دوباره باز یابند. الیور ژیرو در دقیقه 39 گل اول آرسنالی های را به ثمر رساند و توماس روسیچکی بعد از چند دقیقه از حضورش در زمین در دقیقه 89 گل دوم آرسنال را به زیبایی وارد دروازه اورتون کرد تا خیال آرسن ونگر برای ادامه کار آسوده باشد.
    آرسنال با این پیروزی بار دیگر به رده سوم بازگشت. توپچی ها 51 امتیازی شدند و اورتون هم با 28 امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

2. 2 کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (2nd March 2015), s A r A (2nd March 2015)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

arsenal چمبرلین: ژیرو مثل یک شکارچی مخفی است

به گزارش ورزش 11، الیویر ژیرو مهاجم فرانسوی آرسنال پس از سپری کردن شب سختی که مقابل موناکو داشت با به ثمر رساندن گلی که در دیدار مقابل اورتون به ثمر رساند و یک پیروزی حیاتی را برای ونگر به ارمغان آورد، واکنش نشان داد.

پس از بازگشت ژیرو از دوران مصدومیت وی 10 گل و 17 پاس گل را در کارنامه اش به ثبت رسانده و چمبرلین معتقد است او برای خط حمله ی آرسنال بسیار اهمیت دارد.

بازیکن ملی پوش انگلستانی آرسنال گفت:
    "اُلی وقتی برای گلزنی می آید همیشه در آن اطراف است.

این چیزی است که ما نیاز داریم، او می تواند گل بزند، نه فقط وقتی ما سوار بر بازی هستیم بلکه او می تواند با ضربه سر روی یک ضربه ایستگاهی یا به صورت ناگهانی گل بزند و بازی را برگرداند و این کاری است که او انجام داد.

در نیمه اول چندان روی بازی کنترل نداشتیم اما اُلی همیشه در زمان درست در جای درست حضور دارد و در محوطه جریمه مثل یک شکارچی مخفی است همانطور که به خوبی توپ را برای ما حفظ می کند. گل مهم دیگری برای ما زد و من فکر می کنم عملکردش واقعا خوب بود.

می دانستیم باید فرم خود در لیگ را ادامه دهیم، به ویژه بعد از باخت مایوس کننده در وسط هفته، این فرصت ما برای بازگشت بود. تنها راه انجام ان گرفتن 3 امتیاز بود و ما اکنون این کار را کردیم پس می توانیم برگردیم و به بازی نگاه کنیم و شاد باشیم."

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

روسیچکی: از میان ناامیدی راهمان را باز کردیم

به گزارش ورزش 11، هافبک اهل جمهوری چک آرسنال با گل خود در اواخر بازی 3 امتیاز ارزشمند بازی را برای توپچی ها تضمین کرد، در حالی که ژیرو گل اول تیمش را به ثمر رسانده بود.

روسیچکی می گوید تیم پس از باختن به موناکو حالا به مسیر خودش بازگشته است.

"می توانستید ببینید بچه ها تحت تاثیر آن قرار گرفته بودند و سطح فنی بازی ما در جایی که باید نبود. به خاطر این که تحت تاثیر باخت به موناکو قرار گرفتیم کار سخت بود اما در طول فصل از میان دلسردی ها عبور می کنید و فقط باید در این بین بجنگید.

خیلی خوشحالم که 3 امتیاز را گرفتیم، برای اعتماد به نفس کل تیم بسیار حیاتی است.

بازی سختی بود. پس از باخت مایوس کننده برابر موناکو در بهترین فرم خود نبودیم بنابراین خیلی مهم بود که ببریم و 3 امتیاز را بگیریم که در نهایت موفق به انجامش شدیم."

روسیچکی از زدن سومین گل فصلش هم خشنود است، گلی که باعث شد 7 دقیقه زمان تلف شده راحت تر سپری شود:

"کمی شانسی بود چون تغییر مسیر کوچکی ایجاد شد اما من در موقعیت خوبی بودم. مسوت توپ خوبی به من داد زیرا من را دید که از عمق به سمت خط محوطه جریمه حرکت می کردم پس از راه دور شوت زدم و به خاطر آن تغییر مسیر کمی خوش شانس بودم."